Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 85 to 105 of 130

Thread: Intersezon : Steaua

  1. #85
    Banned
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giurgiu
    Posts
    157
    Reputatie
    0
    unde e ma petre mediocru??? unde e mah banel mediocru??? cand alearga banel cand are pofta de joc parca e avio ala e mediocru??? cand da golri?? pai la nationala ce executii are si il baga mereu piti deci ce inseama??? k tre sa stii cum sal pui indicatii cum sal asezi.acolo avea rol sa patrunda ofensiv da la steaua nsa faca faza defensiva si lipit den tusa

  2. #86
    Banned
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giurgiu
    Posts
    157
    Reputatie
    0
    lovin nu il vezi in joc da e cu munca tre sa stea la cutie si sa opreasca atacuri.Asa si dorel stoica la luat la nationala chiar ziceti k nu e bun da stie sa stea acolo la cutie se apara bine asta fac cei pe postu de inchizator!!! buni rai iti faci treaba cu ei cand e unu acciedntat inlocuieste titularu perfect sau baciu la fel k nu are greseala cand joca! bifcalfi de senzatie nu mai spun

  3. #87
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Eh , parerea ta sper sa o aiba si JJ ... sper sa nu mai faceti nici un transfer , ca aveti lotul super tare
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  4. #88
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Lovin imi place!
    Muzzwrinka

  5. #89
    Banned
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giurgiu
    Posts
    157
    Reputatie
    0
    Stelist fiind imi place sa stiti lotu dinamo!!! Cristea nculescu Danciu Zicu Bratu Munteanu Moti Stefan Margaritescu Fernandez si lobi.Cativa pusti de viitor in canci in rest!!! rebuti Mare fotbalist oprita undei vede cineva locu azi la steaua cu atatea vedete

  6. #90
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Lovin imi place!
    te cred ...
    si mie imi place Margaritescu ... pt Liga 1 e zeu ... Ropotan creste de la meci la meci si deasemenea imi place ...

    dar daca visam la CL ... Steaua nu o sa faca treaba cu Lovin , sau , Dinamo nu o sa faca treaba cu Margaritescu ....

    @becaligr era vb de mijlocaj la inchidere ... ce treaba are Banel ?!
    Last edited by Rossi; 1st July 2007 at 17:32.
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  7. #91
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Lovin are niste calitati totusi...are viteza , are tehnica ,are patrundere in adancime si nici sutul nu e tocmai rau! Si pasa e buna + ca e inalt , are o statura totusi...e bun si in careu
    Margaritescu?? Chiar nu stiu...alearga mult si se bate...in rest ..?!
    Muzzwrinka

  8. #92
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Lovin are niste calitati totusi...are viteza , are tehnica ,are patrundere in adancime si nici sutul nu e tocmai rau! Si pasa e buna + ca e inalt , are o statura totusi...e bun si in careu
    da ?! eh , asa o fi cum spui tu ...
    ai scris atatea calitati incat credeam ca vorbesti de vre'un jucator de la Barcelona ....
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  9. #93
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Are si minusuri Dar ...eu zic ca daca e bine folosit e foarte util
    Muzzwrinka

  10. #94
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by becaligr View Post
    mah cretinilor voi dak ati baga bani in stadion si niste cretini k voi face k etapa de etapa stadionu sa fie suspendat ce ati face??? baga pt voi pt tara pt echipa bani sa faca stadion da sa nu avem accesc din cauza voastra k sunteti cretini va bateti cu jandarmi si distrugeti scaunele. Nu a muncit mata si tactu pt scaunele alea ma!!! si cati bani a bagat omu asta aici cu paunescu ce ati facut ma?? va bagat in lliga o data si canci asta prmaveri europene frate!!! liga jucatori straini valorosi ala ce straini lua?? cum avea unu bun datea drumu afara!! scoeta ala 3 milioane pe un jucator?? pa ilie la dat gratis la valoarea luii pe piata la vremea aia nu la luati voi de gigi vedetiva pe voi
    du'te bah la prasit si lasa'ne in plm cu prostiile tale...vezi de treaba ta...ca anu asta nu se mai face porumb!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  11. #95
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by BIANCO-ROSSI View Post
    Si la inchidere cu cine o sa jucati ?
    Cu Ovidiu Petre sau Lovin ? Esti asa sigur ca sunt mari valori ?

    Parerea mea este ca aveti nev de un mijlocas la inchidere (O.Petre si Lovin sunt slabuti ...) si un fundas central (Daca Goian sau Radoi se accidenteaza sau vreunu dintre ei e suspendat , o sa jucati cu "marele" Baciu ....)
    invata sa citesti..am zis ca lovin si ov petre sunt praf..nu-i vreti?poate's dinamovisti din tata in fiu ca marele oprita... apropo de oprita,vedeti sa nu va vanda...are prostul obicei sa joace la pariuri..
    Joci cu Bicfalvi la inchidere si un jucator care stie cu mingea,croitoru sau cristocea.Ce naiba,continuam sa jucam cu 2 inchizatori??!
    CERNEA

    Emeghara Goian Radoi/Ghionea(cand isi revine) Petre Marin
    Badoi Cristocea/Croitoru Bicfalvi/Radoi
    Dica
    Neaga Badea/Iacob
    Last edited by Luis Garcia10; 2nd July 2007 at 02:11. Reason: Fara jigniri :mda:

  12. #96
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    am zis ca lovin si ov petre sunt praf

    Joci cu Bicfalvi la inchidere si un jucator care stie cu mingea,croitoru sau cristocea.Ce naiba,continuam sa jucam cu 2 inchizatori??!
    Bicfalvi mijlocas la inchidere ?! ... daca zici tu ...

    ps: daca termini cu apelativele jignitoare e perfect ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  13. #97
    sport legend matei_viola's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    426
    Reputatie
    1
    Cea mai buna achizitie a voastra este hagi,va poate ajuta sa terminati pe locul 5-6.
    [SIZE="6"][COLOR="DarkOrchid"][b]BING BANG[/B][/COLOR][/SIZE]

  14. #98
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    24
    Reputatie
    0
    asa zic si eu Hagi mai mult o sa-i duca spre iad decat spre paradis da na..om trai si om vede a!

  15. #99
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by matei_viola View Post
    Cea mai buna achizitie a voastra este hagi,va poate ajuta sa terminati pe locul 5-6.
    esti sigur?
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  16. #100
    sport legend matei_viola's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    426
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by toraxa View Post
    esti sigur?
    Daca nu pe 5-6 atunci este bine,dar 100% o sa jucati in intertoto
    [SIZE="6"][COLOR="DarkOrchid"][b]BING BANG[/B][/COLOR][/SIZE]

  17. #101
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    cica intertoto... mai bun e locul 5, ala macar duce in uefa

    ce minte au unii... ati fi in stare sa ziceti si ca retrogradeaza Steaua, de atata frustrare da' va va face Steaua o surpriza la final, va lua 24'ule
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  18. #102
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by matei_viola View Post
    Daca nu pe 5-6 atunci este bine,dar 100% o sa jucati in intertoto
    ...du'te tata...asa ziceati si de oli...antrenor de locurile 4-5 si ati vazut ce performante a facut la steaua...STEAUA nu este poli!sa fiti multumiti dak terminati pe 5-6
    Last edited by Luis Garcia10; 2nd July 2007 at 20:28.
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  19. #103
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    pai Oli a fost antrenor de locurile 3-4 in cupa uefa daca ajunge si Hagi pe acolo e bine
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  20. #104
    Banned
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giurgiu
    Posts
    157
    Reputatie
    0
    si ce mari transferuri de ajungi daze finali faci cu 16 mah??? 16 milioane iei un fundas precum chivu si nu treci de sferturi k iei si 7 pe meci cu tot cu chivu si aialalti si toti de 20-30 de milioane mari transferuri

    mah hagi inca na comfirmat na avut lot nu sa acomodat da aicea echipa e facut trebuie decat distribuita bine si un om k hagi sa stie primu 11 cum sal faca schimbari cand cum sa faca si pe cine sa bage si unde asta trebuie k echipa mecanismu cred k e de la tata piti imprimat si de protasov perfectional ati vazut ce bine juca in era lu oleg nu??? asta a fost greseala lu prealuminati' gigi k ia dat drumu
    Last edited by m8k; 2nd July 2007 at 20:00. Reason: Consecutive! Foloseste Edit!

  21. #105
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    alo gara, stii ca s-a inventat virgula???

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •