View Poll Results: Pronostic Steaua - Otelul

Voters
90. You may not vote on this poll
  • 1

    41 45.56%
  • X

    15 16.67%
  • 2

    34 37.78%
Page 20 of 22 FirstFirst ... 101819202122 LastLast
Results 400 to 420 of 447

Thread: Etapa 29: Steaua - Otelul Galati

  1. #400
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Da ma... doar gura e de noi. Noi care cu un an in urma am egalat cea mai mare performanta din intreaga voastra istorie. Si sa stii ca cea mai mare performanta a voastra nu e de ajuns pt noi. E prea putin, noi vroiam mai mult, dar a trebuit sa ne multumim cu prezenta in Semifinalele Uefa.
    amice, crede-ma ca esti tampit daca poti sa compari UEFA DE ATUNCI cu cea de azi. pai ce echipe jucau atunci in uefa? numai echipele tari din campionatele puternice.
    Noi am jucat atunci ca sa ajungem in semifinala cu echipa de pe locul 2 din italia (fiorentina), cu locul 2 din germania(kaiserslautern), locul 2 din franta (bordeaux), cu cea mai puternica echipa din portugalia (benfica)
    Voi ati jucat cu codasele din tarile tari : Boro (locurile 10-12 din anglia), lens (jumatea clasamentului din franta), betis ( o echipa care in ultima etapa a scapat de retrogradare), rapid, herta berlin (jumatatea clasamentului din germania), etc
    Habar`nu ai de istoria echipei tale, dar de a noasta!!!

  2. #401
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by SORINULTRA View Post
    bai termina ma cu titlurile voastre furate si jucatori luati cu japca cica trebuie sa faca armata la steaua ex gica popesc care a fugit pe geam si la voi nu a jucat asa ca lasa ma cu istoria voastra comunista , acum il aveti pe oierul asta care arunca cu bani si v a credeti mari campioni , o rusine sunteti ma asta sunteti
    Au vrut sa-l fure pe Giga Popescu de la Universitatea Craiova... la fel cum au procedat si cu alti jucatori amenintandu-i cu armata, cu inchisoarea, etc

  3. #402
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Bravo, cand ramaneti fara argumente o bagati p-asta cu comunistii
    Ba!!! Urla frustrarea si neputinta in voi!!! Si pe mine ma doare-n cot
    Hai mai baga ceva si de Valentin Ceausescu sa fie tacamul complet
    sevilla , amice, scuze ca iti zic asta , dar esti total pe langa!! nu stiu cati ani ai si nu ma intereseaza, dar tu, din cate vad eu, consideri ca steaua este "mierea fotbalului romanesc", ca ea nu a facut aranjamente si alte tampenii pt a castiga cupe si campionate... ea e o zana pt tine

  4. #403
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    CE TREABA ARE ASTA CU MECIUL STEAUA - OTELUL Olteneeeeee? Du-te pe threadurile meciurilor alora care joaca in liga a doua un fotbal mai bun ca noi
    Muzzwrinka

  5. #404
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    amice, crede-ma ca esti tampit daca poti sa compari UEFA DE ATUNCI cu cea de azi

    Voi ati jucat cu codasele din tarile tari : Boro (locurile 10-12 din anglia), lens (jumatea clasamentului din franta), betis ( o echipa care in ultima etapa a scapat de retrogradare), rapid, herta berlin (jumatatea clasamentului din germania), etc
    Habar`nu ai de istoria echipei tale, dar de a noasta!!!
    Si tu trebuie sa fi putin dus (nu spun tampit ca nu e frumos ) ca sa compari parcursul unei echipe din Europa, cu parcursul din campionat. Stii foarte bine ca Liverpool a terminat pe 5 in Anglia si in acelasi sezon a castigat Champions League. Asa ca nu prea conteaza ce faceau echipele alea in campionat, atata vreme cat Boro elimina Roma, batea Stuttgart, Betis a batut Chelsea sezonul ala s.a.m.d.
    Da, Uefa de atunci nu e acelasi lucru cu Uefa de acum... atunci ajungeai in Semifinale dupa vreo 8 meciuri, iar Steaua a ajuns dupa vreo 16 e mare diferenta intr-adevar.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  6. #405
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Si apropo ..voi la ora asta ce sunteti mai oltene? Cine sunteti voi ? Cine ..ca eu n-am auzit nimic de voi in ultimii 10 ani..aa..stai ca parca a fost o dubla cu marea Pobeda Prilep.. MARE ECHIPA ..MARE MECI ... MARE UMILINTA! Uite-te la tine in curte..nu la capra vecinului
    Muzzwrinka

  7. #406
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Si tu trebuie sa fi putin dus (nu spun tampit ca nu e frumos ) ca sa compari parcursul unei echipe din Europa, cu parcursul din campionat. Stii foarte bine ca Liverpool a terminat pe 5 in Anglia si in acelasi sezon a castigat Champions League. Asa ca nu prea conteaza ce faceau echipele alea in campionat, atata vreme cat Boro elimina Roma, batea Stuttgart, Betis a batut Chelsea sezonul ala s.a.m.d.
    Da, Uefa de atunci nu e acelasi lucru cu Uefa de acum... atunci ajungeai in Semifinale dupa vreo 8 meciuri, iar Steaua a ajuns dupa vreo 16 e mare diferenta intr-adevar.
    iar din grupele ch league trebuia sa joci doar 6 meciuri ca sa mergi mai departe ... cam aceleasi echipe pe care le intalnesti tu in ch league, alea jucau si in UEFA de atunci. Daca era acum vechiul sistem UEFA , nicio echipa din Romania nu trecea de primele doua manse , pt ca intalneati echipe puternice din europa.. dovada s-a vazut sezonu acesta in ch league, cand ati fost umiliti acasa de acele echipe...deci , gura mica, nu mai vorbi doar asa ca sa fi in treaba

  8. #407
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Si apropo ..voi la ora asta ce sunteti mai oltene? Cine sunteti voi ? Cine ..ca eu n-am auzit nimic de voi in ultimii 10 ani..aa..stai ca parca a fost o dubla cu marea Pobeda Prilep.. MARE ECHIPA ..MARE MECI ... MARE UMILINTA! Uite-te la tine in curte..nu la capra vecinului
    eu nu m-am laudat cu echipa din prezent, ci voi mereu va laudati cu rahatii aia de jucatori pe care ii aveti, de nu sunt in stare de nimic pe teren. fara jocurile de culise voi ati fi fost in clasament mai jos de gloria bistrita

  9. #408
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    Noi am jucat atunci ca sa ajungem in semifinala cu echipa de pe locul 2 din italia (fiorentina), cu locul 2 din germania(kaiserslautern), locul 2 din franta (bordeaux), cu cea mai puternica echipa din portugalia (benfica)
    bai desteptu lu Noe, asa si Betis, Rapid, Lens, Hertha terminasera campionatu anterior locurile maxim 4 pt ca altfel nu se mai calificau in Uefa

  10. #409
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Iceblu View Post
    bai desteptu lu Noe, asa si Betis, Rapid, Lens, Hertha terminasera campionatu anterior locurile maxim 4 pt ca altfel nu se mai calificau in Uefa
    pai si tu compari o echipa de pe locul 2 cu cea de pe locul 4 sau 5 sau 6? . Tu compari pe Chelsea (locul 2 acum in Anglia) cu BOLTON (locul 5 care duce in uefa)?
    si inca ceva: in uefa se mai poate duce si o echipa de liga a 2-a care castiga cupa ..intelegi tu?

  11. #410
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    "Rahatii aia de jucatori pe care ii avem" au jucat in C.L. si 3 primaveri europene la rand..De ce nu au jucat si altii daca au atata valoare?
    Muzzwrinka

  12. #411
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    pai si tu compari o echipa de pe locul 2 cu cea de pe locul 4 sau 5 sau 6? . Tu compari pe Chelsea (locul 2 acum in Anglia) cu BOLTON (locul 5 care duce in uefa)?
    Si tu compari ce e acu` cu ce era acum 24 de ani? Acum fara macar 100 mil de euro esti mort! Noi am facut performante ( e o performanta sa bati atatea echipe cu bugete mult mai mari ) cu 6 mil.
    Muzzwrinka

  13. #412
    junior
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    82
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lover View Post
    daca jucau si otelarii pe bune... erau ambele praf...
    dar de ce sa nu greseasca vitca un pic ? si la primul gol, ala ce dreacu facea ? dadea pe langa minge? la golu 2 ? vitca prindea muste...golu 3 nu l`am vazut ca am dat de acolo cand am vazut ce blat spurcat e...
    In locul tau as cam tacea .......... asa a facut si Marinescu al vostru la Bistrita ..... si poate fi banuit de ceva ............. inseamna ca Rapidul e si sluga lui Jean Padureanu
    [B]Jimmy[/B]

  14. #413
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    pai pe Marinescu ala tot GG l-a platit, ca doar Copos e prea zgarcit

  15. #414
    junior
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    82
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SORINULTRA View Post
    bai termina ma cu titlurile voastre furate si jucatori luati cu japca cica trebuie sa faca armata la steaua ex gica popesc care a fugit pe geam si la voi nu a jucat asa ca lasa ma cu istoria voastra comunista , acum il aveti pe oierul asta care arunca cu bani si v a credeti mari campioni , o rusine sunteti ma asta sunteti
    Bai baiatule ( ca la modul in care vb se pare e esti doar un pustan ...... sau ma rog gandesti ca unul ) mai masoara-ti cuvintele si nu improsca cu noroi pe toata lumea
    Te crezi foarte ineligent ........... foarte bine ......... dar nu jigni pe altii ....vb strict despre meci ........... dar nu cred ca voi aveti ceva interesant sa spuneti referitor la meci
    asa ca las-o mai moale
    [B]Jimmy[/B]

  16. #415
    junior
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    82
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ygy View Post
    ...daca nici acum nu a fost blat inseamna ca ... dar oricum ... sa vazut ce fac banii lu jiji ... daca ar fi fost meci cinstit ... nu zic ca ii bateam de le suna apa in cap ... dar egal tot faceam .,... asta e magarie ... din partea stelistilor dar ji a conducerii otelului ca face din astea ,... mai ji zice Grigoras ca domne ca un egal tot facem ... daca te uitai la fetzele lor ... iti dadeai seama ca e blat sa mor yo ... dar ne vine ji randu nostru .........Forza OTELUL!!!!
    Ai vazut cumva meciul?
    [B]Jimmy[/B]

  17. #416
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    da' de unde?
    vorbeste si el ce-a auzit pe la unii in troleu

  18. #417
    junior
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    82
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chipy_1923 View Post
    ..nush dc a fost blat sau nu..a mai invatat ciobanul ceva la capitolul asta..nu le mai face pe fata ca anul trecut...oricum,tot o echipa de 2 lei ramane Steluta lui..
    Inca unul care vb doar ca sa sea alfe in treaba
    [B]Jimmy[/B]

  19. #418
    junior
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    82
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    da' de unde?
    vorbeste si el ce-a auzit pe la unii in troleu
    Cred ca esti singurul(a) care vb la subiect si despre meciuri ........... fara polemici
    [B]Jimmy[/B]

  20. #419
    ............. The_Blonde's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,384
    Reputatie
    1
    damn ... gata ma s-a terminat meciu de 20 de ore parerea mea sincera e ca nu a fost blat ... doar ca echipa a fost aseara cu gandul la gratarul de 1 mai ...
    [B]TOTI ALCOLISTII SI DROGATII STRIGA SA-TI TRAGEM CLANTA MITICA DE LA LIGA[/B]
    ex-Steel_Girl

  21. #420
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    puteti sa n e mai bateti si de 10 ori parerea mea nu mi o schimb
    anti s.d.r.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •