Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 25 of 25

Thread: Intersezon : FC Vaslui

  1. #22
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    tatae, 0-6 spune multe despre echipa asta europeana a voastra....mie mi se pare ca in ultimul timp, toti antrenorii dau declaratii la bascau, numai ca sa ii multumeasca pe patroni..eu nu am nimic personal cu vasluiul sau cu dorinel, dar se pare ca unii abereaza
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  2. #23
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by m8k View Post
    FC Vaslui-Dinamo Kiev 0-6
    SET si Meci
    Si cand te uiti ca au jucat cu cel mai bun 11Si ei viseaza ca la anu sa ocupe un loc de cupa europeana

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    VASLUI
    Posts
    557
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    SET si Meci
    Si cand te uiti ca au jucat cu cel mai bun 11Si ei viseaza ca la anu sa ocupe un loc de cupa europeana
    bai coco lasa'ne frate cu aberatiile tale vezi k are si Pandurii topic ... cat despre meci cred ca a fost un test util cateodata un dus mai rece prinde bine mai ales ca este acum intr'un meci amical

  4. #25
    - tattae's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    218
    Reputatie
    1
    FC Vaslui - Neftchi Baku (Azerbaidjan, I) 3-2 (2-1)
    Pentru vasluieni au marcat: L. Ivan (30), S. Frunză (3, I. Pavel (70)
    Vaslui: Puia - Cotolan, L. Ivan, B. Panait, Bălace - Buhăescu, Doboș, D. Munteanu, S. Frunză - Temwanjera, Ad. Gheorghiu. Antrenor Dorinel Munteanu. După pauză, vasluienii au rulat tot lotul, mai puțin Hăisan, R. Neagu, Ș. Moraru și Mardare, accidentați.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •