Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 65

Thread: Intersezon : Echipele retrogradate!

  1. #22
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KpaC View Post
    si m8k "scoate" si tu Ceahlaul de la echipe retrogradate
    de ce sa o scoata de la retrogradate? Acolo ii este locul
    Rusine lpf si frf . Oare fifa si uefa nu vad ce afaceri dubioase invirt cele doua foruri ale fotbalului romanesc.
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  2. #23
    manager scorpiuta's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    262
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crissis View Post
    de ce sa o scoata de la retrogradate? Acolo ii este locul
    Rusine lpf si frf . Oare fifa si uefa nu vad ce afaceri dubioase invirt cele doua foruri ale fotbalului romanesc.

    nu...pentru ca respecta regulamentul

  3. #24
    sport legend KpaC's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Piatra-Neamt
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crissis View Post
    de ce sa o scoata de la retrogradate? Acolo ii este locul
    Rusine lpf si frf . Oare fifa si uefa nu vad ce afaceri dubioase invirt cele doua foruri ale fotbalului romanesc.
    Oare de ce anul trecut cand s-a intamplat acelasi lucru nu a comentat nimeni nimic ?

  4. #25
    Platanu's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,921
    Reputatie
    0
    Ca sa fie stirea si aici,va anunt ca noul antrenor principal al Progresului este Corneliu Papura.

  5. #26
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Voi cu Papura vreti sa promovati?
    Suntem cei mai buni din MOLDOVENI
    Suntem IESENI
    Si intotdeauna vom striga
    POLITEHNICA

    LLEYTON HEWITT

    ANA IVANOVIC

  6. #27
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Noi nu... Dar ce putem face?

  7. #28
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Am mutat discutia in alta parte. Cu un asemenea antrenor vom juca ca sa...existam in liga 2, parerea mea.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  8. #29
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    lasa ca se poate si mai rau!vezi la noi pe poenaru,are o tactica de divizia c de ne omoara pe toti
    da ce sa facem?
    HAI JIUL PETROSANI!

  9. #30
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Ca au mai venit si jieni pe aici repet o intrebare pe care am pus-o pe un alt thread: Cum se face ca Jiul a picat cu jucatori pe care se bat Steaua si Dinamo?
    @Miril, unde ai mutat discutia? Pune si tu link. La noi pe forum?

  10. #31
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    JIUL a picat pt ca asa trebuia si asta sa vazut in meciul cu rapid,cand am batut o echipa socotita la ora aia de top si cu lotul cel mai valoros
    insa fotbalul se joaca mai mult prin birouri si de aia se bat steaua si dinamo pe ei
    HAI JIUL PETROSANI!

  11. #32
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Articolul din OLS cu Sdrobis imi da perfecta dreptate cu privire la ce am spus - jucatori pe care acum ii vor echipe mari au dus echipe mai mici in B. Cum e posibil? Nimeni nu se intreaba. Indiferent de mutarile din campionatul intern, daca Herea va pleca la Rapid, cel putin teoretic si public, va pleca pe o suma record in campionatul romanesc. Burca accidentat, sau mai bine sa zic "accidentat"?, pleaca in Bundesliga. Asa si Panc. Jucatori care duc Nationalul in B obtin contracte in campionate mai bune decat Liga 1? Oare este o mafie intinsa sau acesti jucatori sunt niste magari nenorociti si nu isi fac meseria in mod cinstit? Inca o rusine care ne caracterizeaza si de care nimeni nu se sesizeaza.

  12. #33
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Pacat de jiu si arges ....de ailalti....wtf
    https://t.me/pump_upp

  13. #34
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Mai ziceam eu in alta parte de mancatul in gaus de grija... Pacat si de aia, asa e, avand in vedere ca de la Jiul se infrupta toti iar Argesul a platit o polita sau, cine stie.... Oricum, a ramas in A Ceahlaul, care merita cel mai putin, cred ca si prin prizma rezultatelor directe. Au ciupit si ei de pe unde era de ciupit, ce lea mai dat Sandu sa ciuguleasca sau dragomir. Huo!

  14. #35
    manager scorpiuta's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    262
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bancaru View Post
    Mai ziceam eu in alta parte de mancatul in gaus de grija... Pacat si de aia, asa e, avand in vedere ca de la Jiul se infrupta toti iar Argesul a platit o polita sau, cine stie.... Oricum, a ramas in A Ceahlaul, care merita cel mai putin, cred ca si prin prizma rezultatelor directe. Au ciupit si ei de pe unde era de ciupit, ce lea mai dat Sandu sa ciuguleasca sau dragomir. Huo!
    no mai, ca merita nationalul sa ramana in A . Voi cu peste 5000 de suporteri in tribuna la fiecare meci jucat aks, cu un presedinte " daruit" clubului asa cum este Iacovm, cu niste jucatori care sunt imprumutati de alte echipe (asa doar de dragul de a avea 18 jucatori pe foaie de joc ). Voi meritati sa ramanesti in A. A. Probabil ca daca adunati mai multe puncte , akuma erati voi fericiti akuma. Si in plus , in acest sezon , nu cred ca Ceahlaul a facut vreun meci aranjat.

    PS. HUO bancarule

  15. #36
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Stimata doamna microbista, uita cum stau treburile: folcloriste, adica curve, blaturi care se cunosc si le voi trece intr-un roman cand o sa il scriu, asta daca o sa ma hotarasc ca merita sa amintesc de voi. Plimbat Mircea Sandu cu trasurica. RUSINOS!! Furat puncte de la noi. Pinalty inventata. Inexistent. Mers mana in mana cu coperativa. Daca te trezesc la 3:36 dupa o noapte de baetie si sex... pardon, fara asa ceva, nu cred ca faci ca esti prea infierbantata, deci, daca te trezesc si te intreb pana si pe tine cine e locotenentul sefului cooperativei imi vei spune ca Stefan Gigi AKA Pinalty. Nu mai veni pe aici sa mananci halva ca iti miroase gura. In caz ca nu ai aflat nu mai sunteti intre echipele retrogradate. Ati furat puncte cu sacul, *****ilor. Nu vorbi tu de suporteri, ca nici eu nu m-am legat de impozitele voastre care sunt asa - casa, masina (cine are - e valabil si pentru casa), alte cheltuieli, Ceahlaul Piatra Neamt. Normal ca voi aveti suporteri pentru ca s-a defectat cinamatograful de langa semafor iar ca sa ajungeti la teatru pe la Iasi e drum lung. Normal ca aveti jucatorii vostri pe care ii cauta an de an camatarii, sunteti notorii. Toata familia lui Stefan, pana si spermatozoizii lui, fac afaceri cu statul, asa ca isi permite omul sa fie un soi de Sechelariu 2.
    Dispari!

  16. #37
    manager scorpiuta's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    262
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bancaru View Post
    Stimata doamna microbista, uita cum stau treburile: folcloriste, adica curve, blaturi care se cunosc si le voi trece intr-un roman cand o sa il scriu, asta daca o sa ma hotarasc ca merita sa amintesc de voi. Plimbat Mircea Sandu cu trasurica. RUSINOS!! Furat puncte de la noi. Pinalty inventata. Inexistent. Mers mana in mana cu coperativa. Daca te trezesc la 3:36 dupa o noapte de baetie si sex... pardon, fara asa ceva, nu cred ca faci ca esti prea infierbantata, deci, daca te trezesc si te intreb pana si pe tine cine e locotenentul sefului cooperativei imi vei spune ca Stefan Gigi AKA Pinalty. Nu mai veni pe aici sa mananci halva ca iti miroase gura. In caz ca nu ai aflat nu mai sunteti intre echipele retrogradate. Ati furat puncte cu sacul, *****ilor. Nu vorbi tu de suporteri, ca nici eu nu m-am legat de impozitele voastre care sunt asa - casa, masina (cine are - e valabil si pentru casa), alte cheltuieli, Ceahlaul Piatra Neamt. Normal ca voi aveti suporteri pentru ca s-a defectat cinamatograful de langa semafor iar ca sa ajungeti la teatru pe la Iasi e drum lung. Normal ca aveti jucatorii vostri pe care ii cauta an de an camatarii, sunteti notorii. Toata familia lui Stefan, pana si spermatozoizii lui, fac afaceri cu statul, asa ca isi permite omul sa fie un soi de Sechelariu 2.
    Dispari!

    Hai sictir !!!!

  17. #38
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    ANUNT

    Din lipsa de argumente Scorpiutza si-a dezvaluit caracterul de folclorista. Personal o apreciez mai mult asa. Imi place ca omul sa arate a ceea ce este. Faptul ca nu ii convine ca federatia si liga au tras pentru Ceahlaul... cu asta nu te putem ajuta. Si mie mi-ar fi putin rusine sa am un sugaci si un pupincurist drept presedinte de club. Dar asta e soarta prešurilor.
    BANCARU UREAZA SUCCES CEAHLAULUI IN CURSA DE CASTIGARE CINSTITA A UNUI LOC IN C.L.
    Sper ca nu sunt offtopic, aici vorbindu-se de echipe deocamdata retrogradate.

  18. #39
    redd ReD_Devil's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati
    Posts
    650
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by scorpiuta View Post
    Si in plus , in acest sezon , nu cred ca Ceahlaul a facut vreun meci aranjat.
    ceahlaul 4-3 otelul....nu aranjat cu noi....dar o fi cinstit nea pinalty cu un pahar de ceva si o buca pe arbitrii (cei care stiu meciul stiu despre ce vb )
    PS;probabil mai sunt si altele ..dar nu stau sa ma gandesc acu la meciurile unei echipe murdare
    [B][I][SIZE="2"]"Nothing is permanent in this wicked world - not even our troubles."[/SIZE][/I][/B]
    [B][SIZE="2"]Charlie Chaplin[/SIZE][/B]

  19. #40
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Scorpiuta, da-mi cateva nume de fotbalisti de la voi crescuti sub...Piatra si te las in pace. Cand imi vei raspunde iti voi...raspunde despre jucatorii lansati de noi, in ultima vreme.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  20. #41
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Iti dau eu - Pinalty. Nu cred ca trebuie s afim rai cu jucatorii. Acum chiar iti dau - Axinia, Enache. Cam atata stiu. Dar erau mai multi, dar nu foarte multi, oricum destui, adica ... acolo... cativa. Cum sa zic? Oleaca.

  21. #42
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bancaru View Post
    Stimata doamna microbista, uita cum stau treburile: folcloriste, adica curve, blaturi care se cunosc si le voi trece intr-un roman cand o sa il scriu, asta daca o sa ma hotarasc ca merita sa amintesc de voi. Plimbat Mircea Sandu cu trasurica. RUSINOS!! Furat puncte de la noi. Pinalty inventata. Inexistent. Mers mana in mana cu coperativa. Daca te trezesc la 3:36 dupa o noapte de baetie si sex... pardon, fara asa ceva, nu cred ca faci ca esti prea infierbantata, deci, daca te trezesc si te intreb pana si pe tine cine e locotenentul sefului cooperativei imi vei spune ca Stefan Gigi AKA Pinalty. Nu mai veni pe aici sa mananci halva ca iti miroase gura. In caz ca nu ai aflat nu mai sunteti intre echipele retrogradate. Ati furat puncte cu sacul, *****ilor. Nu vorbi tu de suporteri, ca nici eu nu m-am legat de impozitele voastre care sunt asa - casa, masina (cine are - e valabil si pentru casa), alte cheltuieli, Ceahlaul Piatra Neamt. Normal ca voi aveti suporteri pentru ca s-a defectat cinamatograful de langa semafor iar ca sa ajungeti la teatru pe la Iasi e drum lung. Normal ca aveti jucatorii vostri pe care ii cauta an de an camatarii, sunteti notorii. Toata familia lui Stefan, pana si spermatozoizii lui, fac afaceri cu statul, asa ca isi permite omul sa fie un soi de Sechelariu 2.
    Dispari!
    asa ceva
    https://t.me/pump_upp

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •