View Poll Results: pronostic

Voters
29. You may not vote on this poll
  • 1

    8 27.59%
  • x

    13 44.83%
  • 2

    8 27.59%
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 94

Thread: Etapa 34: Ceahlaul - Dinamo

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,067
    Reputatie
    1

    Etapa 34: Ceahlaul - Dinamo

    Miercuri: 23.05 2007

    17:00 KANAL D

    Ceahlaul - Dinamo

    discutii inainte si dupa meci aici
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    ce chestie,candva faceau blatul secolului,acum e doar un amical..
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  3. #3
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    ce chestie,candva faceau blatul secolului,acum e doar un amical..
    Aham...Eu unul tin minte doar un CELEBRU CEAHLAUL - STEAUA..REcunoscut de ambele parti CA blat ... ...Da asa sinteti voi oierii cu memorie scurta...AU..Rau ajuns ..sa iau partea catzeilor..Doamne iarta-ma
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  4. #4
    sport legend papaletto2000's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    carei / satu mare
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sezione View Post
    Aham...Eu unul tin minte doar un CELEBRU CEAHLAUL - STEAUA..REcunoscut de ambele parti CA blat ... ...Da asa sinteti voi oierii cu memorie scurta...AU..Rau ajuns ..sa iau partea catzeilor..Doamne iarta-ma
    Ceva tot s/a schimbat, daca Pinalti retrogradeaza! Si inca in bine. Vasluiul si iasul ar trebui sa pateasca l afel, si atunci am putea vorbi, in sfirsit, despre un campionat curat. Moldova a fost mereu patria BLATURILOR!

  5. #5
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by papaletto2000 View Post
    Ceva tot s/a schimbat, daca Pinalti retrogradeaza! Si inca in bine. Vasluiul si iasul ar trebui sa pateasca l afel, si atunci am putea vorbi, in sfirsit, despre un campionat curat. Moldova a fost mereu patria BLATURILOR!
    Vorbesti serios Blaturile se fac la frf si lpf tot timpul in bucuresti si pentru bucuresti . Esti afara de problema . Uita-te putin inapoi in campionatul ce tocmai se termina sa vezi ce jocuri nepatate si pure au facut echipele bucurestene pentru asi atinge scopurile. Patria blaturilor Romania ,capitala Bucuresti ,lideri aici te las pe tine sa ghicesti .
    Ceahlaul-Dinamo 1 solist
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  6. #6
    sport legend papaletto2000's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    carei / satu mare
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crissis View Post
    Vorbesti serios Blaturile se fac la frf si lpf tot timpul in bucuresti si pentru bucuresti . Esti afara de problema . Uita-te putin inapoi in campionatul ce tocmai se termina sa vezi ce jocuri nepatate si pure au facut echipele bucurestene pentru asi atinge scopurile. Patria blaturilor Romania ,capitala Bucuresti ,lideri aici te las pe tine sa ghicesti .
    Ceahlaul-Dinamo 1 solist
    Cred ca adevarul e undeva intre ele. Fara contributia echipelor din moldova nu cred ca putea cele din buCUResti sa isi atinga scopurile. Ce nu puteau rezolva la Craiova, Timisoara sau Cluj, era foarte simplu de facut la Piatra Neamt, Bacau, Onesti sau Iasi.

  7. #7
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    2 fara griji

  8. #8
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Probabil X, dinamovistii sunt relaxati

  9. #9
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    egal....dinamo vine sa-i pape inghetata la pinalty Amicii stiu de ce
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  10. #10
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,683
    Reputatie
    0
    merg pe un egal

  11. #11
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Egal
    Suntem cei mai buni din MOLDOVENI
    Suntem IESENI
    Si intotdeauna vom striga
    POLITEHNICA

    LLEYTON HEWITT

    ANA IVANOVIC

  12. #12
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    Meci de 1
    campionii se pregatesc de cl
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  13. #13
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    meci de 1 x 2 ...nu conteaza cum se termina...fiesta continua
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  14. #14
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    bate Ceahalul - Dinamo va avea in viitor nevoie de tribune cochete ...

  15. #15
    Double up! boni2204's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    IASI
    Posts
    1,379
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elphax View Post
    bate Ceahalul - Dinamo va avea in viitor nevoie de tribune cochete ...
    si ce treaba are asta cu pomul de craciun?
    oricum ceahlaul nu mai ajunge pe nimeni indiferent de rezultat, deci x
    NO COMENT

  16. #16
    sport legend trotica's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    503
    Reputatie
    1
    Bate Ceahlăul, dinamo e relaxată și se pregătește de CL
    Panduru, always on my heart!

  17. #17
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,890
    Reputatie
    0
    nu cred k dinamo desi e campioana sa-si permita sa termine cu 3 infrangeri consecutive, si mai ales ultima fiind o retrogradata
    mizez pe X2
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  18. #18
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    mai importante sunt meciurile cu Slanic si Focsani decat asta /// ca sa se bucure dusmanii luam bataie ...adica pe intelesul tuturor, bate Sealaul

    crissis..@ da ma..ne pregatim de CL ...mama ce mai rad....nu mi se mai opreste burta (vba lui Universal )...
    pt CL ne vom pregati la vara in niste super amicale cu niste super echipe...una ar fi Werder Bremen

  19. #19
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    dinamo de cand a luat matematic titlul nu a mai facut niciun aranjament, si rezultatele s-au vazut

    de fapt cred ca in retur n-au mai facut magarii, in tur si-au aranjat totul ca sa nu aiba emotii
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  20. #20
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    dinamo de cand a luat matematic titlul nu a mai facut niciun aranjament, si rezultatele s-au vazut

    de fapt cred ca in retur n-au mai facut magarii, in tur si-au aranjat totul ca sa nu aiba emotii
    aha ....ma cum poti sa spui asemnea aberatii cand v`am batut si pe voi si pe Rapid, si in ce maniera...si acasa si in deplasare, cu arbitrii straini, v`am ajutat cu Rapid, v`am ajutat cu CFR....ce mai vreti? ... asa putem spune si de Inter si Manchester..de cand au luat titlul matematic, au luat`o pe cocoasa pt ca pana atunci facusera numai blaturi....dar normal, ce sa stiti voi care ati luat mereu titlul in ultima etapa in ultimii ani, ....si in ce maniera in ultima etapa...in locul tau, m`as face mic si as tace din gura, nu de alta..., dar rad naibii si stelistii de tine

  21. #21
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by celso View Post
    aha ....ma cum poti sa spui asemnea aberatii cand v`am batut si pe voi si pe Rapid, si in ce maniera...si acasa si in deplasare, cu arbitrii straini, v`am ajutat cu Rapid, v`am ajutat cu CFR....ce mai vreti? ... asa putem spune si de Inter si Manchester..de cand au luat titlul matematic, au luat`o pe cocoasa pt ca pana atunci facusera numai blaturi....dar normal, ce sa stiti voi care ati luat mereu titlul in ultima etapa in ultimii ani, ....si in ce maniera in ultima etapa...in locul tau, m`as face mic si as tace din gura, nu de alta..., dar rad naibii si stelistii de tine
    de fapt ne-ati batut doar in retur, pt ca in tur ne-a batut corpodean, jucatorii lui dinamo ar fi fost degeaba pe teren dak nu punea si corpo umarul

    mai bine ne explici si cum a batut dinamo la jiul cand antrenor era florin marin ??? si mai sunt meciuri

    oricum vad ca militia s-a specializat acum, nu-si mai aranjeaza arbitrajele la meciurile lor, le aranjeaza la meciurile contracandidatelor dovada ca Steaua a fost pur si simplu jepcuita anul asta de mai mult de 10 puncte, si sa nu mai vorbesc de presa corupta, ma intreb cat de retardat poate fi un ziarist sa spuna ca la urziceni sau cu pandurii nu au fost penalty-uri cand pe toate reluarile se vede contactul clar

    dar discutia e lunga, e bine insa ca s-a facut dreptate, pana la urma totul se compenseaza, dinamo nu merita sa intre in UCL si nici nu cred ca va intra, probabil sezonul viitor cand e 100% campioana intra direct, la jumatatea campionatului dinamo va avea 20 puncte avans

    pana la urma cum poate fi corect un campionat, cand militia care ar trebui sa ii prinda pe arbitrii corupti, tocmai ea ii corupe, conflict de interese, pun pariu ca dak se gresea impotriva lui dinamo cum s-a gresit anul asta impotriva Stelei, se lasa cu puscarie pt arbitrii
    .
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •