Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 127 to 130 of 130

Thread: Intersezon : CFR 1907 Cluj

  1. #127
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Cam multe goluri luate totusi pe sfarsit de meci. Sa fie oare din cauza schimbarilor ce au loc in repriza a 2-a? Sau inca nu s-a gasit inca o formula buna in aparare? Mi se pare ciudat totusi, pt ca sezonul trecut apararea a fost punctul nostru forte, cel putin in perioada Bergodi, si nu se poate zice ca stateam cu fundul in poarta, dimpotriva... jucam destul de ofensiv.

    Nu ma prea incanta ideea "cu unul mai mult decat adversarul" decat daca e vorba de un 1-0.. poate 2-1. Dar cand dai 3-4 goluri, mi se pare nasol sa iei 2-3.

  2. #128
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    Amicale

    CFR Cluj
    2-0 cu Austria Viena
    1-1 cu Red Bull Salzburg
    2-0 cu FBK Kaunas
    4-3 cu Lokomotiv Moscova
    2-0 cu Zaglebie Lubin
    3-2 cu Lech Poznan

    Ce urmează: Viktoria Plzen, Benfica
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  3. #129
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    CFR Cluj - Viktoria Plzen 1-1
    Viktoria Plzen - Cehia , locul 6 in ultima editie de campionat
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  4. #130
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    As zice ca am jucat meciuri cu echipe destul de puternice, toate evoluand in prima liga din tarile lor. Nu cred sa fi terminat una din ele mai jos de locul 6, sezonul precedent.

    Mai ramane doar meciul cu Benfica, in care sper sa nu urmarim neaparat rezultatul, ci sa facem spectacol. Pana la urma e o sarbatoare, sper sa o tratam ca atare Ar fi culmea sa se accidenteze vreun jucator de-al nostru sau de-al lor, intr-un asemenea meci.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •