Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 57 of 57

Thread: Presa sportiva si Farul Constanta

  1. #43
    senior
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    229
    Reputatie
    1
    Dupa ce am citit articolul asta mi-a venit sa sparg computerul , Parca Auxerre ar fi echipa romaneasca , peste tot il vad pe Niculae cum face pe smecherul .
    Sper sa-i eliminam p-astia , ar fi cea mai fericita zi din viata mea

  2. #44
    sport legend Klingon's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Klingonia
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1

    De unde nu e...

    Eu am asteptari atat de mici de la ProSport si GSP incat m-am bucurat ca au scris despre Farul chiar daca au scris de parca ar fi un ziar francez. "Mami, mami, scrie despre Farul la ziar!!", mi-am spus.

    Totusi e mai bine decat GSP, care efectiv publica 100 de speculatii despre Steaua, viitorii adversari ai Stelei, potentialii posibili viitori adversari, cumnatii lui Becali, pantofii lui MM si tentativele lui Cristea de a-si face reclama decat despre meciurile Farului din Intertoto.

  3. #45
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    da am observat ca dupa scandalul cu blat de la meciul cu pobeda mai mereu avem un articol mic in prosport.fata de gsp care e deja comedie.oricum prea putin.singura solutie e sa dam lovitura in intertoto cu astia.
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  4. #46
    senior
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Constanta
    Posts
    178
    Reputatie
    1
    Cand citesc presa sportiva din Romania, ma gandesc ca e mai bine ca noi nu aparem pe acolo...
    [B][COLOR="Blue"]A[/COLOR][/B][COLOR="Black"]utenticitate[/COLOR]
    [B][COLOR="Blue"]R[/COLOR][/B][COLOR="Black"]eprezentatie[/COLOR]
    [B][COLOR="Blue"]I[/COLOR][/B][COLOR="Black"]maginatie[/COLOR]
    [B][COLOR="Blue"]A[/COLOR][/B][COLOR="Black"]titudine[/COLOR]
    [B][COLOR="Blue"]ULTRA`[/COLOR][/B]

  5. #47
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    sunt lucruri care trebuie spuse despre Farul... lucruri frumoase si simple... ce nu se intelege este ca spre deosebire de senzationalele stiri despre SDR cum ar fi ca "si-a dat Radoi unghia de la degetul mic de la picior peste cap" oamenii au inceput sa placa stirile adevarate, despre echipe care acum isi formeaza un palmares. Vorbesc atat despre suporterii acelor echipe cat si despre foarte multi din tara care s-au saturat despre asa stiri de senzatie si vor niste informatii adevarate care au legatura cu fenomenul. Este si cazul Farului, care acum isi creaza un palmares si despre care se pot spune multe...

  6. #48
    incepator
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    presa o sa vorbeasca mai mult de Farul cand o sa aiba Farul rezultate, cand o sa investeasca mai mult Bosanceanu si cand o sa vina mai multa lume la stadion ca altfel asa o sa ramana farul
    FORZA FARUL

  7. #49
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Farul - Auxerre se transmite pe TV Sport!
    Returul meciului Farul - Auxerre o să fie transmis de TV Sport, sīmbătă de la ora 19:00. Īn tur, echipa lui Daniel Niculae a īnvins cu 4-1.

    Gsp

    ne vedem la TV

  8. #50
    junior stanley_tiffo's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    c-ta
    Posts
    98
    Reputatie
    1
    Conducătorii formaţiei de pe litoral intenţionează să cumpere alta cu 200.000 de euro.

    Clubul de pe litoral se va putea māndri īn scurt timp cu o tabelă electronică de ultimă generaţie.
    “Vom fi singurul club din ţară care va avea o tabelă electronică cu reluări de faze. Suntem o echipă de provincie, dar cu ambiţii mari. Avem proiecte cu care ne māndrim, īnsă dorim să le facem publice doar īn momentul demarării lor”, ne-a declarat directorul executiv Florentin Chiforeanu. Costul unei astfel de investiţii se ridică la aproximativ 200.000 de euro. Vechea tabelă era una dintre cele mai vechi din Divizia A, iar la unele partide a avut mari probleme tehnice, mai ales cānd existau fenomene meteorologice nefavorabile.
    prosport.ro

  9. #51
    senior
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    229
    Reputatie
    1
    In sfarsit o veste buna .

  10. #52
    Farist 101% ultrasblueshark's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Constanta
    Posts
    159
    Reputatie
    1
    Balamutzii astia de la pro-sport (nu pot sa scriu decat cu litere mici) ne dau cica o galerie foto din timpul meciului Farul - Auxerre. Mai bine ar spune galerie foto cu nICULAE . Pt ca in 5 din cele 6 poze apare "vedeta" aia. Halal presa sportiva in Romania. Pai pe noi ne intereseaza sa-l vedem pe fitzosu' ala? Allllooooooo, pro-sport, vedeti-va draq de buCURestiul vostru si mai bine nu mai pomeniti numele Farului, si asa ne-ati intoxicat cu dinamo, steaua si rapidul vostru.
    [COLOR="Blue"]ANTI-sTEAUA !!! ANTI-sTEAUA !!! ANTI-sTEAUA !!![/COLOR]

  11. #53
    sport legend Klingon's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Klingonia
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1

    Smile Cat de cat, de ochii soacrei

    Returul cu Auxerre a primit totusi o cantitate acceptabila de atentie. Probabil manate si de lipsa subiectelor de senzatie traditionale - o aluzie de zvon de posibilitate de transfer la Dinamo sau un sughit al lui Marian Iancu la gandul umezelii din celula - ziarele si-au facut datoria de data asta. N-au dat in branci, dar macar a avut fiecare cate un articol sau chiar doua despre acest meci. Articole decente, din care mi-am putut face o idee despre joc chiar daca nu l-am vazut. Mai un interviu cu Gurita, mai unul cu Vukotic, mai o declaratie a lui Bosanceanu si una a lui Chiforeanu, na, a mai auzit lumea niste nume de la Farul cu ocazia asta. Eu ma declar multumit cu atat. Nu vreau sa le deranjam prea mult pe respectabilele gazete de la noile obsesii "sportive" al saptamanii, si anume scandalurile dintre MM si restul tribunei de la supercupa, bataile cu pumnul in piept ale lui Becali, aruncatul cu medalia in loc de ciocan sau scandarile rasiste ale unor galerii. Dati-i inainte baieti, construiti imaginea fotbalului romanesc!

  12. #54
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    asa este... SPT a fost chiar pe gustul meu

  13. #55
    sport legend adi_cta's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    575
    Reputatie
    1
    Noroc cu meciul acesta cu Steaua ca mai scriu si ziarele sportive de Farul. Se pare ca numai asa iese si Farul la tipar, cand sunt suspectatzi de blat sau dopatzi.

  14. #56
    incepator
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    inloc sa vb mai bine vati gandi ca noi nu am transferat nici un jukator si faru se indreapta spre divizia B

  15. #57
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cosmin faristu View Post
    inloc sa vb mai bine vati gandi ca noi nu am transferat nici un jukator si faru se indreapta spre divizia B

    Trist, dar adevarat !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •