View Poll Results: Pronostic Steaua - Otelul

Voters
90. You may not vote on this poll
  • 1

    41 45.56%
  • X

    15 16.67%
  • 2

    34 37.78%
Page 19 of 22 FirstFirst ... 91718192021 ... LastLast
Results 379 to 399 of 447

Thread: Etapa 29: Steaua - Otelul Galati

  1. #379
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    nu e nici un ziarist,e un copil din galati,suparat tare ca otelul nu a jucat nimic
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  2. #380

  3. #381
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    mersi

  4. #382
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    baaaiii, astia care moderati pe aici, inchideti threadurile care nu va convin?!! . Mai adineauri s-a deschis un thread cu un subiect interesant... ce ce naiba l-ati inchis? ... ma refer la threadul deschis de CFR1907... cu ce va jignit acel subiect? contine cuvinte discriminatorii sau cuvinte urate ?? lasa-ti oamenii sa-si spuna parerea!!!

  5. #383
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    hai ma fii serios...
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  6. #384
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Typi, era foarte interesant subiectul

    dar e suficient cat s-a aberat pe tema asta ....

  7. #385
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    Typi, era foarte interesant subiectul

    dar e suficient cat s-a aberat pe tema asta ....
    ok. atunci inchideti si threadul ala cu "blatul facut de dinamo II".. ca sa fie toata treaba facuta kalumea

  8. #386
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    pai asta a aparut in presa ma,e diferenta mare...hai sa ne luam dupa ce gandeste orice frustrat ...unde ajungem?
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  9. #387
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    pai asta a aparut in presa ma,e diferenta mare...hai sa ne luam dupa ce gandeste orice frustrat ...unde ajungem?
    pai si alea tot in presa au aparut ( ca nu le-a inventat ieri, toate acele acuze, cfr1907 sau mai stiu eu care alt forumist de pe aici) ..si acolo sunt si mai multe indicii cu privire la numele acelui thread

  10. #388
    sport legend chipy_1923's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    870
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dregan View Post
    Nu au mai iesit pt ca am blocat noi capacele de la canalizari.

    Mesaj de la Bada_Otelul
    ..nush dc a fost blat sau nu..a mai invatat ciobanul ceva la capitolul asta..nu le mai face pe fata ca anul trecut...oricum,tot o echipa de 2 lei ramane Steluta lui..
    [B]VOI SUPORTERI PT. CUPE SI FLORI,[COLOR="DarkRed"]NOI DIN PASIUNE PT. ACESTE CULORI!!![/B][/COLOR]

  11. #389
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ygy View Post
    "Steaua bucuresti....OAMENI BUNI...ESTE CLUBUL CEL MAI CORUPT DIN ROMANIA....desi in Romania lumea vorbeste despre Dinamo....e total gresit,sunt de acord ca in urma cu ceva ani celebrul meci de la piatra neamt,si unul de la bistrita...au fost oarecum facute pe "fata",sa spun asa....dar de atunci timpul a trecut...a trecut...a existat UN MOMENT ZERO !!!!!!,dupa care s-a spus STOP jocurilor de culise.........E R O N A T !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! CLUBUL steaua bucuresti.....a ramas cu aceleasi "OBICEIURI"...de a "CUMPARA" echipele adverse...sau o parte din jucatorii adversi....iar in unele cazuri....ARBITRII...in frunte cu cel care s-a antrenat in echipamentul stelei....MARIAN SALOMIR....(voi reveni cu amanunte ...)...acum vreau sa ma refer DOAR la cateva exemple de JUCATORI CUMPARATI : CURCA + GURITA (farul)...in meciurile din campionatele 2004,2005,2006...au mimat fotbalul si au fost retrogradati la echipa a 2a + CEA MAI MARE AMENDA DIN ISTORIA FOTBALULUI DIN ROMANIA....15.000 euro,de catre PATRONUL CLUBULUI(dl.Bosanceanu) unde cei 2 joaca...adica fratilor....ce dovada mai buna doriti?...patronul lor....apropo'..CURCA... si astazi 29.04.2007....este rezerva...NONCOMBAT ! Meciul...Vaslugi(pardon Vaslui)-steaua...era ultima etapa...meci decisiv...!!!!egalitate de puncte cu rapid...3 jucatori NONCOMBAT...acuzati de PATRONUL CLUBULUI.(D-L PORUMBOIU) : BADEA,PANAIT,HUTAN....ce dovada mai doriti ?....imediat dupa meci...steOAIA i-a cumparat pe badea si panait...cu modesta suma de 1.400.000 euro....ma sa fie?chiar asa mare valoare au cei 2?....NU DOMNILOR...ASTA A FOST PRETUL TRADARII ...AL NONcombatului....panait retur...da....valoros.... EDUARD STANCIOIU ...juca la sportul....era lupta mare intre steaua,RAPID...si sportul....dar....dar...mazilu s-a accidentat la incalzire(oare e vreo "coincidenta ca s-a accidentat si inaintea meciului pierdut de rapid cu 2-3 ..in giulesti?...tot inaintea meciului cu steaua ?...NU STIU...rapidistii sa spuna)eu spun ca STANCIOIU a fost blat la acel meci...a iesit la 16 m si a facut fault cu picioarele inainte...desi mai erau langa el vreo 3 fundasi....dar scorul era 1-1...si banii lui JIJI...contau mai mult decat ONOAREA de a juca cinstit !!!!! copos a comentat 1 an dupa acel meci...si acum suspina....intrebati-l !!!!!! -va amintesc doar in trecere asa de celebrul 8-1 de la timisoara...cand FLORIN BATRANU a luat "rosu"in min.5....intr-o faza....penibila...l-a cersit....restul il stiti de la acel meci....voi "banatu-i fruncea"..nu ati vazut meciul ? MARIUS POPA,CANU,CARAMARIN,OLAH,G.COMAN...acesti jucatori....bunicei ...nu rai....au pus-o de un NONCOMBAT....chiar in fieful zdelei...in ghencea....va amintiti...conducea POLI,la pauza 1-0 gol mansour....dar...dar dupa pauza....POLI=CAPRA...mai exact... jucatorii amintiti...2-1 la final" glorios"...ce s-a intamplat dupa meci ?...va amintiti?...PATRONUL LOR(DL IANCU)...l-a concediat pe OLAROIU,pentru cateva ore !!!!!!!hahaha hazliu,a primit un telefon de la jiji...si l-a potolit...l-a repus pe oli in functie seara...pe la pranz acuza echipa de NONCOMBAT...patronul lor...retineti....buuuun In trecere.... va mai spun asa..."ca pret platit"...urmatorul an Oli la steaua,si i-a luat si pe Ov.Petre,G.Coman...iar cei care au ramas..acolo...la timisoara" prietenii lui oli"...canu,caramarin,olah,popa....au facut FIGURATIE...in meciul din ghencea din acest campionat.....VA INTREB SI EU....aveti idee de ce in semifinala de cupa nu a jucat decat canu?....cara,olah,popa(pauza),...stiti cumva ANDREI CRISTEA de ce nu a jucat in acea semifinala?...aaaaaa s-au certat ..si a fost trimis...acasa...nu baieti....va spune tata....PATRONUL LOR....a dat ordin sa joace POLI....fara "TRADATORI".....SI AU BATUT 1-0....!!!!! !!!!! JULA,COROIAN,ANCA,STANCIOIU,MINTEUAN....SUNT ACUZATI DE CATRE CLUBUL LOR"CFR"CLUJ....ca nu si-au jucat corect sansele...in meciul cu "faimoasa"...steaua...SI ASA AU DISTRUS VISUL CLUJENILOR...de participare in CH.LEAGUE.....e corect domnilor fotbalisti?...de aia era jiji asa sigur ca bate 3-0?.....avea acesti jucatori "CUMPARATI"...oricum....ce am scris eu aici....ORICINE SE PRICEPE LA FOTBAL....O SA-MI DEA DREPTATE....dar as vrea sa vina stelistii sa spuna...da nene.....ai dreptate ...ne-am saturat...aveti curaj ? ACEASTA ESTE ....steaua....echipa"curata" din ROMANIA....DAR EU SPUN...ESTE ECHIPA CEA MAI MURDARA DIN ROMANIA.....desi s-a bagat in fata o alta echipa din bucuresti...Dinamo....cum ca ei ar fi ...dar nu....se vede cu ochiul liber....darrrrr cine stie ,poate intr-o zi...v-a exista si in romania "un CALCIOPOLI",ca si in italia.....si vreau sa vad steaua in divizia B....macar 1 an....PENTRU RAUL FACUT IN CAMPIONATUL DIN ROMANIA,steaua ar trebui penalizata cu 100 de puncte,sa vedem in cati ani v-a promova ? !... PS....toate aceste "FURACIUNI" facute de steaua...au fost facute in ultimii 4 ani.....ROMANIA TREZESTE-TE.....traim intr-un nou mileniu.....iar ce am scris aici,nu le-am cules de prin ziare....nu sunt ziarist....sunt din Constanta....am fost la meciul farul-Dinamo...si am vazut multa lume"frustrata"...multa lume,chiar uraste Dinamo.....le dau un sfat...sa citeasca ce am scris eu.....si sa se mai gandeasca...staeua ESTE CEA MAI CORUPTA ECHIPA DIN ROMANIA : din 23 de titluri 15 au fost castigate de valentin ceausescu...(normal,doar nu as fi vrut eu ca securitatea sa fie mai tare decat ceausescu),iar dupa 89....TOATE TITLURILE AU FOST CUMPARATE ...LA FEL CA ULTIMILE 2......cand s-au disputat cele mai GROSOLANE NONCOMBATURI din istoria fotbalului din romania.....eu am o varsta destul de mare....sa spunem peste 35 de ani.....voi aduna ziare,comentarii,clasamente,sa arat copiilor...macar ei vor vedea care este adevarata realitate....si din acel moment...va asigur CA VOR URA steaua !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! "....dovezi aduse de Constantzeni nu numai de Galatzeni ... ji daca asta nu a fost blat ... yo mor pana dupamiaza....
    ceva dovezi ?
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  12. #390
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chipy_1923 View Post
    ..nush dc a fost blat sau nu..a mai invatat ciobanul ceva la capitolul asta..nu le mai face pe fata ca anul trecut...oricum,tot o echipa de 2 lei ramane Steluta lui..
    anti s.d.r.

  13. #391
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Nu a fost 2-0, ci 3-0...dar important este ca am castigat

  14. #392
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ygy View Post
    ...daca nici acum nu a fost blat inseamna ca ... dar oricum ... sa vazut ce fac banii lu jiji ... daca ar fi fost meci cinstit ... nu zic ca ii bateam de le suna apa in cap ... dar egal tot faceam .,... asta e magarie ... din partea stelistilor dar ji a conducerii otelului ca face din astea ,... mai ji zice Grigoras ca domne ca un egal tot facem ... daca te uitai la fetzele lor ... iti dadeai seama ca e blat sa mor yo ... dar ne vine ji randu nostru .........Forza OTELUL!!!!
    Asa e ma! Daca se juca pe bune, Steaua nu avea nici o sansa! zmeilor, spuneti-mi si mie o echipa care nu a reusit sa va dea gol sezonul asta! M-am uitat pe statistici si ati luat gol de la toate echipele din Liga I Jiul a marcat doar 13 goluri in 29 de etape si are cel mai slab atac din campionat, dar pana si astia v-au dat doua goluri!!!
    Mai bine ziceti merci ca ati scapat cu doar trei goluri din Ghencea!
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  15. #393
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    ZI TU MERSI CA A TI SCAPAT DOAR CU 2 LA GALATI razboinicilor
    anti s.d.r.

  16. #394
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by SORINULTRA View Post
    ZI TU MERSI CA A TI SCAPAT DOAR CU 2 LA GALATI razboinicilor
    sa stii ca li se potriveste acest cuvant ...dar niste "razboinici" doar ai vorbelor

  17. #395
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SORINULTRA View Post
    ZI TU MERSI CA A TI SCAPAT DOAR CU 2 LA GALATI razboinicilor
    Cum adica am scapat doar cu doua? Eu cand am spus ca ati scapat doar cu trei, ma refeream si la aspectul jocului, dar tu spui asta pt ca nu stii ce altceva sa spui. Pe ce te bazezi? Voi ati scapat usor pt ca Steaua a ratat atunci cat pt trei meciuri.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  18. #396
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    sa stii ca li se potriveste acest cuvant ...dar niste "razboinici" doar ai vorbelor
    Da ma... doar gura e de noi. Noi care cu un an in urma am egalat cea mai mare performanta din intreaga voastra istorie. Si sa stii ca cea mai mare performanta a voastra nu e de ajuns pt noi. E prea putin, noi vroiam mai mult, dar a trebuit sa ne multumim cu prezenta in Semifinalele Uefa.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  19. #397
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Sevilla nu te mai obosi! Mintea frustratilor e ingusta! Daca Steaua invinge exista mai multe variante:
    1. BLAT : nu conteaza cum a fost meciul , cum joaca echipa adversa acasa / in deplasare , nu conteaza daca se rup oase in teren , nu conteaza forma adversarilor..DACA NU DADEA BECALI BUN ..EI ORICUM MACAR UN EGAL SCOTEAU...
    2. ARBITRAJUL : Nu conteaza ca ne sunt furate puncte foarte frecvent ..daca se da un cartonas aiurea..sau nu se vede un offside milimetric inseamna ca BECALI i-a dat bani arbitrului
    3. Norocul : Aceasta echipa de divizia C..desi a ajuns si acolo cu Banii lui BECALI..ca de fapt trebuia sa joace in div judeteana..sau nici acolo , are un noroc CHIOR , IMENS , FANTASTIC! Dintr-o faza da 2/3 goluri si castiga..dupa ce e dominata desigur intr-un mod autoritar!
    Apoi mai pot aparea alti factori : Vremea, Gazonu` etc..
    Last edited by Luis Garcia10; 30th April 2007 at 16:55.
    Muzzwrinka

  20. #398
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    bai termina ma cu titlurile voastre furate si jucatori luati cu japca cica trebuie sa faca armata la steaua ex gica popesc care a fugit pe geam si la voi nu a jucat asa ca lasa ma cu istoria voastra comunista , acum il aveti pe oierul asta care arunca cu bani si v a credeti mari campioni , o rusine sunteti ma asta sunteti
    anti s.d.r.

  21. #399
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Bravo, cand ramaneti fara argumente o bagati p-asta cu comunistii
    Ba!!! Urla frustrarea si neputinta in voi!!! Si pe mine ma doare-n cot
    Hai mai baga ceva si de Valentin Ceausescu sa fie tacamul complet
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •