View Poll Results: Cea mai antipatica echipa din Liga 1 (2007-2008)

Voters
703. You may not vote on this poll
  • Steaua

    265 37.70%
  • Dinamo

    232 33.00%
  • Rapid

    32 4.55%
  • CFR CLUJ

    33 4.69%
  • Poli Timisoara

    32 4.55%
  • Universitatea Craiova

    23 3.27%
  • "U" Cluj

    20 2.84%
  • Gloria Buzau

    4 0.57%
  • Gloria Bistrita

    6 0.85%
  • Otelul Galati

    2 0.28%
  • Vaslui

    11 1.56%
  • Poli Iasi

    7 1.00%
  • UTA

    7 1.00%
  • Ceahlaul

    16 2.28%
  • Pandurii

    8 1.14%
  • FC Arges

    5 0.71%
Page 12 of 55 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 232 to 252 of 1136

Thread: Cea mai antipatica echipa din Liga 1 (2007-2008)

  1. #232
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Ba Handicapatule, daca nu stii cu cine vorbesti de ce te iei de lume degeaba ???? Hai ca esti ca al vostru Jiji oieru.

  2. #233
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by PENTRU_STEAUA View Post
    Cu apelativul asta ar trebui sa ti se adreseze parintii tai dragi care au procreat un asemenea specimen, saracutii de ei. Imi pare rau pt. ei, pe cuvant.
    Hai treci la cotet, blatuitorule mic si fara creier. Am pierdut destul timp cu un neisprvit ca tine.
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    Treceti voi stelistii la stana si mai pasteti putin.
    pentru_steaua, hai ca ti-a zis-o acu!

  3. #234
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    cine mai jigneste de acum ia direct

    nu mai dau infractiuni ca nu-mi pierd vremea

  4. #235
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Typi-Stiinta. Mai bine ti-ai schimba echipa favorita in Dinamo. Ar fi mai corect.

    Oltean care sa tina cu Dinamo? Esti sub orice critica.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  5. #236
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    eu va recomand sa terminati orice disputa cu Pentru Steaua din cauza ca acest forum e nevoit sa aiba anumite reguli care se aplica chiar si in situatii exceptionale ( orice lege tocmai pentru ca este prea generala este in unele cazuri particulare nedreapta).unde vreau sa ajung? acest individ oricum nu poate fi jignit, pe el l-a jignit deja Natura sau Bunul Dumnezeu. de aceea riscati sa primiti sanctiuni pentru o fapta inutila de vreme ce afirmati ceea ce e deja evident.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #237
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Nu e faza de tinut cu Dinamo,ci e faza ca la ora actuala Steaua este mult mai mizerabila prin ceea ce face decat Dinamo!

  7. #238
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Sa fii fan Craiova si sa tii partea lui Dinamo? Jenant.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  8. #239
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Nu stiu,eu unul asa gandesc momentan,Steaua e mai antipatica decat Dinamo la ora actuala pentru mine. Asta nu inseamna ca tin partea cuiva...

  9. #240
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Nu e faza de tinut cu Dinamo,ci e faza ca la ora actuala Steaua este mult mai mizerabila prin ceea ce face decat Dinamo!
    asa zic si eu. pe stelisti incep sa nu-i mai suport deloc. de 1 an au inceput sa fie inamicii numarul 1

  10. #241
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    pai Blaj asta e si cazul rapidistilor. Dinamo a fost mult timp pentru noi dusmanul prin excelenta, intre timp lucrurile s-au schimbat radical.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  11. #242
    manager PENTRU_STEAUA's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Sa fii fan Craiova si sa tii partea lui Dinamo? Jenant.
    ABSOLUT CORECT!
    Din nefericire el nu este fan al Craiovei, ci un caine vopsit in suporter oltean. Asa cred cateii ca sunt mai credibili.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]RAPID, PRIMA ECHIPA COMUNISTA DIN ROMANIA![/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][SIZE="1"]"Clubul Rapid inregistreaza in istoria sa si o perioada in care devenise port-drapelul sportiv al Blocului Po****r Democrat (coalitia politica si electorala infiintata si controlata de [COLOR="Red"]Partidul Comunist din Romania[/COLOR]") (EVENIMENTUL ZILEI)[/SIZE][/B]

  12. #243
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Typi-Stiinta. Mai bine ti-ai schimba echipa favorita in Dinamo. Ar fi mai corect.

    Oltean care sa tina cu Dinamo? Esti sub orice critica.
    prietene, uita-te mai bine ce scrie in dreapta , la echipa favorita ... asta spune totu, si nu te mai uita in gura stelistilor astora

  13. #244
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by PENTRU_STEAUA View Post
    ABSOLUT CORECT!
    Din nefericire el nu este fan al Craiovei, ci un caine vopsit in suporter oltean. Asa cred cateii ca sunt mai credibili.
    bai nene, dupa mintea ta de ... ( nu mai zic ce), toti rapidistii, craiovenii, timisorenii , etc sunt dinamovisti . du-te si te impusca!!!acu`!!!

  14. #245
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    prietene, uita-te mai bine ce scrie in dreapta , la echipa favorita ... asta spune totu, si nu te mai uita in gura stelistilor astora
    Eu tocmai la asta ma refeream. Sa-ti schimbi echipa favorita, ca ne faci de rusine.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  15. #246
    manager PENTRU_STEAUA's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Nu e faza de tinut cu Dinamo,ci e faza ca la ora actuala Steaua este mult mai mizerabila prin ceea ce face decat Dinamo!
    Da, asa este e mizerabila pt. ca a scos fotbalul roamnesc din rahat, eliminad formatii pe care Dinamo nu va reusu in veci s-o faca.
    Caine treci la cotet. Stim ca esti doar un dinamovist deghizat.
    Ce rusine sa sustii echipa institutiei care a terorizat timp de 45 de ani poporul roman.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]RAPID, PRIMA ECHIPA COMUNISTA DIN ROMANIA![/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][SIZE="1"]"Clubul Rapid inregistreaza in istoria sa si o perioada in care devenise port-drapelul sportiv al Blocului Po****r Democrat (coalitia politica si electorala infiintata si controlata de [COLOR="Red"]Partidul Comunist din Romania[/COLOR]") (EVENIMENTUL ZILEI)[/SIZE][/B]

  16. #247
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Eu tocmai la asta ma refeream. Sa-ti schimbi echipa favorita, ca ne faci de rusine.
    da, si o sa ma fac si eu stelist .. ca tot e la moda acu`

  17. #248
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Trebuie sa RAMAI OLTEAN, nu sa tii cu Steaua sau Dinamo.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  18. #249
    manager PENTRU_STEAUA's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    bai nene, dupa mintea ta de ... ( nu mai zic ce), toti rapidistii, craiovenii, timisorenii , etc sunt dinamovisti . du-te si te impusca!!!acu`!!!
    Atunci ai minte putina si odihnita rau de tot daca intr-adevar esti suporter oltean. Eu unul nu te cred. Nu cred ca esti atat de dus cu pluta pe Jiu.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]RAPID, PRIMA ECHIPA COMUNISTA DIN ROMANIA![/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][SIZE="1"]"Clubul Rapid inregistreaza in istoria sa si o perioada in care devenise port-drapelul sportiv al Blocului Po****r Democrat (coalitia politica si electorala infiintata si controlata de [COLOR="Red"]Partidul Comunist din Romania[/COLOR]") (EVENIMENTUL ZILEI)[/SIZE][/B]

  19. #250
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Dar nu tine mai cu niciuna,nu intelegi?Acuma nu pot sa o favorizezi pe una in fata celeilalte,e interzis de codul de onoare al Olteniei?

  20. #251
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Cand tii cu Craiova sau Timisoara? DA.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  21. #252
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by PENTRU_STEAUA View Post
    Da, asa este e mizerabila pt. ca a scos fotbalul roamnesc din rahat, eliminad formatii pe care Dinamo nu va reusu in veci s-o faca.
    Caine treci la cotet. Stim ca esti doar un dinamovist deghizat.
    Ce rusine sa sustii echipa institutiei care a terorizat timp de 45 de ani poporul roman.
    mah, asta nu suport eu la voi CA VORBITI DE RAU DE ALTII SI LA VOI NU VA UITATI. Amandoua ati fost o rusine pt Romania, mereu ati facut blaturi. din cauza voastra noi acu` avem doar 4 campionate castigate, nesimtitule!!! si mai ai si tupeu sa-i acuzati de blaturi pe altii, cand si voi ati procedat la fel. DIN PARTEA RESPECT PT POLI SI RAPID, pt ca si ele alaturi de Universitatea s-au luptat cu sistemul care mereu va ajutat pe voi si pe stelisti.. VOI, ACU` , SUNTETI NISTE FRUSTRATI CARE MEREU COMENTATI SI NU VA UITATI CA BECALI ZI DE ZI ARANJEAZA MECIURILE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •