Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 45

Thread: Intersezon : U Cluj

  1. #22
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Cred ca U' a facut o mare achizitie luandu-l pe Tudor de la CFR.Daca ar mai umbla nitel in atacul echipei luand 2 jucatori buni cred ca ar avea o prestatie buna in liga 1 viitoare !
    Mai vedem....
    Zbor pana la stele.

  2. 17th June 2007, 23:01

  3. #23
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    ati achizitionat numai fosile.sper sa aveti noroc sa nu retogradati.nu mi-as dori asta.nu stiu cine se ocupa dar manageriatul este prost la voi
    hai ma! nu te mai tot ataca! Avem portar : TUDOR! Avem fundasi : CORDOS, PARK, CRUSOVEANU, BACIU, UNGURUSAN! AVEM MIJLOC: SAVU, GHINDARU, AVEM ATACANT TARE: GOGA.sa nu uitam de cei 2 jovanovic si Bolohan! Si sa nu uitam ca mai aducem un atacant si un mijlocas cat de cat! Un loc 14 tot prindem!

  4. #24
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    nu cred ca retrogradeaza U

  5. #25
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    eu cred ca suntem intr-o situatie normala pentru o echipa nou promovata. am observat ca s-a incercat aducerea unor jucatori cu experientza care de obicei prinde bine unei echipe...insa eu nu cred ca ne putem baza pe ei pe termen lung,nu neaparat din cauza varstei ci din cauza ca sunt mercenari. martin tudor e o achizitie buna , insa are un salar destul de mare + a avut multe probleme cu accidentarile. sincer, pana acum ,baciu mi se pare cea mai buna achizitie(cel putin din punct de vedere al numelui si a jocului)...goga nu poate face fatza singur in atac, aici ne mai trebuie niste achizitii......
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  6. #26
    he`s back dan's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    romania
    Posts
    2,051
    Reputatie
    1
    cordos mi se pare un super jucator..cel mai bun de la U.

    el joaca si fundas lateral? ca numa` in centru l-am vazut
    Pentru ca universul vostru se-nvirte in jurul nostru,
    Pentru ca traiti pt noi si nu pt echipa voastra,
    Pentru ca fara noi ati fi mereu tristi,
    Pentru ca zilele voastre fericite ni se datoreaza,
    Invidiosilor! Sa strigam impreuna: Multumim STEAUA ca existi!

  7. #27
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Nu stiu daca joaca lateral...si eu am vazut ca s-a consacrat central. si e exceptional baiatul. ar avea loc si la Steaua sau Dinamo in orice clipa.

  8. #28
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    parca de el se interesa Steaua acum in campania de achizitii... sau incurc io oalele?

  9. #29
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    parca de el se interesa Steaua acum in campania de achizitii... sau incurc io oalele?
    stii bine, insa nu e transferabil
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  10. 18th June 2007, 16:41

  11. #30
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    multumim
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  12. #31
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    a semnat si olah...probabil ca o sa fie util echipei, insa sper ca nu va avea un contract de vreo 100.000 pe an....pana acum stam foarte bine in aparare.....in atac avem nevoie de ceva jucatori
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  13. #32
    manager scorpiuta's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    262
    Reputatie
    1
    felicitari pentru trasnferul lui M ILIE, fostul jucator al Ceahlaul, unde a dat 7 goluri. Sper sa nu retrogradati

  14. #33
    sport legend Dark Horror's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    984
    Reputatie
    1
    Ala nu e la UTA?
    [COLOR="DarkRed"][FONT="Arial Black"][SIZE="3"]Forza CFR!!![/SIZE][/FONT][/COLOR]

  15. #34
    manager scorpiuta's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    262
    Reputatie
    1
    ba da...scuze...am gresit topicul

  16. #35
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by scorpiuta View Post
    ba da...scuze...am gresit topicul
    felicitari si voua pentru transferul lui Luca Toni. a..scuze, am gresit tara

  17. #36
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    se pare ca si voi aveti o echipa beton . Poate vreti sa luati si titlul .............

  18. #37
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    am vrea, dar noi inca nu avem bani ca sa cumparam mai mult de jumatate din meciuri si nu avem nici bani pentru a cumpara arbitrii pentru celelalte meciuri.....insa eu ma bucur pentru voi ca aveti o echipa beton si bani destui....sunt convins ca veti face o figura frumoasa in CL si veti reusi sa dati unu-doua goluri
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  19. #38
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    in primul meci amical din intersezon U- fc botosani 1-0
    golul a fost marcat de goga
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  20. #39
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    azi in primu meci din cantonamentul din austria U Cluj-vasas budapesta 1-0
    golul a fost marcat de N. Jovanovici
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  21. 5th July 2007, 19:24
    Reason
    offtopic!

  22. #40
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Ce super achizitie ati facut cu Jovanovici
    Ati mai platit si o caruta de bani pe un tantalau prost care habar nu are cu mingea
    Ala in afara de fizic nu are nimic e planta

  23. #41
    NUMAI U! boshcUtza's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    cluj si pe unde joaca "U"
    Posts
    1,041
    Reputatie
    1
    pana acum a demonstrat exact contrariul
    poate te vei convinge si tu in meciul direct
    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"]<<In aparenta "U" Cluj este un club sportiv ca toate celelalte. Dar este ca un vin stravechi, baut cu inghitituri mici de toata studentimea din cetatea Clujului. Este un foc intretinut cu lemn de cedru stropit cu roua si cu toate esentele mirositoare din gradinile Napocai.>>[/SIZE][/FONT][/B]

  24. #42
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Ce super achizitie ati facut cu Jovanovici
    Ati mai platit si o caruta de bani pe un tantalau prost care habar nu are cu mingea
    Ala in afara de fizic nu are nimic e planta
    Legea lui Murphy in sport: Cand pleaca de la echipa ta un jucator mediocru, va ajunge vedeta la echipa unde s-a dus. Si cand transferi o vedeta va ajunge un jucator mediocru la echipa ta. Deci, vom avea parte de vedeta Jovanovic sezonul asta!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •