View Poll Results: Pronostic Bacau-Steaua

Voters
92. You may not vote on this poll
  • 1

    12 13.04%
  • X

    6 6.52%
  • 2

    74 80.43%
Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 290

Thread: Restanta etapa 23: FCM Bacau - Steaua

  1. #43
    Banned r3my's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Petrosani
    Posts
    535
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Andy1987
    pfuai...2 de remy...asta mai lipsea...da...se pare ca v-am confudat...scuze
    e ok. din viteza, se mai intampla.

  2. #44
    Banned r3my's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Petrosani
    Posts
    535
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hipgnosis
    cel cu 3 e om normal, cu capul pe umeri. cum poti sa-i confunzi ??

  3. #45
    Banned Andy1987's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    590
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hipgnosis
    cel cu 3 e om normal, cu capul pe umeri. cum poti sa-i confunzi ??
    mi-am dat seama

  4. #46
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bada_otelul
    tinand cont ca bacaul are 5 infrangeri consecutive nu vad cum ar putea sa ii incurce pe stelisti.ca unii dinamovisti sunt paranoici si vad blaturi numai la altii ca ei nu au facut niciodata,asta e alta treaba.acum ce ar trebui,sa se dea steaua la o parte de dragul lor?sa fim seriosi
    Ha, ha, ha, se vede ca stai in cap si scrii cu picioarele...pai, nenea, desteptarea, ceea ce scrii tu acolo exact asta fac domnii stelisti la absolut toate meciurile lui Dinamo. Sunt asa de "inteligenti" incat ei vedeau blat pana si la meciul cu Rapid.

    Iar vii cand cu argumentul "acum ce ar trebui,sa se dea steaua la o parte de dragul lor?"...nu e valabil si pentru altii?

    Despre meci, ce dracului sa spunem?...mai mult ca sigur ca se va repta scenariul ultimelor 2 partide dintre cele 2 echipe. Seche nu are cum sa-l bata pe Gigi, iar un jucator al Bacaului apare iar pe sticla si ne va spune noua la ureche cum ar trebui menajati stelistii. Oricum, pot pune ei ce rezultat vor, ca prosnosticul se stie. Hai, dati-i drumul la behaituri...pana la Paste mai e putin...profitati.

  5. #47
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip_81
    Hai, dati-i drumul la behaituri...pana la Paste mai e putin...profitati.
    @Cip.

    Eu as zice sa te abtii de la astfel de apelative. Daca si eu m-as adresa suporterilor lui Dinamo spunad "incepeti cu chelalaielile, potailor" ar sari toata lumea de fund in sus ca, deh, jignesc interlocutorul.
    Asa ca ... incearca sa te mai controlezi, stimabile.

  6. #48
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    meci interesant, steaua ar trebui sa castige la minim 2 goluri diferenta dar ...oli este antrenor deci orice e posibil

  7. #49
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Aha, nu va place...dar limbajul lui hip,alpopa,zapada sau dorian in care abunda apelative ca maidaneji, mars, javre, dinamue etc este permis (chiar poti verifica...sunt recente, nu tre' sa sapi prea mult)? Asta este, n-aveti ce face...suportati si voi....Ce tie nu-ti place altuia nu-i face. Altceva cred ca nu mai ai de obiectat, nu ?

    Despre meci, ramane cum s-a stabilit.

  8. #50
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    @Cip

    Arata-mi o postare de-a subsemnatului unde am scris dinamue, potai sau mars.
    Unicul lucru pe care l-am facut ( si de altfel azi cred ca nu a fost o idee prea grozava, chiar o regret ) a fost sa va numesc de cateva ori "echipa din groapa de gunoi" - reactie nervoasa la apelativele folosite de cativa dintre voi "shtoia", "echipa dintre cimitire", etc. Pentru asta, imi cer scuze. N-ar fi trebuit sa se intample si n-o sa se mai intample.

    In rest, daca vrei sa transformi un forum care se presupune ca ar fi un loc de discutie intr-un loc de afisare ale injuraturilor si insultelor, desigur ca n-am cum sa te opresc. Nu contati insa pe mine pentru balacareala ce va urma.

  9. #51
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Nu ma refeream la tine (oricum, se stiu ei bine), asa cum nu ma refeream la tine nici atunci cand am facut acele afirmatii. Dar eu cand apelez si la moderatori sa ia masuri...si acele jigniri "troneaza" acolo in liniste, da-mi voie sa cred ca e vorba de rea intentie (presupunand ca incompetenta o scoatem din calcul)...ceea ce ma face sa cred ca se poarta cu manusi cu o anumita categorie de suporteri.

    Off-topic incheiat.

  10. #52
    Retired One-Man Show's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Grupele Shampion Lig
    Posts
    1,275
    Reputatie
    1
    Pronostic Bacau-Steaua

    Depinde f mult de situatia in clasament a celor 2 echipe.
    [B]If You Don't Stand For Something You'll Fall For Anything[/B]

  11. #53
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip_81
    Ha, ha, ha, se vede ca stai in cap si scrii cu picioarele...pai, nenea, desteptarea, ceea ce scrii tu acolo exact asta fac domnii stelisti la absolut toate meciurile lui Dinamo. Sunt asa de "inteligenti" incat ei vedeau blat pana si la meciul cu Rapid.

    Iar vii cand cu argumentul "acum ce ar trebui,sa se dea steaua la o parte de dragul lor?"...nu e valabil si pentru altii?

    Despre meci, ce dracului sa spunem?...mai mult ca sigur ca se va repta scenariul ultimelor 2 partide dintre cele 2 echipe. Seche nu are cum sa-l bata pe Gigi, iar un jucator al Bacaului apare iar pe sticla si ne va spune noua la ureche cum ar trebui menajati stelistii. Oricum, pot pune ei ce rezultat vor, ca prosnosticul se stie. Hai, dati-i drumul la behaituri...pana la Paste mai e putin...profitati.
    eu n-am zis ca nu fac stelistii blaturi(nici ca fac) am zis ca unii dinamovisti au obsesia asta de a vedea blaturi in toate meciurile stelei desi acum nu cred ca vor avea probl pt ca bacauanii au deja 6 infrangeri.ca sunt si baieti stelisti care au halucinatii asta e sigur,nu exista echipa care sa nu aiba astfel de ganditori,dar am vazut vreo 2 dinamovisti care intrec orice masura.raman la parerea mea ca bacaul nu are valoarea necesara sa incurce steaua

  12. #54
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Meciul asta se joaca peste o luna, nu gasiti alt subiect?
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  13. #55
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    472
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Andy1987
    da, pai aia ziceam.....becali tace si face: se duce in vestiar la middlesbrough si cumpara calificarea...asa si in finala...nu?
    mey dinamovistilor, se vede ca doar blaturi aveti in cap, cred si eu, daca aproape fiecare meci din divizia a il cumparati..cum sa n-aveti in cap numai acest cuvant? este logic.
    Bai baiatule,du-te bai shi termina-tzi shcoala,ca pe vremea cand steaua ta facea cele mai celebre blaturi cu v.ceaushescu la carma nici macar proiectat nu erai.

  14. #56
    Banned Andy1987's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    590
    Reputatie
    0
    bah, aia de mai sus a fost o parodie, dar se pare ca dinamovistii is tare greu de cap(nu ma refer la tine sau la altii, in general).
    deah?
    Ps. dak nu vreau sa-mi termin scoala ai ceva impotriva? consider ca fiecare face ce vrea cu viata lui...sau gresesc?

  15. #57
    sport legend
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    410
    Reputatie
    1
    pronostic Bacau- Steaua 1-0
    se trezesc moldovenii!

  16. #58
    incepator
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    waterloo
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    oricum probleme nu sunt pentru campionat , sper sa nu vina altii sa arunce cu banul inainte de meciuri.

  17. #59
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    NU face nici egal,Bacul nici ca bate,cred acum intr-un 3-0 nu 2-0 , corectez ,in orice caz, Steaua demonstreaza in acest an ca are valoare.

  18. #60
    Dr. Kreier
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    NW Pacifica
    Posts
    973
    Reputatie
    1
    blat clasic, obisnuit amanat pt a vedea de cat e nevoie la golaveraj?!
    Dr. Kreier rules his wide open world, don't put up with him 'cause he'll make you feel like a piece of shit!!!

  19. #61
    Oltean Cra10veanu's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3,634
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Diodude
    Bai baiatule,du-te bai shi termina-tzi shcoala,ca pe vremea cand steaua ta facea cele mai celebre blaturi cu v.ceaushescu la carma nici macar proiectat nu erai.
    merge la scoala, dar asa scoala se face pi la ieshi
    pronostic ? se stie deja, meci "clasic"

  20. #62
    sport legend UrsMeier's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Pitesti
    Posts
    844
    Reputatie
    1
    bacaul e ca si in B...nu mai are nici o sansa.Nu au valoare de div. A
    2 clar......steaua bate la scor

  21. #63
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    strategie buna , au amanat meciul pentru ca atunci bacau vor fi retrogradati si pot face golaveraj cu ei
    de la 5 in sus in meciu asta , cu goluri marcate de oprita si cristea .
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •