View Poll Results: pronostic

Voters
34. You may not vote on this poll
  • 1

    11 32.35%
  • x

    6 17.65%
  • 2

    17 50.00%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 81

Thread: Etapa 34: FC National - Rapid

  1. #43
    hard-worker effect's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ICEland
    Posts
    1,992
    Reputatie
    1
    si asta a fost blat
    [b]"If you want it, dont just think you want it, go out and ****ing WANT IT! [/b] - Bruce "***ing" Boudreau

  2. #44
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Am batut si noi in speranta ca...barem sa nu ne uite lumea. HAI PROGRESUL!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  3. #45
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    bravo national! la revedere ! matineu placut
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  4. #46
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Meci de vacanta ... eu zic sa nu se agite lumea prea tare pentru acest rezultat. Nu-i mai sacaiti pe giulesteni ca eu cred ca au inghitit destule din partea lui Razvan. Macar de-ar pricepe ca nu ajunge sa declari "avem cel mai bun lot din tara" ca sa si fie asa.

    PS : Bafta Nationalului si o intoarcere rapida in liga 1. Dar va rog sa-l lasati pe Ghindeanu in B, ca-i sta asa de bine acolo ...

  5. #47
    Banned
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Vest
    Posts
    817
    Reputatie
    0
    rapidul a jucat cu multe rezerve si sunt si ei cu gandul la finala cupei,pe care daca o pierd raman acasa!forza POLI

  6. #48
    sport legend Van Halen's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,175
    Reputatie
    1

    sa ramana cu gandul

    Quote Originally Posted by Cappone View Post
    rapidul a jucat cu multe rezerve si sunt si ei cu gandul la finala cupei,pe care daca o pierd raman acasa!forza POLI
    sa bata poli

    sa plece razvanel

  7. #49
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    umilinta
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  8. #50
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Ma uitam pe niste statistici si am observat ca in returul asta Rapid nu a invins nici o echipa din Top 10, exceptie facand Poli Timisoara cred ca locul 4 pentru Rapid e prea mult... un loc 7, 8 ar fi fost mai aproape de adevar
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  9. #51
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Sevilla86, eu cred ca un neuron pentru tine e deja prea mult. -1. -2 este mult mai aproape de adevar.
    Last edited by Tyler Durden; 23rd May 2007 at 22:22.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #52
    blanco kain's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Buzau
    Posts
    4,277
    Reputatie
    1
    Lucescu: "Mi-am asumat riscul menajării titularilor"

    Antrenorul Rapidului, Razvan Lucescu, spune ca își asumase dinaintea partidei riscul de a-si menaja unii dintre titularii de baza, dar a declarat ca infrangerea in fata celor de la FC National este rusinoasa doar prin prisma scorului.

    "Ne intereseaza doar meciul de sambata, pentru ca mi-am asumat inainte de meci riscul de a odihni unii jucatori si a-i trimite in teren pe altii. Dupa scor este un rezultat rusinos, dar daca ne gandim ca am evoluat cu jucatori care nu mai intrasera pana acum ... se mai justifica. Ne pare rau de o asa infrangere. Acum este o presiune mare la meciul din Cupa Romaniei, pentru ca nu este usor. Publicul de acolo este normal sa-si sustina echipa, iar noi intalnim o formatie buna, cu jucatori valorosi, dar ne dorim foarte tare acest trofeu. De 2 saptamani ne gandim numai la asta", a afirmat Lucescu la finalul partidei din Cotroceni.
    [B]"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.[/B]" ([COLOR="Blue"]Albert Einstein[/COLOR])

    "[B]Di Stefano is the greatest player of all time and Kaka is the best current footballer.[/B]" ([COLOR="Blue"]Pele[/COLOR])

    ex-kainutz / RIP Antonio Puerta / RIP Marian Cozma

  11. #53
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Sevilla86, eu cred ca un neuron pentru tine e deja prea mult. -1. -2 era mult mai aproape de adevar.
    O vorba a moderatorilor: "ataca postul, nu persoana"
    Oi fi tu moderator, da' esti degeaba
    Daca nu esti de acord cu ce am spus, adu si tu niste argumente pentru ca un post ca ala putea sa-l scrie si un retard. Am spus ca nu ati batut pe nimeni din top 10 in afara de Poli Tim. Din punctul meu de vedere Rapid nu merita sa termine nici pe 4.
    Daca ai de gand sa raspunzi si sa ma contrazici, fa-o cu argumente. Daca nu, abtine-te
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  12. #54
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    1. Acea vorba a moderatorilor ma priveste doar intr-o oarecare masura, nu tin de acest ,,post" si prin urmare nu trebuie sa ma ,,responsabilizezi" tu, oricum eu atacam persoana pentru postul ei si nu persoana pentru freza sau vestimentatia ei.
    2. Poate ca ai dreptate, dar sa-i lasam pe altii mai neutrii sa judece. Daca altii or sa ajunga la aceeasi concluzie cu tine imi ofer cu placere demisia. Oricum eu sunt moderator intr-o zona unde tu nu ajungi niciodata...
    3. In legatura cu faptul cu faptul ca Rapid nu a batut pe nimeni din ,,top 10" daca o sa te uiti la ultimile meciuri ale Rapidului o sa vezi ca in ultimile etape rar a intalnit o echipa din acest ,,top 10" de care faci atata caz.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #55
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Sevilla, uite din partea unui stelist 100% : te asemeni cu GG, adica neam prost prin felul in care provoci inutil pe threadul asta.

  14. #56
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    1. Acea vorba a moderatorilor ma priveste doar intr-o oarecare masura, nu tin de acest ,,post" si prin urmare nu trebuie sa ma ,,responsabilizezi" tu, oricum eu atacam persoana pentru postul ei si nu persoana pentru freza sau vestimentatia ei.
    2. Poate ca ai dreptate, dar sa-i lasam pe altii mai neutrii sa judece. Daca altii or sa ajunga la aceeasi concluzie cu tine imi ofer cu placere demisia. Oricum eu sunt moderator intr-o zona unde tu nu qjungi niciodata...
    3. In legatura cu faptul cu faptul ca Rapid nu a batut pe nimeni din ,,top 10" daca o sa te uiti la ultimile meciuri ale Rapidului o sa vezi ca in ultimile etape rar a intalnit o echipa din acest ,,top 10" de care faci atata caz.
    1. Nu te responsabilizez eu, cand ai acceptat sa devi moderator ai acceptat si responsabilitatea postului.
    2. Nu inteleg de ce sa-ti oferi demisia si exagerezi putin... am si eu cel putin un post pe Suporter Rapid
    3. Nu ma refeream la ultimele etape, ma referam la intreg returul. La 17 etape.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  15. #57
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Vladek, pe onoarea mea ca daca tu-i dadeai dreptate lui Sevilla86( stiu ca nici eu nu-s spiritul obiectiv incarnat) eu imi bageam piciorul si reveneam la ipostaza de user ( ipostaza mult mai aproape de spiritul meu).
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  16. #58
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vladek View Post
    Sevilla, uite din partea unui stelist 100% : te asemeni cu GG, adica neam prost prin felul in care provoci inutil pe threadul asta.
    Tie iti cam place sa te bagi in seama si cand nu e cazul
    Nu stiu cat de stelist esti... inaintea multor meciuri te plangeai ca o sa jucam ofensiv, ca facem sigur egal... aproape ca-ti doreai asta ca sa-l ai motive sa-l ataci pe Olaroiu... treaba ta, dar de data asta chiar te bagi ca musca-n lapte.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  17. #59
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Vladek, pe onoarea mea ca daca tu-i dadeai dreptate lui Sevilla86( stiu ca nici eu nu-s spiritul obiectiv incarnat) eu imi bageam piciorul si reveneam la ipostaza de user ( ipostaza mult mai aproape de spiritul meu).
    Off-topic, doar un pic : Tyler, desi uneori m-ai calcat si pe mine pe nervi , nu puteam sa nu-ti dau dreptate. Sevilla greseste, campionatul s-a terminat, nu putem lasa la o parte razboaiele astea nesfarsite ? Ce mama dracului mai conteaza acum ca Rapidul a batut sau n-a batut pe nu stiu cine ? Obsedatii de blaturi si arbitraje n-au sa fie convinsi nici de asta ... se inflameaza spiritele inutil.

    PS : N-am inteles de ce renuntai la postul de moderator doar daca-i dadeam eu dreptate lui Sevilla86 ?

  18. #60
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Cit? 4-0??? Chiar si rezervele " celui mai bun lot din tara " macar un egal ar fi trebuit sa faca cu o retrogradata...
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  19. #61
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    a fost aranjament,stati linistiti,4-5 jucatori de la NAtional ii veti vedea in lotul Rapidului la anul
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  20. #62
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Vladek, sa incep cu post-scriptumul, eu te consider pe tine un om care se raporteaza la fotbal fara ura si fara partinire si pentru asta intr-o oarecare masura te invidiez. De aceea ce spui tu pentru mine chiar conteza de cele mai multe ori si prin urmare daca-i dadeai dreptate lui Sevilla86 era clar ca e ceva in neregula cu mine.
    Lui Sevilla86 nu-i raspund pentru ca desi n-am nimic cu el nu vreau sa intru intr-un joc in care doar eu am de pierdut.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  21. #63
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cladoveanu View Post
    Singuri impotriva tuturor RAPIDUL BATE SIGUR
    reformulam: siguri impotriva tuturor, rapidul se bate singur
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •