View Poll Results: pronostic

Voters
49. You may not vote on this poll
  • 1

    13 26.53%
  • x

    6 12.24%
  • 2

    30 61.22%
Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 253 to 259 of 259

Thread: ETAPA 34: Jiul - Steaua

  1. #253
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by orbette View Post
    fara nici un fel de dubii, Dinamo Kyiv
    pai verifica site-ul uefa cu palmaresul echipelor Steaua si Dynamo Kiev - poate vei fi surprins dar ucraininenii au cam jumatate din palmaresul european al Stelei
    .
    .
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  2. #254
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    SAMM, se vede ca tu te gandesti numai la trofee...steaua a castigat 2 trofee dupa ce a invins 6 adversare, dinamo kiev a trecut constant de faza grupelor in anii 90, a jucat si o semifinala, a eliminat real madridul etc etc..plus ca toate performantele au venit in noul sistem champions league, un sistem mult mai greu si cu mult mai multe meciuri decat cel vechi. daca te iei dupa trofee, afla ca si steaua rosie are performante similare cu ale stelei. in fine, discutie inutila, cu oameni care nu pot fi obiectivi.
    nu-mi mai ramane altceva de facut decat sa ma inchin in fata stelei, cea mai importanta echipa din SE europei :ras-plans:
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  3. #255
    Capellen Cipus's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Luxemburg
    Posts
    1,448
    Reputatie
    1
    Una peste alta cred ca Steaua a meritat locul 2 si cred ca are 75% sanse sa mearga din nou in grupele CL, e nevoie insa de intariri masive in centrul apararii dar si pe flancuri
    [B][COLOR="Black"]I'm BACK![/COLOR][/B]

  4. #256
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    ca sa ajunga steaua in grupe ar fi nevoie de urmatoarele lucruri:
    1. un atacant cu simtul portii, sau sa-si revina dica la forma de anul trecut
    2. un portar cu evolutii constant bune
    3. o schimbare la varf, in momentul de fata steaua nu mai are psihicul de anul trecut, au nevoie ori de un psiholog, ori de staff tehnic nou
    4 si cel mai important, motivatie financiara. daca le promite jiji cate 100.000 de coco pe cap de mielusel, sa vezi cum se transforma mioarele in tigri neinfricati
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  5. #257
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by orbette View Post
    SAMM, se vede ca tu te gandesti numai la trofee...steaua a castigat 2 trofee dupa ce a invins 6 adversare, dinamo kiev a trecut constant de faza grupelor in anii 90, a jucat si o semifinala, a eliminat real madridul etc etc..plus ca toate performantele au venit in noul sistem champions league, un sistem mult mai greu si cu mult mai multe meciuri decat cel vechi. daca te iei dupa trofee, afla ca si steaua rosie are performante similare cu ale stelei. in fine, discutie inutila, cu oameni care nu pot fi obiectivi.
    nu-mi mai ramane altceva de facut decat sa ma inchin in fata stelei, cea mai importanta echipa din SE europei :ras-plans:
    pai stai linistit, ca a mai jucat si inca o finala, si inca o semifinala de Cupa Campionilor, adik cei care vorbesc de o pura intampate gresesc

    constant nu cred ca au trecut, de doua ori au trecut atat, asa cred

    Steaua Rosie nu are peformantele europene ale Stelei, pana una alta noi anul trecut am jucat semifinala de UEFA astia ce au mai facut in Europa in ultimii 3 ani, cam nimic

    obiectiv, neobiectiv eu vorbesc pe cifre
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  6. #258
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    la steaua trebuie competitie pe posturi, nu bani pt ca au destui...
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

  7. #259
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rhadoo View Post
    pot spune ca a fost primul meci in care nu am simtit ca sunt la PETROSANI pe stadionul JIUL,pot spune ca mi-a fost rusine sa zic ca sunt din PETROSANI
    nu imi vine sa cred!nu mai puteti sa ne acuzati de mineriade atata timp cat sistemul de turma functioneaza si in 2007,cand 8000 de oameni care locuiesc aici vin la stadion sa incurajeze steaua,RUSINE!
    e pacat si daca as fi in locul lui simota i-as lasa dracu sa vada fotbal doar la tv si sa vada taranu cum jubileaza ca e cel mai tare din romania,o romanie care is merita conducatorii,inculti si agramati ,care cred ca banii sunt totul si ca poti cumpara tot,chiar si gandirea ,sentimentele si pe care il facem sa creada ca este cel mai mare,RUSINE
    imi pare rau ca trebuie sa ne despartim de liga I si ca o facem pe usa din dos
    HAI JIUL PETROSANI!
    nu e o noutate ca steaua are cei mai multi suporteri. observatia este , sper ca nu te jignesc rhadoo, ca acestia provin din zonele cele mai sarace ale romaniei, unde efectul de turma e un fapt dovedit. asta e mentalitatea oamenilor care nu au nimic, si isi proiecteaza imaginea slavatorului gigi pe creier, dodr-doar ii va ajuta si pe ei ! mai e principiul, unde sunt multi hop si eu, poate pica ceva ! o gramada din ei il asteapta pe oier , sa-i ceara bani !
    la steaua, mai ales la suporteri e principiul cantitate, nu calitate . de aia si galeria lor a fost dominata si luata la mishto de fiecare data de dinamovisti.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •