View Poll Results: pronostic

Voters
55. You may not vote on this poll
  • 1

    47 85.45%
  • x

    3 5.45%
  • 2

    5 9.09%
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 130

Thread: Etapa 34: Otelul - Poli Iasi

  1. #64
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    bufonul asta de popa sufera rau de bublicitate , ce spera el ? ca l remarca prin declaratiile lui penibile ca l observa bucurestiul , a exasperat lumea ca nu are clubul bani si a zis de 100 de ori ca el pleaca de la iasi , da pleaca domle odata , el vrea invitat la conferintele de presa ca doar e regina angliei , de departe cel mai penibil antrenor din liga 1 , l a intrecut de mult pe panduru, si pe de asupra mai e si un mare blatist, daca o sa plece vreodata de la iasi nici o echipa nu l va mai lua
    anti s.d.r.

  2. #65
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by hamsterutz View Post
    Popa nu-i va avea pe teren pe Onut, Mijin, Tincu (suspendati), Cernoch, Radu Ciobanu, Bernard, Naidin, Adrian Ilie, Miclea, Branet (accidentati). Incerti sunt Toma si Silvasan.
    Parca vad ca maine joaca toti pe care i-ai enumerat tu aici (in afara de cei suspendati bineinteles).

  3. #66
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    atunci cand prin rezultate nu poate iesi in evidenta acest personaj face tot posibilul ca prin declaratii ieftine si belicioase sa atraga atentia mass-mediei
    una peste alta e un antrenor pervers sa nu ne culcam pe o ureche cu toate ca premizele inclina spre un 1 solist..oricum va fi un meci frumos.
    batem da' foarte greu
    Frontul de Est-Galati

  4. #67
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    daca otelul joca cum stiu ei nu n e v a fi greu , si apropo nici nu as vrea sa i ascult ineptiile lui popa pe la tv asa ca mai bine ca nu vine
    anti s.d.r.

  5. #68
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SORINULTRA View Post
    bufonul asta de popa sufera rau de bublicitate , ce spera el ? ca l remarca prin declaratiile lui penibile ca l observa bucurestiul , a exasperat lumea ca nu are clubul bani si a zis de 100 de ori ca el pleaca de la iasi , da pleaca domle odata , el vrea invitat la conferintele de presa ca doar e regina angliei , de departe cel mai penibil antrenor din liga 1 , l a intrecut de mult pe panduru, si pe de asupra mai e si un mare blatist, daca o sa plece vreodata de la iasi nici o echipa nu l va mai lua
    asa am zis si eu...m-am saturat de amenintarile lui si ale juc...la revedere cui nu-i convine
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  6. #69
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dregan View Post
    Parca vad ca maine joaca toti pe care i-ai enumerat tu aici (in afara de cei suspendati bineinteles).
    nu am mai fost la antrenament de mult...deci nu-ti pot spune cu siguranta ca e adevarat ce zice...oricum nu cred ca ar avea motive sa o zica la deruta...e ultima etapa cu 3 pct sau cu 0 tot pe locul ala ramanem
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  7. #70
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dregan View Post
    Parca vad ca maine joaca toti pe care i-ai enumerat tu aici (in afara de cei suspendati bineinteles).
    Asta vroiam sa spun si eu,ai fost gand in gand cu mine Dregane.S-a plictisit lumea de lamentarile astea ieftine din partea lui Popa,inaintea fiecarui meci ba are jucatori indisponibili,ba nu-l baga in teren pe X sau Y din motive disciplinare,ba "Deco" (n.b. catelul minune) are o infectie la testiculul drept si a fost nevoit sa-i faca VDRL-ul care, spre disperarea lui, a iesit VDRL pozitiv, dar TPHA negativ.
    Deci parerea mea e ca trebuie sa tratam meciul cu mare seriozitate si multa,multa atentie.Iasiul a dovedit ca este o echipa destul de imprevizibila,cand te astepti mai putin atunci "lovesc",vezi meciul cu timisoara din deplasare si exemplele pot continua.
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  8. #71
    Otelar tutye's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati-peluza nord
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lolo_grupa_c View Post
    ...abia astept sai "revad" pe idiotii aia de la iasi care aveaubratari cu steaua la mana....=)))))))))))
    ...poate ne aducem aminte de acel amical,intr_un mod "amical"
    Trebuie sa fim atenti ca vine cea mai tare brigada a lor, aia de 130 de insi scrisi pe foaie....=))....te doare cariciul si cu astia...
    Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!

  9. #72
    sport legend
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1,229
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tutye View Post
    Trebuie sa fim atenti ca vine cea mai tare brigada a lor, aia de 130 de insi scrisi pe foaie....=))....te doare cariciul si cu astia...
    :ras-plans:

  10. #73
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tutye View Post
    Trebuie sa fim atenti ca vine cea mai tare brigada a lor, aia de 130 de insi scrisi pe foaie....=))....te doare cariciul si cu astia...
    nu exista asta...nush de la ce te-ai luat ...in peluza sunt doar 2 brigazi restu sunt copilarii ...in 2 3 ani cand o sa mai creasca o sa fie altfel dar acum sunt copilarii .
    si no sa vina multi...e miercuri e zi de munca zi de scoala(la mine de amandoua) plus ultima etapa plus adv care nu prezinta interes plus bataia la scor care se anunta si putem continua...daca o sa fie 100 o sa fie bine
    legionaru: nu mai rade ca o sa te ingrasi...si o sa fii cel mai mare dintre somalezi din vaslui...va mai da porumboiu mancare sa veniti in deplasari?sau dupa deplasarea de la iasi nu va mai sponsorizeaza?ati terminat protestu?
    Last edited by hamsterutz; 23rd May 2007 at 13:49.
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  11. #74
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    3-0 :ras-plans: .........
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  12. #75
    redd ReD_Devil's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati
    Posts
    650
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by razwan_vs View Post
    3-0 :ras-plans: .........
    [B][I][SIZE="2"]"Nothing is permanent in this wicked world - not even our troubles."[/SIZE][/I][/B]
    [B][SIZE="2"]Charlie Chaplin[/SIZE][/B]

  13. #76
    Jhony Popa arfel's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    742
    Reputatie
    1
    3-1
    POLI IASU si cu POPA ne vor duce-n EUROPA

    "M-am săturat să vorbesc cu preşedintele şi să stabilim că azi îi mint eu pe jucători, mîine el, iar joi amîndoi!"

  14. #77
    incepator
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    doar 3 -0 ? pacat , daca se straduiau putin il faceau pe Jula golgheter ..... sa moara Borcea de suparare

  15. #78
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Bravo Otelul Europa va asteapta
    Muzzwrinka

  16. #79
    redd ReD_Devil's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati
    Posts
    650
    Reputatie
    1
    un sezon f.bun terminat pe 5 la 3 pct de rapid sper sa continuam si in intertoto apoi poate..uefa si nocturna sa fie cireasa dp tort
    Last edited by ReD_Devil; 23rd May 2007 at 19:18.
    [B][I][SIZE="2"]"Nothing is permanent in this wicked world - not even our troubles."[/SIZE][/I][/B]
    [B][SIZE="2"]Charlie Chaplin[/SIZE][/B]

  17. 23rd May 2007, 19:16

  18. #80
    sport legend noir_desir's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Iași/Мoscova
    Posts
    3,603
    Reputatie
    1
    3-1... rezultat care nu mira pe nimeni... Bravo Otelului si bafta in Intertoto (eventual si in Uefa)!
    [COLOR="Blue"][B]FORZA POLI[/B][/COLOR] / [COLOR="Black"][B]FORZA[/B][/COLOR][COLOR="Red"] [B]MILAN[/B][/COLOR] / [COLOR="Navy"][B]ALLEZ[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]PSG[/B][/COLOR] / [COLOR="Blue"][B]HAJRA MTK[/B]/[/COLOR][COLOR="DarkGreen"][B]ЛОКОМОТИВ МОСКВА[/B][/COLOR]

  19. #81
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    bravo Otelul, sa vedem cum se vor descurca acum cu atatea schimbari in echipa...

  20. #82
    redd ReD_Devil's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati
    Posts
    650
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    bravo Otelul, sa vedem cum se vor descurca acum cu atatea schimbari in echipa...
    care schimbari ?? daca te referi la vatca... .... ...a laut destule la noi sa mai aduca si pe altii in stari de
    [B][I][SIZE="2"]"Nothing is permanent in this wicked world - not even our troubles."[/SIZE][/I][/B]
    [B][SIZE="2"]Charlie Chaplin[/SIZE][/B]

  21. #83
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    nu doar Vatca... mai sunt vreo 5 pe picior de plecare, dar mai vedem....

  22. #84
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    bafta in intertoto
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •