View Poll Results: Pronostic Steaua - Pandurii

Voters
60. You may not vote on this poll
  • 1

    43 71.67%
  • X

    2 3.33%
  • 2

    15 25.00%
Page 5 of 21 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 423

Thread: Etapa 33: Steaua - Pandurii Tg.Jiu

  1. #85
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    N-are rost sa reluam povesti vechi, dar stii si tu bine ca nu e asa...Daca steaua nu ar fi facut blatul ala cu Pandurii, Rapid era in fata voastra inaintea ultimei etape si cu sau fara blatul de la Vaslui tot noi luam campionatul
    Anul trecut 1-0 cu autogol, anul asta in tur 0-0, urmeaza 0-1
    pe de alta parte nici rapid dak nu facea blatul ala de la Dej ......
    .
    .
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  2. #86
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    pe de alta parte nici rapid dak nu facea blatul ala de la Dej ......
    .
    .
    si daca steaua nu facea blaturile alea cu Jiul, Farul etc. (astea in afara de Pandurii si Vaslui, sa nu uitam de unde inceput discutia)

  3. #87
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    discutie lunga, nu mai are rost acum
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  4. #88
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    si daca steaua nu facea blaturile alea cu Jiul, Farul etc. (astea in afara de Pandurii si Vaslui, sa nu uitam de unde inceput discutia)
    Cred din '47 toamna, adica de la infiintarea Stelei au inceput vaicarelile ....

    Dar nu mai conteaza, zi nene in continuare de blaturi, de hotie, ca asa de frumos le zici tu ... m-am uitat odata pe blogul sau threadul (nu mai stiu exact) lui Rassie si semanati ca doua picaturi de apa .. Sincer mi-e mila de fiinta aia nefericita, n-ai cum sa nu simti mila cand il vezi cum lupta el pentru "adevar si dreptate" impreuna cu "legiunea arhanghelilor visinii", cum "dovedeste" el ca "de la patuszopt" incoace toate meciurile Stelei au fost blaturi, cum tipa el sa fie desfiintata Steaua de urgenta, altfel il cheama pe Razvanel si-o mai pun amandoi de un plans in direct .... si tot degeaba. Bineinteles, el are dreptate, dar Steaua are de partea ei o conspiratie monstruoasa ce include presa, justitia, armata si restul universului (inclusiv borgii si lorzii Sith). Medicamentee ... medicamente ....

    PS : Recomand restului stelistilor sa nu mai discute aberatiile tuturor papagalilor de pe forum .. indiferent de "echipa favorita", ca n-ai ce dialog sa incropesti cu astia. Ei vin cu lectia gata invatata si o repeta la infinit.
    De fapt, daca ma gandesc putin, e mai bine sa-i lasi in plata Domnului sa fie convinsi ca ei au cea mai tare echipa dar sunt furati/inselati de fiecare data. Daca isi dau seama ca problema e de fapt in propria ograda, exista riscul sa ia masuri si chiar sa o rezolve. Dar cat timp vor continua sa dea vina la nesfarsit pe Steaua/Dinamo/arbitrii/blaturi/comisii/"jegul de tara", putem fi linistiti.

  5. #89
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    asta ziceam si eu Vlad, dar ne mai destindem si noi din cand in cand

  6. #90
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Mi-e teama ca n-o sa fie nici o furtuna, doar multa caldura, soare din belsug, poate cel mult o usoara briza prin repriza a 2-a, asa cum ne-a obisnuit steaua in ultima vreme...
    Unde ma briza? In Bucuresti? :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

    Steaua joaca prea bine acasa, iar Pandurii joaca prea slab in deplasare... in Ghencea avem o medie de vreo trei goluri pe meci, asa ca un scor normal ar fi 3-0
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  7. #91
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    discutie lunga, nu mai are rost acum
    Corect, acum e prea tarziu...

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Unde ma briza? In Bucuresti? :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
    Era o ironie, ca tot postul de altfel...Daca zic adiere e bine?

  8. #92
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vladek View Post
    Cred din '47 toamna, adica de la infiintarea Stelei au inceput vaicarelile ....

    Dar nu mai conteaza, zi nene in continuare de blaturi, de hotie, ca asa de frumos le zici tu ... m-am uitat odata pe blogul sau threadul (nu mai stiu exact) lui Rassie si semanati ca doua picaturi de apa .. Sincer mi-e mila de fiinta aia nefericita, n-ai cum sa nu simti mila cand il vezi cum lupta el pentru "adevar si dreptate" impreuna cu "legiunea arhanghelilor visinii", cum "dovedeste" el ca "de la patuszopt" incoace toate meciurile Stelei au fost blaturi, cum tipa el sa fie desfiintata Steaua de urgenta, altfel il cheama pe Razvanel si-o mai pun amandoi de un plans in direct .... si tot degeaba. Bineinteles, el are dreptate, dar Steaua are de partea ei o conspiratie monstruoasa ce include presa, justitia, armata si restul universului (inclusiv borgii si lorzii Sith). Medicamentee ... medicamente ....

    PS : Recomand restului stelistilor sa nu mai discute aberatiile tuturor papagalilor de pe forum .. indiferent de "echipa favorita", ca n-ai ce dialog sa incropesti cu astia. Ei vin cu lectia gata invatata si o repeta la infinit.
    De fapt, daca ma gandesc putin, e mai bine sa-i lasi in plata Domnului sa fie convinsi ca ei au cea mai tare echipa dar sunt furati/inselati de fiecare data. Daca isi dau seama ca problema e de fapt in propria ograda, exista riscul sa ia masuri si chiar sa o rezolve. Dar cat timp vor continua sa dea vina la nesfarsit pe Steaua/Dinamo/arbitrii/blaturi/comisii/"jegul de tara", putem fi linistiti.
    Cine e Rassie ala?
    Ti-as raspunde si eu cu un post la fel de lung, dar e complet off-topic aici
    Pe scurt: daca tu nu vezi blaturile si hotiile sau le vezi si ai constiinta impacata, traind cu ideea ca important este sa castigi, nu cum castigi, atunci foarte bine...iti urez ca echipa ta sa castige inca 23 de campionate, 230 de cupe si ce mai vreti voi...Dar accepta faptul ca nu toti gandesc la fel

  9. #93
    sport legend Van Halen's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,175
    Reputatie
    1

    meserias spus

    cum tipa el sa fie desfiintata Steaua de urgenta, altfel il cheama pe Razvanel si-o mai pun amandoi de un plans in direct .... si tot degeaba.

    rad de 3 zile de faza, auzi razvanel asta tot timpul plange, e furat tot timpul, ha ha ha, el e cel mai bun, dar inca nu poate sa ne-o arate
    nu e lasat
    poate pleaca si scapam de un plangaret

  10. #94
    Supercampion Ioca10's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Mosilor
    Posts
    7,896
    Reputatie
    1
    Acum avem meci cu pandurii
    Spunetzi ce avetzi de spus despre meci si lasatzi hotziile si alte chestii de genul asta
    Forzza Steaua!!! 3-0
    [I]Milioane de inimi-2 culori, o întreaga națiune-o singură iubire, 67 de ani de glorie-legenda trebuie să continue!
    [/I]

    [I][FONT="Century Gothic"]Atitudine de superstar[/FONT][/I]

    Mereu finantati...O, voi, unicii ultrasi adevarati

  11. #95
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    ***** in gura de bucuresteni visati numai scoruri si parca vad ca deabia bateti milogilor
    Asa ati zis si in campionatul trecut ..la voi se pune doar problema scorului si nu ati fost instare sa ii bateti ba milogilor si`a dat ala autogol ca sa castigati ca voi nu erati instare sa o bagati in poarta ***** in gura ~X(
    .......:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: .......
    https://t.me/pump_upp

  12. #96
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    In mod normal castiga Steaua. Scorul chiar nu conteaza pentru nimeni.
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  13. #97
    Banned
    Join Date
    May 2007
    Posts
    15
    Reputatie
    0
    9-0 pt steua

  14. #98
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gabiloves View Post
    9-0 pt steua
    doar 9-0 nu se poate ..sigur esti stelist?

  15. #99
    Capellen Cipus's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Luxemburg
    Posts
    1,448
    Reputatie
    1
    2-0 Steaua, Badea si Goian. Marea majoritate a fundasilor olteni iar sunt indisponibili (Rus, Bogoi, Dragomir, Popete) dar revine Mandrean daca nu ma insel. Dupa calculelel mele si Pacurar e suspendat insa gazeta il da ca titular sigur. Steaua nu are probleme cu exceptia mai vechilor accidentati
    [B][COLOR="Black"]I'm BACK![/COLOR][/B]

  16. #100
    sport legend Van Halen's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,175
    Reputatie
    1

    ba da

    Quote Originally Posted by Cipus View Post
    2-0 Steaua, Badea si Goian. Marea majoritate a fundasilor olteni iar sunt indisponibili (Rus, Bogoi, Dragomir, Popete) dar revine Mandrean daca nu ma insel. Dupa calculelel mele si Pacurar e suspendat insa gazeta il da ca titular sigur. Steaua nu are probleme cu exceptia mai vechilor accidentati
    are probleme cu JIJI
    agramatul asta faca clubul si tara de ras

  17. #101
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    nu face deloc tara de ras, tara asta l-a creat pe Jiji...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  18. #102
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Eu cred ca bate Pandurii cu 1-0 cu gol inscris in minutul 63.

  19. #103
    Supercampion Ioca10's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Mosilor
    Posts
    7,896
    Reputatie
    1
    Eu cred ca tu esti optimist
    Forzza Steaua!!!
    2-0
    [I]Milioane de inimi-2 culori, o întreaga națiune-o singură iubire, 67 de ani de glorie-legenda trebuie să continue!
    [/I]

    [I][FONT="Century Gothic"]Atitudine de superstar[/FONT][/I]

    Mereu finantati...O, voi, unicii ultrasi adevarati

  20. #104
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    inca spera sa ajunga cfr in ucl

    un 3-0 scurt pt Steaua un gol Iacob, unu' Badea si inca unu' cine mai vrea
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  21. #105
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    11-0 pentru steaua, 11 goluri pentru dica care va fi golgheteru campionatului
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •