View Poll Results: pronostic

Voters
55. You may not vote on this poll
  • 1

    47 85.45%
  • x

    3 5.45%
  • 2

    5 9.09%
Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 127 to 130 of 130

Thread: Etapa 34: Otelul - Poli Iasi

  1. #127
    Suporter mateiasi's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Galati
    Posts
    485
    Reputatie
    1
    Mijlocasul Janos Szekely doreste sa continue cu Otelul Galati

    Mijlocașul Oțelului Galați, Janos Szekely, a declarat că își dorește să rămână la această echipă și în următorul sezon. Jucătorul antrenat de Petre Grigoraș a spus că nu vrea să discute despre nici o ofertă și că mult mai important i se pare faptul că Oțelul Galați va juca în Cupa UEFA Intertoto, informează corespondentul Amos News.

    "Suntem foarte bucuroși că vom participa în Cupa Uefa Intertoto. Îmi doresc să rămân aici, îmi doresc să merg mai departe cu Oțelul. Mă simt foarte bine aici. Nu vreau să discut despre oferte, vreau să mă bucur alături de colegii mei, alături de care am atins o performanță extraordinară. Sper să facem o figură frumoasă și să mergem cât mai departe", a declarat Janos Szekely la finalul partidei Oțelul - Poli Iași, încheiată cu victoria gălățăneilor, 3-1.

    Declarația jucătorului vine după ce s-au făcut mai multe speculații cu privire la plecarea sa la clubul din Bulevardul Ghencea.
    (sursa: www.romaniansoccer.ro)
    Bine-ar fi sa ramana. Daca se confirma stirea, cred ca galeria ar trebui sa-i ceara scuze lui Szekely pentru gestul urat de la meciul cu Poli Iasi.

  2. #128
    Capellen Cipus's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Luxemburg
    Posts
    1,448
    Reputatie
    1
    Si asa a devenit Otelul vicecampioana provinciei luandu-le fata Gloriei si Timisoarei care in urma cu 2 etape erau in fata Otelului. Multa bafta in Intertoto si sa vedem Otelul in UEFA, ceea ce n-a reusit vreo alta echipa romaneasca in Intertoto poate va reusi Otelul. Cat despre transferuri, mai sunt portari prin ligile inferioare cel putin de valoarea lui Vatca, astfel ca nu ar fi o pierdere plecarea lui la Steaua. Szekely nu cred ca va pleca deocamdata, personal am avut incredere ca e un jucator bun si iata ca a facut mai mereu meciuri foarte bune. S-a vazut de asemenea spre deosebire de alte echipe, ce inseamna sa ai un lot numeros si valoros. Meciul de referinta este cel de la Bistrita cand au lipsit 7 titulari si cu toate astea Otelul a invins. Felicitari si lui Viorel Tanase veteranul despre care se aud atatea lucruri frumoase si care iata a inscris 2 goluri in ultimele 2 meciuri, purtand echipa catre locul 5
    [B][COLOR="Black"]I'm BACK![/COLOR][/B]

  3. #129
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cipus View Post
    Si asa a devenit Otelul vicecampioana provinciei luandu-le fata Gloriei si Timisoarei care in urma cu 2 etape erau in fata Otelului. Multa bafta in Intertoto si sa vedem Otelul in UEFA, ceea ce n-a reusit vreo alta echipa romaneasca in Intertoto poate va reusi Otelul. Cat despre transferuri, mai sunt portari prin ligile inferioare cel putin de valoarea lui Vatca, astfel ca nu ar fi o pierdere plecarea lui la Steaua. Szekely nu cred ca va pleca deocamdata, personal am avut incredere ca e un jucator bun si iata ca a facut mai mereu meciuri foarte bune. S-a vazut de asemenea spre deosebire de alte echipe, ce inseamna sa ai un lot numeros si valoros. Meciul de referinta este cel de la Bistrita cand au lipsit 7 titulari si cu toate astea Otelul a invins. Felicitari si lui Viorel Tanase veteranul despre care se aud atatea lucruri frumoase si care iata a inscris 2 goluri in ultimele 2 meciuri, purtand echipa catre locul 5
    Multumim de urari si te mai asteptam si la anul cu analizele pe meciuri. Esti unul dintre putinii care poate ramane echidistant...

  4. #130
    Capellen Cipus's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Luxemburg
    Posts
    1,448
    Reputatie
    1
    o sa revin cu siguranta, chiar inaintea ultimei etape am ramas fara internet din cauza unor probleme tehnice, sper insa ca pana la reluarea campionatului sa rezolv problema. Pana atunci voi fi la curent cu tot ce tine de liga 1 si nu numai, gratie sotiei mele care imi va aduce zilnic prosportul in format pdf de acolo de unde lucreaza ea. Pana atunci, doresc tuturor o vara cat se poate de frumoasa si sa ne auzim cu bine peste 2 luni
    [B][COLOR="Black"]I'm BACK![/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •