View Poll Results: Cine castiga ?

Voters
53. You may not vote on this poll
  • Otelul Galati

    30 56.60%
  • Egal

    12 22.64%
  • Dinamo Bucuresti

    11 20.75%
Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 223

Thread: Etapa a 32-a : Otelul -Dinamo

  1. #43
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by celso View Post
    concluzia ... va fi 5-0 pt Otelul ca sa fie toata lumea impacata!

    frate las`o mai moale cu mercenarii...astia isi dau viata pt Dinamo pe cand la Craiova(.....)...si nu avem doar mercenari(Radu,Pulhac,Ropotan,Ganea...mai sunt cativa, dar daca ti zic o sa imi zici ca au jucat si la alte echipe desi sunt caini adevarati)
    valeu esti de coma.Ropotan e galatean get beget si a declarat intr-un interviu ca atunci cand era mic tinea cu Otelul.mi se bare baiat de caracter tinand cont ca nu a facut ca altii si nu a declarat ca e dinamovist de mic.asa ca mai usor cu expresia "caini adevarati"
    referitor la meci eu am zis 3-1 poate fi la fel de bine 2-1 sau 3-2 sau 2-2 sau 3-3,orice e posibil
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  2. #44
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    lasati`ma cu "mercenarii" ! cati de la voi sunt galateni?..mai mult din Ardeal , de la Oradea si Cluj ...asta e viata de fotbalist, joaca unde are conditii pt valoarea lui ..(in plus de asta Ropotan a jucat la Sporting Pitesti)...e adevarat ca e galatean(si f. bine ca tinea cu Galati)

    in rest meciul am zis... 5-0 pt Galati!

  3. #45
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by celso View Post
    lasati`ma cu "mercenarii" ! cati de la voi sunt galateni?..mai mult din Ardeal , de la Oradea si Cluj ...asta e viata de fotbalist, joaca unde are conditii pt valoarea lui ..(in plus de asta Ropotan a jucat la Sporting Pitesti)...e adevarat ca e galatean(si f. bine ca tinea cu Galati)

    in rest meciul am zis... 5-0 pt Galati!
    am zis eu ceva de mercenari?daca sunt sunt la toate cluburile,dar se prefera termenul de "fotbalisti profesionisti"
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  4. #46
    sport legend cip_81's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    3,874
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by orbette View Post
    ganea a venit in scurta si trista perioada a lui giga popescu la dinamo...e oltean, crescut in craiova..de-aia stie cat de cat fotbal
    sssst, sa nu spui la nimeni, Liviu Ganea e din Constanta. la 14 ani s-a dus la scoala lui Gica Popescu, iar peste 2 ani a venit la Dinamo. A fost doar in trecere pe acolo, nu i-a placut si a venit la mai bine.
    Porumboiu: [B]"A fost blat! O mizerie, o ruşine!"[/B]
    [B]Huţan contactat de Steaua![/B]
    Ganea acuză: [B]"Portarul jalon, fundaşii raci!"[/B]
    [B]Stelistii au urinat pe statuia lui Stefan cel Mare[/B]

  5. #47
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    prea multa trancaneala pt un meci care pt noi nu conteaza absolut deloc!
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  6. #48
    Capellen Cipus's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Luxemburg
    Posts
    1,448
    Reputatie
    1
    un egal cu goluri, 2-2. lipseste Radu Stefan suspendat, prilej pentru atacantii galateni sa inscrie mai usor
    [B][COLOR="Black"]I'm BACK![/COLOR][/B]

  7. #49
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    prea multa trancaneala pt un meci care pt noi nu conteaza absolut deloc!
    si eu incercam sa-l conving pe kontartist ca nu conteaza, si de asta mizez pe un scor bun pentru galateni
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  8. #50
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    prea multa trancaneala pt un meci care pt noi nu conteaza absolut deloc!
    exact ..pt ei conteaza ... normal ca toti trag sa ia acum puncte Campioanei

  9. #51
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    GALATI
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    N-ai cum sa-l convingi, cu prostul si cu vantul nu te pui.
    Multumim pentru sustinere oricum.
    [FONT="Franklin Gothic Medium"][COLOR="Red"][B][SIZE="4"]COME ON OTELUL GALATI !!![/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]

  10. 11th May 2007, 20:18

  11. #52
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Cum am spus si pe suporter Otelul,la concursul de pronosticuri 2-1 ptr Otelul
    Suntem cei mai buni din MOLDOVENI
    Suntem IESENI
    Si intotdeauna vom striga
    POLITEHNICA

    LLEYTON HEWITT

    ANA IVANOVIC

  12. #53
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by maur85 View Post
    voi dinamovistii sunteti de genul vulpii care nu ajunge la struguri si zice ca-s acri.pur si simplu cu titularii si rezervele la un loc nu ne puteti bate la Galati.
    daca aveam nevoie de puncte nu prea cred ca nu puteam sa va batem! sa fim totusi rationali, dupa ce am batut cam peste tot, crezi tu ca nu puteam invinge la Galati? ...cu siguranta meci greu, dar nu imposibil!

  13. #54
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Batem...........si lejer pe deasupra......HAI OTELUL !!!
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  14. #55
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Meciul asta miroase a ....vacanta !

    Dinamo e campioana, Otelul nu mai are nici un fel de griji .... sa vedeti ce lejer vor trata ambele echipe meciul.

  15. 11th May 2007, 20:28

  16. #56
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    ma jigneste afirmatia ta! nu sunt suporter de rezultat si sustin echipa de cand ma stiu, mergand la meciuri in mod regulat....daca mai sunt si din aia asta e! peste tot sunt

    in nici un caz daca vom castiga nu voi exulta pe aici...victorie si gata! vreau sa vad spectacol..

  17. #57
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    victorie DINAMO, meci spectaculos chiar daca galatenii au tuns iarba intr-un mod bizar

  18. #58
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    astia de la galati se cres super echipa chiar ma enervez si vreau sa le dam ue in teren....cum draq poti sa zici ma ca " pur si simplu cu titularii si rezervele la un loc nu ne puteti bate la Galati indiferent daca erati cap la cap cu alta echipa in batalia pt titlu sau acum in situatia asta. ? da ce e otelul ma ? MILAN ARSENAL SI BARCELONA la un loc? asta adice a discurs stelist lungul nasului baaaa vedetele lui peste prajit !

    FORZA CAINII !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  19. 11th May 2007, 21:41

  20. #59
    Emperor Caligula's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Micro21
    Posts
    114
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    astia de la galati se cres super echipa chiar ma enervez si vreau sa le dam ue in teren....cum draq poti sa zici ma ca " pur si simplu cu titularii si rezervele la un loc nu ne puteti bate la Galati indiferent daca erati cap la cap cu alta echipa in batalia pt titlu sau acum in situatia asta. ? da ce e otelul ma ? MILAN ARSENAL SI BARCELONA la un loc? asta adice a discurs stelist lungul nasului baaaa vedetele lui peste prajit !

    FORZA CAINII !
    O sa le dati direct anu' "S" peste bucata de mezel. "Olecutzica" de grija la urari si dorinte flacau ca nu esti la toaleta.
    Un egal nu m-ar deranja f. tare. Cel mai mult imi doresc totusi sa vad un meci spectaculos si cu un Otelul care sa-si concretizeze fazele de poarta, nu 1 gol la 26 de ocazii.
    His fourth wife was stabbed to death too, while their infant daughter's head was smashed against a wall.

  21. #60
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    astia de la galati se cres super echipa chiar ma enervez si vreau sa le dam ue in teren....cum draq poti sa zici ma ca " pur si simplu cu titularii si rezervele la un loc nu ne puteti bate la Galati indiferent daca erati cap la cap cu alta echipa in batalia pt titlu sau acum in situatia asta. ? da ce e otelul ma ? MILAN ARSENAL SI BARCELONA la un loc? asta adice a discurs stelist lungul nasului baaaa vedetele lui peste prajit !

    FORZA CAINII !
    nu a zis nimeni ca avem super echipa dar suntem peste poli iasi si farul,echipe la care voi ati scos egal,la asta se adauga si faptul ca acum sunteti campioni matematic,si mai ales conflictele din sanul echipei...nu vad dc nu am putea castiga
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  22. #61
    sport legend
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1,229
    Reputatie
    1
    Am pariat pe galateni.Sunt mai motivati

  23. #62
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,877
    Reputatie
    0
    dinamo s-a mobiliat in meciurile cu steaua, rapid si CFR...cred k o lasa mai moale la galati
    yo zic k se termina egal
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  24. #63
    senior Casuba's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N18 2UF
    Posts
    226
    Reputatie
    1
    Mai dinamovistilor nu va mai agitati atat ca dati 3-4..7-8 goluri ca v-o da Labukas .....stiti voi unde ......la vinclu
    OTELUL
    It takes two to lie, one to lie and one to listen.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •