View Poll Results: Pronostic

Voters
52. You may not vote on this poll
  • 1

    15 28.85%
  • X

    10 19.23%
  • 2

    27 51.92%
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 190 to 196 of 196

Thread: Etapa 33: Farul - U Craiova

  1. #190
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by papaletto2000 View Post
    Tu ce treaba ai, pinguinule? Te plictisesti si te bagi in seama? ori te deranjeaza ca despre fulgerul bragadiru nici macar nu se pomeneste nicaieri? Ocupa/te de ale tale, si nu uita ca v/am spart etapa trecuta!
    ai prea mult elan, vezi sa nu iti spargi capul ...

  2. #191
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by papaletto2000 View Post
    Asta inseamna ca ati protestat tot sezonul! . ca te/ai obisnuit cu linistea nici nu ma mai mira in conditiile astea!
    la Carei ajung stirile mai greu..

  3. #192
    sport legend papaletto2000's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    carei / satu mare
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    la Carei ajung stirile mai greu..
    Ti se pare! Stirea ca in retur n/ati batut pe nimeni acasa a ajuns destul de repede. In rest, despre galeria farului, intr/adevar ajung greu, pentru ca nu ne intereseaza si pentru ca nu prea exita. Nici galeria, nici stirile despre ea!

  4. #193
    sport legend papaletto2000's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    carei / satu mare
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elphax View Post
    ai prea mult elan, vezi sa nu iti spargi capul ...
    Cita atentie! Multumesc!

  5. #194
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    atunci de ce vorbesti despre lucruri care nu te privesc?

  6. #195
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by papaletto2000 View Post
    La cit de gol a fost stadionul ar fi mai bine sa stergeti din vocabolarul constantean cuvantul suporter. Voi sunteti mai multi cind joaca steaua. Ar trebui sa va numiti steaua 2, sa va schimbti culorile, si sa va inscrieti toti in PNG. Si apoi la behait! MEHHHHHHHHHHH
    Tu nici nu stii cat de mult a fost (si inca mai este dar in mai mica masura) iubita si simpatizata echipa Farul !!! Toate persoanele de varsta a 3 imi spun asta. Cat despre Beeecali si ale sale oi, am mai zis-o si o mai repet odata si pentru tine ca vad ca esti cam nou pe aici: Sunt uni care cred ca pot impaca si capra si varza, adica sa tina cu 2 echipe pentru ca asa au fost invatati de seful galeriei. Acum noi care tinem doar cu Farul ce facem? Razboi? Fotbalul nu e razboi decat tactic si eu vin la meci cand pot ca simplu spectator. De aici se trage concluzia ca Farul nu are multi suporteri dar pe mine nu ma deranjeaza asta.
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  7. #196
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Kooler View Post
    Tu nici nu stii cat de mult a fost (si inca mai este dar in mai mica masura) iubita si simpatizata echipa Farul !!! Toate persoanele de varsta a 3 imi spun asta. Cat despre Beeecali si ale sale oi, am mai zis-o si o mai repet odata si pentru tine ca vad ca esti cam nou pe aici: Sunt uni care cred ca pot impaca si capra si varza, adica sa tina cu 2 echipe pentru ca asa au fost invatati de seful galeriei. Acum noi care tinem doar cu Farul ce facem? Razboi? Fotbalul nu e razboi decat tactic si eu vin la meci cand pot ca simplu spectator. De aici se trage concluzia ca Farul nu are multi suporteri dar pe mine nu ma deranjeaza asta.
    Sincer..eu stiu cit de simpatizata a fost Farul...imi pare rau ca s-a ajuns aici,,DAR ASTA E ADEVARUl!!
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •