View Poll Results: pronostic

Voters
29. You may not vote on this poll
  • 1

    8 27.59%
  • x

    13 44.83%
  • 2

    8 27.59%
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 93

Thread: Etapa 34: Ceahlaul - Dinamo

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1

    Etapa 34: Ceahlaul - Dinamo

    Miercuri: 23.05 2007

    17:00 KANAL D

    Ceahlaul - Dinamo

    discutii inainte si dupa meci aici
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    ce chestie,candva faceau blatul secolului,acum e doar un amical..
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  3. #3
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    2 fara griji

  4. #4
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Probabil X, dinamovistii sunt relaxati

  5. #5
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    egal....dinamo vine sa-i pape inghetata la pinalty Amicii stiu de ce
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  6. #6
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    merg pe un egal

  7. #7
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Egal
    Suntem cei mai buni din MOLDOVENI
    Suntem IESENI
    Si intotdeauna vom striga
    POLITEHNICA

    LLEYTON HEWITT

    ANA IVANOVIC

  8. #8
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    Meci de 1
    campionii se pregatesc de cl
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  9. #9
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    meci de 1 x 2 ...nu conteaza cum se termina...fiesta continua
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  10. #10
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    bate Ceahalul - Dinamo va avea in viitor nevoie de tribune cochete ...

  11. #11
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,877
    Reputatie
    0
    nu cred k dinamo desi e campioana sa-si permita sa termine cu 3 infrangeri consecutive, si mai ales ultima fiind o retrogradata
    mizez pe X2
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #12
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    mai importante sunt meciurile cu Slanic si Focsani decat asta /// ca sa se bucure dusmanii luam bataie ...adica pe intelesul tuturor, bate Sealaul

    crissis..@ da ma..ne pregatim de CL ...mama ce mai rad....nu mi se mai opreste burta (vba lui Universal )...
    pt CL ne vom pregati la vara in niste super amicale cu niste super echipe...una ar fi Werder Bremen

  13. #13
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    dinamo de cand a luat matematic titlul nu a mai facut niciun aranjament, si rezultatele s-au vazut

    de fapt cred ca in retur n-au mai facut magarii, in tur si-au aranjat totul ca sa nu aiba emotii
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  14. #14
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    oricum nu se compara cu "campioana morala" steaua :ras-plans:
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  15. #15
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    dinamo de cand a luat matematic titlul nu a mai facut niciun aranjament, si rezultatele s-au vazut

    de fapt cred ca in retur n-au mai facut magarii, in tur si-au aranjat totul ca sa nu aiba emotii
    aha ....ma cum poti sa spui asemnea aberatii cand v`am batut si pe voi si pe Rapid, si in ce maniera...si acasa si in deplasare, cu arbitrii straini, v`am ajutat cu Rapid, v`am ajutat cu CFR....ce mai vreti? ... asa putem spune si de Inter si Manchester..de cand au luat titlul matematic, au luat`o pe cocoasa pt ca pana atunci facusera numai blaturi....dar normal, ce sa stiti voi care ati luat mereu titlul in ultima etapa in ultimii ani, ....si in ce maniera in ultima etapa...in locul tau, m`as face mic si as tace din gura, nu de alta..., dar rad naibii si stelistii de tine

  16. #16
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by celso View Post
    aha ....ma cum poti sa spui asemnea aberatii cand v`am batut si pe voi si pe Rapid, si in ce maniera...si acasa si in deplasare, cu arbitrii straini, v`am ajutat cu Rapid, v`am ajutat cu CFR....ce mai vreti? ... asa putem spune si de Inter si Manchester..de cand au luat titlul matematic, au luat`o pe cocoasa pt ca pana atunci facusera numai blaturi....dar normal, ce sa stiti voi care ati luat mereu titlul in ultima etapa in ultimii ani, ....si in ce maniera in ultima etapa...in locul tau, m`as face mic si as tace din gura, nu de alta..., dar rad naibii si stelistii de tine
    de fapt ne-ati batut doar in retur, pt ca in tur ne-a batut corpodean, jucatorii lui dinamo ar fi fost degeaba pe teren dak nu punea si corpo umarul

    mai bine ne explici si cum a batut dinamo la jiul cand antrenor era florin marin ??? si mai sunt meciuri

    oricum vad ca militia s-a specializat acum, nu-si mai aranjeaza arbitrajele la meciurile lor, le aranjeaza la meciurile contracandidatelor dovada ca Steaua a fost pur si simplu jepcuita anul asta de mai mult de 10 puncte, si sa nu mai vorbesc de presa corupta, ma intreb cat de retardat poate fi un ziarist sa spuna ca la urziceni sau cu pandurii nu au fost penalty-uri cand pe toate reluarile se vede contactul clar

    dar discutia e lunga, e bine insa ca s-a facut dreptate, pana la urma totul se compenseaza, dinamo nu merita sa intre in UCL si nici nu cred ca va intra, probabil sezonul viitor cand e 100% campioana intra direct, la jumatatea campionatului dinamo va avea 20 puncte avans

    pana la urma cum poate fi corect un campionat, cand militia care ar trebui sa ii prinda pe arbitrii corupti, tocmai ea ii corupe, conflict de interese, pun pariu ca dak se gresea impotriva lui dinamo cum s-a gresit anul asta impotriva Stelei, se lasa cu puscarie pt arbitrii
    .
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  17. #17
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    mda...jucatorii de la Steaua sunt mult mai sclipitori decat unele persoane ... ei sunt fotbalisti si chiar au recunoscut suprematia lui Dinamo din acest an ! trebuie sa stii sa mai accepti si infrangerea...daca nu...degeaba mai esti sportiv

  18. #18
    sport legend ReDog 4ever's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Bucuresti Los Angeles NY
    Posts
    706
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    de fapt ne-ati batut doar in retur, pt ca in tur ne-a batut corpodean, jucatorii lui dinamo ar fi fost degeaba pe teren dak nu punea si corpo umarul

    mai bine ne explici si cum a batut dinamo la jiul cand antrenor era florin marin ??? si mai sunt meciuri

    oricum vad ca militia s-a specializat acum, nu-si mai aranjeaza arbitrajele la meciurile lor, le aranjeaza la meciurile contracandidatelor dovada ca Steaua a fost pur si simplu jepcuita anul asta de mai mult de 10 puncte, si sa nu mai vorbesc de presa corupta, ma intreb cat de retardat poate fi un ziarist sa spuna ca la urziceni sau cu pandurii nu au fost penalty-uri cand pe toate reluarile se vede contactul clar

    dar discutia e lunga, e bine insa ca s-a facut dreptate, pana la urma totul se compenseaza, dinamo nu merita sa intre in UCL si nici nu cred ca va intra, probabil sezonul viitor cand e 100% campioana intra direct, la jumatatea campionatului dinamo va avea 20 puncte avans

    pana la urma cum poate fi corect un campionat, cand militia care ar trebui sa ii prinda pe arbitrii corupti, tocmai ea ii corupe, conflict de interese, pun pariu ca dak se gresea impotriva lui dinamo cum s-a gresit anul asta impotriva Stelei, se lasa cu puscarie pt arbitrii
    .
    esti un obsedat si frustrat, imi este efectiv mila de tine

    eu zic sa iesi si tu in strada cu razboinicii tai sa iti vezi baietii in autocarul fara acoperis cum danseaza la manele
    [COLOR="Red"][SIZE="4"]OLE OLE OLE OLA
    DINAMO E VIATA MEA!!![/SIZE][/COLOR]

  19. #19
    incepator
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    18
    Reputatie
    1

    ceahlaul

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Miercuri: 23.05 2007

    17:00 KANAL D

    Ceahlaul - Dinamo

    discutii inainte si dupa meci aici
    sper sa castige ceahlaul ca sa plece cu fruntea sus in B, victorie cu campioana.

  20. #20
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    de fapt ne-ati batut doar in retur, pt ca in tur ne-a batut corpodean, jucatorii lui dinamo ar fi fost degeaba pe teren dak nu punea si corpo umarul

    mai bine ne explici si cum a batut dinamo la jiul cand antrenor era florin marin ??? si mai sunt meciuri

    oricum vad ca militia s-a specializat acum, nu-si mai aranjeaza arbitrajele la meciurile lor, le aranjeaza la meciurile contracandidatelor dovada ca Steaua a fost pur si simplu jepcuita anul asta de mai mult de 10 puncte, si sa nu mai vorbesc de presa corupta, ma intreb cat de retardat poate fi un ziarist sa spuna ca la urziceni sau cu pandurii nu au fost penalty-uri cand pe toate reluarile se vede contactul clar

    dar discutia e lunga, e bine insa ca s-a facut dreptate, pana la urma totul se compenseaza, dinamo nu merita sa intre in UCL si nici nu cred ca va intra, probabil sezonul viitor cand e 100% campioana intra direct, la jumatatea campionatului dinamo va avea 20 puncte avans

    pana la urma cum poate fi corect un campionat, cand militia care ar trebui sa ii prinda pe arbitrii corupti, tocmai ea ii corupe, conflict de interese, pun pariu ca dak se gresea impotriva lui dinamo cum s-a gresit anul asta impotriva Stelei, se lasa cu puscarie pt arbitrii
    .

    pe-un picior de plai
    pe-o gura de rai
    ascunde-te-ai
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  21. #21
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    nu pot sa cred ca mai exista oameni care sustin ca steaua merita sa castige acest campionat
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •