Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 29 of 29

Thread: Intersezon : Gloria Buzau

  1. #22
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Anti_Broscar View Post
    Pandurii = sclava Stelei.

    Pe asta de unde ai scos-o prietene?
    Amaratii aia de la Steaua deabia au batut pe ghencea pe Pandurii cu 1-0 si tu ii dai drept fiind Sclavi?

  2. #23
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bob View Post
    iti spun eu de ce : si in galati sunt multi admiratori ai oierului ! le place sa umble in slapi, cu plasa de rafie in mana si sa se agate de bara maybachului, poate or primi pomana ! buzoienii si galatenii vor fi soldatii "iluminatului" , in lupta lui impotriva necredinciosilor ! amin !
    ceea ce ma distreaza e ca asazisii fani doar posteaza informatii despre echipa, n-au curajul sa bage comentarii ! mai sunt si lasi !

    propun sa se stearga toate threadurile cu si despre gloria buzau ! fiind sclavii stelei, sa fie deschise sectiunea steaua tot ce are legatura cu buzaul !
    de fapt,pt talambele care nu stiu explicatia este mult mai simpla:acei galateni provin in general de la dunarea galati,echipa la care a antrenat ion viorel inainte de a se intoarce la buzau
    pt cei cu iq sub 90 e buna explicatia ta,pt cei cu inteligenta medie sau peste mediu e de ajuns adevarul
    p.s. ce vremuri cu rocarul si craiova conduse de netoiu care se puneau mereu capra la dinamo in timp ce Otelul a incurcat gemenele comunismului,steaua si dinamo,de cate ori a avut ocazia
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  3. #24
    junior Anti_Broscar's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Vaslui
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Pe asta de unde ai scos-o prietene?
    Amaratii aia de la Steaua deabia au batut pe ghencea pe Pandurii cu 1-0 si tu ii dai drept fiind Sclavi?

    Pai tu nu ai inteles ce am vrut sa spun in acel mesaj "prietene". Nu eu am etichetat asa acele echipe. Uitate la TV, prin ziare si mai ales pe forumuri sportive si ai sa vezi.

  4. #25
    Banned
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giurgiu
    Posts
    157
    Reputatie
    0
    nu va e ma rusine faru sclava stelei cea mai amre idiotenie cand ani la rand a vandut meciuri lu dinamo este cum ai zice lupul sclavu oilor asa ceva nam vazut cum lasa goluri lu dinamo si murea in teren cu steaua pana acum 2 ani! la buzau e ceva firesc k steaua trebuie sa ia 6 puncte din ambele manse k doar becali baga ce dinamo lua cu arbitrii sa moara tot neamu lu dinamo dak nu au castigat unele meciuri cu arbitri?? sa moara toata familia lu borceea dak nu a facut blaturi?? a fost supprins iainte de dinamo-stea in tur sa intalnit cu alexandru tudor la hotel!!! ce inseamna asta??? juil da stelisti toti infocati acolo am vazut dinamo sunt alungati acolo mereu steaua e acolo aks.Daca oficialii sunt contra noastra tre sa fie cineva cu noi

  5. #26
    blanco kain's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Buzau
    Posts
    4,277
    Reputatie
    1
    Pana in 2009 Gloria Buzau va avea nocturna. Pana atunci.. mai avem de muncit
    [B]"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.[/B]" ([COLOR="Blue"]Albert Einstein[/COLOR])

    "[B]Di Stefano is the greatest player of all time and Kaka is the best current footballer.[/B]" ([COLOR="Blue"]Pele[/COLOR])

    ex-kainutz / RIP Antonio Puerta / RIP Marian Cozma

  6. #27
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    n-are rost . jucati in ghencea . va dau aia lumina, chiar daca nu sunt pashtile !

  7. #28
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Si....mica steluta ce mai zice?
    Va puneti si voi Rafo pe tricouri sau sigla PNG-ului?
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  8. #29
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kain View Post
    Pana in 2009 Gloria Buzau va avea nocturna. Pana atunci.. mai avem de muncit
    In 2009 nu mai aveti nevoie de noctura...meciurile in Liga a 2-a se joaca de la 11:00 AM
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •