View Poll Results: A fost sau nu a fost?

Voters
58. You may not vote on this poll
  • DA

    19 32.76%
  • NU

    39 67.24%
Page 7 of 17 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 127 to 147 of 341

Thread: Tudor: "A fost penalty!"

  1. #127
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    imaginile nu spun nimic de fapt....

    contactul a avut loc inainte

  2. #128
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Uitati Ce Penibili Pot Fi Jucatorii Stelei :

    “Mi-a spus Cristocea ca portarul l-a atins cu palma”, a declarat Iacob. ..desi Iacob era langa Cristocea in momentul simularii faultului
    “Dacă Tudor a arbitrat prost trebuie să ne lăsăm cu toții de fotbal”, a grăit Goian. :ras-plans: :ras-plans:

  3. #129
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    @Yoyoi:hai mai e clara treaba,se vede de la o posta...nu vezi ce distanta e intre portar si Cristocea?

  4. #130
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    @Yoyoi:hai mai e clara treaba,se vede de la o posta...nu vezi ce distanta e intre portar si Cristocea?
    cum mah?!! se vede clar si in poze, dar si in video ca Cristocea a fost atins .. nu vezi si declaratia lu` Iacob?!

  5. #131
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Hai sa fim seriosi ... de-abia se ghiceste ceva, timid de tot, in filmuletul ala ...
    Daca Tudor acorda penalty la fiecare atingere de genul asta, pai in urmatorul meci trebuie sa dea vreo 10 lovituri de la 11 metri pentru fiecare echipa !

    Cristocea s-a trantit, l-a pacalit pe Tudor, care era departe, si Steaua a marcat. Deocamdata atat se poate spune cu certitudine. Daca vine cineva si ne arata poza "incriminatoare" in care Tudor ia sacul cu $$ de la Becali, atunci da, se poate acuza arbitrul si penaliza clubul. In rest .... urlete si vaicareli de loseri care nu stiu sa piarda.

    Personal, as fi preferat de 1000 de ori sa nu se dea penalty, ca-i bateam pe astia de la Urziceni oricum, chiar si cu panarama aia de Turcaloiu pe banca, aveam deja 1-0.

  6. #132
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Propun stelistilor sa ii lasam pe acesti frustrati sa isi dea cu parerea in continuare aici , pe threadul asta si sa nu mai postam ..ok ? E lipsa de respect ce spun ei cum ca nu ar fi penalty! Palma peste gheata in aer inseamna penalty si in finala C.L. dar si la div judeteana
    Muzzwrinka

  7. #133
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    balaci, nu se vede nimic. pe poza pusa de celso se vede.
    Contactul intre cei doi a avut loc inainte ca Cristocea sa puna piciorul jos.

  8. #134
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,686
    Reputatie
    0
    Yoyo -meciul ala cu Hagi era meciul cu Italia la EURO si a luat al doilea galben pt proteste dar acolo zic ca a fost penalty
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  9. #135
    Banned maldini's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    1,059
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    Problema e a lui Tudor ca l-a acordat.
    daca Corpodean a costat 5000, Tudor cat face? eu zic ca e mai scump.
    Tudor nu face nici 1 ban ...in liceu era un idiot, a incercat sa joace fotbal dar era mediocru , s-a apucat de arbitraj ca avea pile mari (va zice ceva generalul Tudor din fosta securitate? ) si-l lingea bine pe Craciunescu dar si aici s-a umplut de penibil Dar in spurkaciunea asta de tara este normal sa avem asemenea specimene

  10. #136
    manager PENTRU_STEAUA's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    imaginile nu spun nimic de fapt....

    contactul a avut loc inainte
    Corect. Dinamovistul deghizat in oltean vrea sa manipuleze cu fotografii facute dupa momentul contactului. Tipic fanilor echipei fostei securitati, Dinamo Bucuresti.
    Si eu la inceput, mai precis ieri, dupa ce am vazut reluarile pe NTV, am crezut ca Tudor a vrut sa se scoata dupa ce ani la rand a dezavantajat Steaua, ultima oara in cmpionatul trecut cand nu l-a eliminat pe Rada dupa un fault criminal la Radoi, care l-a scos pe acesta o luna si jumatate in afara terenului, dar m-am inselat. Penalty-ul acordat a fost clarisim si asta se poate vedea in filmuletul de pe Prosport, dar si pe GSP. Asadar, inca odata Steaua a castigat numai si numai pe teren.
    Olteanule dinamovist, eu ti-am recomandat ceva. Fa-ti o prietena si invit-o la o terasa. Cu siguranta nu te va refuza. Aici te faci rau de tot de ras. Esti de-a dreptul penibil.
    Last edited by PENTRU_STEAUA; 6th May 2007 at 19:04.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]RAPID, PRIMA ECHIPA COMUNISTA DIN ROMANIA![/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][SIZE="1"]"Clubul Rapid inregistreaza in istoria sa si o perioada in care devenise port-drapelul sportiv al Blocului Po****r Democrat (coalitia politica si electorala infiintata si controlata de [COLOR="Red"]Partidul Comunist din Romania[/COLOR]") (EVENIMENTUL ZILEI)[/SIZE][/B]

  11. #137
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Intrati aici sa vedeti ce caricatura au facut astia de pe gsp cu referire la penalty-ul acordat stelei
    http://blogsport.ro/caricatura/2007/...-alta-planeta/

  12. #138
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Propun stelistilor sa ii lasam pe acesti frustrati sa isi dea cu parerea in continuare aici , pe threadul asta si sa nu mai postam ..ok ? E lipsa de respect ce spun ei cum ca nu ar fi penalty!
    mai Luis, e clar ca e vorba de lipsa de respect, lipsa voastra de respect fata de realitate ( a se citi bun-simt).
    si voi ati pierdut puncte din cauza arbitrajului, iar acum acelasi arbitraj a adus victoria in Ghencea.
    in alta dezordine de idei, si cu asta pentru mine subiectul e inchis, Tudor ar trebui sa aiba cojones si sa-si recunoasca greseala. in ceea ce ma priveste refuz sa cred ca Tudor este un arbitru corupt.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #139
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LordulCapdeMort View Post
    Yoyo -meciul ala cu Hagi era meciul cu Italia la EURO si a luat al doilea galben pt proteste dar acolo zic ca a fost penalty
    da. am specificat la sfarsit ca era meciul cu Italia din 2000... dar faza a fost asemanatoare. Hagi in alergare in careu a atins cu piciorul genunchiul adversarului care era in spatele lui si s-a aruncat. Ala n-a avut nici o intentie de fault.

  14. #140
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Propun stelistilor sa ii lasam pe acesti frustrati sa isi dea cu parerea in continuare aici , pe threadul asta si sa nu mai postam
    cred ca de 3 ori ai spus ca nu mai scri nimic aici si tot ai scris.
    ai cuvant nu gluma
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  15. #141
    Urasc idiotii m4st3r's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    688
    Reputatie
    1
    stelistii si albitru ala, vreti sa ma luati de prost, am eu fata de idiot ca sa cred asa o magarie ?

  16. #142
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,686
    Reputatie
    0
    Iancu a zis ca Steaua a castigat 15p cu ajutorul arbitrului
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  17. #143
    manager PENTRU_STEAUA's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vladek View Post
    Hai sa fim seriosi ... de-abia se ghiceste ceva, timid de tot, in filmuletul ala ...
    Daca Tudor acorda penalty la fiecare atingere de genul asta, pai in urmatorul meci trebuie sa dea vreo 10 lovituri de la 11 metri pentru fiecare echipa !
    Mai Vladek, afla ca atunci cand te atinge cineva cand esti cu un picior in aer si in miscare faci buff imediat. Si, retine, nu trebuie sa-ti dea tare peste picior. Daca nu ma crezi incearca cu cineva o experienta de acest fel. Repet,
    penalty cat se poate de clar.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]RAPID, PRIMA ECHIPA COMUNISTA DIN ROMANIA![/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][SIZE="1"]"Clubul Rapid inregistreaza in istoria sa si o perioada in care devenise port-drapelul sportiv al Blocului Po****r Democrat (coalitia politica si electorala infiintata si controlata de [COLOR="Red"]Partidul Comunist din Romania[/COLOR]") (EVENIMENTUL ZILEI)[/SIZE][/B]

  18. #144
    sport legend Incubus's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,077
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by m4st3r View Post
    stelistii si albitru ala, vreti sa ma luati de prost, am eu fata de idiot ca sa cred asa o magarie ?
    pune o poza pe forum sa iti zicem daca ai sau nu

  19. #145
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Iceblu View Post
    typi-stiinta, da fullscreen la filmuletz si fi atent la mana portarului sa vezi ca-i da peste picior
    ahahahaha... chiar nu poti sa recunosti? ca mana portarului nici la 50 de cm de picioru lu inaptu ala n`a fost? :ras-plans:
    asta se numeste...prostie

  20. #146
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by PENTRU_STEAUA View Post
    Corect. Dinamovistul deghizat in oltean vrea sa manipuleze cu fotografii facute dupa momentul contactului. Tipic fanilor echipei fostei securitati, Dinamo Bucuresti.
    Ma ce contact visezi acolo ??

    Uitate la reluarea din lateral nu la cea in care cei 2 jucatori sunt unul in spatele celuilalt . E 1 metru si ceva intre cei 2 .

    cred ca vezi sasiu rau de tot .

    Du-te la culcare , ochii tai in curand or sa ciocneasca de la atatea contacte
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  21. #147
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    acu` ma uitai pe prima tv la declaratia unui jucator de la urziceni.. sincer, imi pare rau de ei si de munca lor

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •