Page 105 of 259 FirstFirst ... 55595103104105106107115155205 ... LastLast
Results 2,185 to 2,205 of 5437

Thread: Site-ul onlinesport.ro

  1. #2185
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    cel mult in vacanta
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  2. #2186
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    http://img125.imageshack.us/img125/3...pture18vf5.jpg

    cu siguranta o stire foarte importanta
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  3. #2187
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Egali în bine sau în rău?

    Mai rar mi-a fost dat să găsesc, în ultima perioadă, o partidă atît de echilibrată precum cea de la Craiova. Două echipe scurte, ambele practicînd un presing ultraofensiv, cu o posesie egală, s-au bătut la centrul terenului pentru întîietate și au ajuns destul de des la cele două porți.

    Craiova

    posesie 50%
    suturi la poarta 8
    suturi pe poarta 3
    ocazii 4

    Steaua

    posesie 50%
    suturi la poarta 8
    suturi pe poarta 3
    ocazii 4


    Preluat de la Andrei Vochin



    Nu pot decat sa adaug dilentatismul de care da dovada o fatuca care scrie pe acest site, care in timpul liber mai este si pseudomoderatoare ,care vaneaza oltenii pe forum

  4. #2188
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Lordliv, statistica este neori sprijin pentru unii care nu au idei (persoanele de fata se exclud). Steaua a dominat clar meciul, nu stiu daca nu l-ai vazut. Articolul este foate obiectiv.

  5. #2189
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Lordliv, statistica este neori sprijin pentru unii care nu au idei (persoanele de fata se exclud). Steaua a dominat clar meciul, nu stiu daca nu l-ai vazut. Articolul este foate obiectiv.
    sry,eu am folosit numele unui maestru in "stiinta fotbalului " precum vochin, tocmai ca sa scot in evidenta (ne)credibilitatea unor idei vehiculate in articolulul stimatei ziariste

    cat priveste vizionarea meciului,pot sa-ti pun si eu aceeasi intrebare:
    ai vazut meciul?!
    eu l-am vazut cum vad de 35 de ani meciurile universitatii craiova si l-am vazut la stadion...

    nu ti se pare ca prezinti decat vechiul cliseu care a devenit stereotipie pe acest site ( forum ): steaua este superioara oricarei echipe romanesti si doar ghinionul o priveaza de punctele meritate

  6. #2190
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Intamplator, da, am vazut meciul. Cred ca Steaua merita sa dea un gol (vezi bara, vezi macar unul din suturile de ladistanta ale lui Radoi). Craiova nu a avut nici o ocazie, s-a aparat cu brio. Eu cred ca sunt obiectiv, nu tin nici cu una, nici cu alta.

  7. #2191
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Intamplator, da, am vazut meciul. Cred ca Steaua merita sa dea un gol (vezi bara, vezi macar unul din suturile de ladistanta ale lui Radoi). Craiova nu a avut nici o ocazie, s-a aparat cu brio. Eu cred ca sunt obiectiv, nu tin nici cu una, nici cu alta.
    Craiova,nicio ocazie?
    Din intamplare sutul de la distanta al lui Radoi " coincide cu bara "
    Daca ambele echipe au 50% posesia " balonului " este imposibil ca o echipa sa se apere cu " brio " si una sa atace in continuu in acelasi meci
    Logic,nu?

    Despre " obiectivitatea " ziaristilor din Bucuresti ,sau a celor aciuiti pe acolo, cred ca nu mai trebuie sa-mi spui

  8. #2192
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ok, dar zi-mi care a fost ocazia Craiovei.

  9. #2193
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    a avut Dorel Stoica un sut periculos din lov libera in repriza a 2-a...Zapata respingand cu greu in lateral

  10. #2194
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Ok, dar zi-mi care a fost ocazia Craiovei.
    http://www.editie.ro/new/mod.php?mod...m&idvideo=3817

    desi ai vazut meciul,poate revezi 7 minute din el si iti iei si abacul cu tine ca sa numeri ocaziile echipelor

  11. #2195
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    a avut Dorel Stoica un sut periculos din lov libera in repriza a 2-a...Zapata respingand cu greu in lateral
    parafrazandu-l pe piturca, un sut pe poarta nu inseamna ocazie

  12. #2196
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Intamplator, da, am vazut meciul. Cred ca Steaua merita sa dea un gol (vezi bara, vezi macar unul din suturile de ladistanta ale lui Radoi). Craiova nu a avut nici o ocazie, s-a aparat cu brio. Eu cred ca sunt obiectiv, nu tin nici cu una, nici cu alta.
    View Poll Results: Echipa favorita 2008/2009

    Steaua
    armasu, Bumbescu, c.ronaldo17, Celtic, condreacata, d3d3, Defence, drakoola, Duba, Ella14, Geografu, Hingherul, ionut_cluj, IS CINEVA, lllucian, moty, nayram, nemilosul, Oaia Dolly, otinho, Ragnar, Rustyy, The Game, Ulysses, Vadim, World Expert, YodaRo, yo_marius

    http://www.onlinesport.ro/forum/poll...ts&pollid=7368

    Minciunica

  13. #2197
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,023
    Reputatie
    1
    Asta e pe forum Balaci, nu pe site ... apoi stai linistit ca tin eu cu Craiova si nici stelist nu sunt ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #2198
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Balaci View Post
    View Poll Results: Echipa favorita 2008/2009

    Steaua
    armasu, Bumbescu, c.ronaldo17, Celtic, condreacata, d3d3, Defence, drakoola, Duba, Ella14, Geografu, Hingherul, ionut_cluj, IS CINEVA, lllucian, moty, nayram, nemilosul, Oaia Dolly, otinho, Ragnar, Rustyy, The Game, Ulysses, Vadim, World Expert, YodaRo, yo_marius

    http://www.onlinesport.ro/forum/poll...ts&pollid=7368

    Minciunica
    Sezonul asta, nu in general. Dar la cum joaca acum Steaua... imi pare rau de vot trebuia sa votez Clujul.

  15. #2199
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Sezonul asta, nu in general. Dar la cum joaca acum Steaua... imi pare rau de vot trebuia sa votez Clujul.
    Sa inteleg ca esti suporter de " echipa performanta "?
    Se pare ca la anul, in ritmul asta o sa votezi cu UNIVERSITATEA CRAIOVA!


    PS. Ai gasit abacul si ai numarat fazele de gol ale STIINTEI?

  16. #2200
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Da, cum nu tin cu nici o echipa din Romania, votez in fiecare an cu echipa care mi se pare cea mai valoroasa la inceputul sezonului.

  17. #2201
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Probleme cu transmisiunile live text de pe OLS in ultima vreme... Daca inainte pe ols erau de departe cele mai bune live text-uri, nu stiu ce se intampla in ultimul timp... La partida Pandurii - CFR a fost o bucata de aproximativ 30 de minute in care nu s-a scris nimic ( perioada in care s-au intamplat destule )... Ulterior, si-a revenit si in urmatoarele 3 minute au aparut informatiile aferente celor 30 de minute ... Nu e un caz singular, din cate tin minte exact asa s-a intamplat si in a doua repriza a meciului de cupa U Cluj - CFR Cluj...

  18. #2202
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Este posibil sa se fi pierdut legatura cu serverul in modulul de live si de aceea sa se fi intamplat asa. Oricum pentru retur lucram la live sa il imbunatatim din multe puncte de vedere.

  19. #2203
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Ar fi super sa se rezolve... Nu de alta, dar la job am o conexiune de vreo 5kb/s si live-ul e cam singura varianta sa pot urmari un meci

  20. #2204
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...ca-coimbra.htm

    "In ciuda faptului ca evolutiile lui nu au fost mereu apreciate, Sapunaru nu a fost titular decat in trei din cele 16 meciuri oficiale la FC Porto. Fara Sapunaru titular, FC Porto a castigat trei meciuri. Singurul meci in care nu a fost titular din cauza unei accidentari a fost cel cu Fenerbahce Istanbul, din Liga Campionilor", scrie O Jogo".

    Ce trebuia sa apara in articol, de fapt, lucru conform realitatii:

    "In ciuda faptului ca evolutiile lui nu au fost mereu apreciate, Sapunaru nu lipsit decat in trei din cele 16 meciuri oficiale la FC Porto".

    Atat si nimic mai mult, comentariul meu.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  21. #2205
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Multumesc. Asa se. Se corecteaza.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •