View Poll Results: Pronostic Dinamo - Poli Timisoara

Voters
101. You may not vote on this poll
  • 1

    22 21.78%
  • X

    28 27.72%
  • 2

    51 50.50%
Page 4 of 25 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 511

Thread: Etapa 15: Dinamo - Poli Timisoara

  1. #64
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by STEAUA-MANIA
    Cel mai bun rez pt STEAUA ar fi un egal!Cred ca poli aek va invinge...aceasta infrangere va insemna "decapitarea" lui andone!
    sper ca te referi la meciul vostru cu "minerii"...ca de dinamu avem noi grija sa punem CIREASA pe tort.....
    PS AEK este istorie daca n-ai stiut....oricum pentru unii este foarte greu

  2. #65
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Meci de X2, zic eu. Poli, in era Hagi, trebuie sa confirme si la Bucale. Ceea ce ii si dorim
    Dinamo nu are nici pe departe echipa de titlu, nu ajunge numai un atac bun, daca apararea e de retrogradare.

  3. #66
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Apropo de atac, Mazilu e foarte aproape de Dinamo.
    http://www1.libertatea.ro/index.php?...ire&sid=141568

    Unde mai intra si asta? Niculescu, Danciulescu, Bratu, Mazilu ! Wow !
    Cu un asa atac ,Dinamo ar trebui sa catige meciurile de la 3-4 goluri in sus !

  4. #67
    incepator Razva's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    40
    Reputatie
    1

    O ardeti degeaba!!!!!!!!

    Pt. cei ce au probleme cu ochiiiii....apelati la oftalmolog (va pot recomanda unul).....Cand a fost Poli ajutata de arbitriii???cand ni s-au refuzat :golul cu sportul sau 11 metri cu Steaua si cu pandurii-fault grosolan la Ov.Petre-, sau poate cand ne-a eliminat Burloiu 4 jucatori ca sa castige Dinamo......sau atunci cu celebra "fanta de lumina"...sunteti penibili...)
    Nu va mai agitati atata ca va strica la sanatate.....
    Inca o chestie....niciodata Poli si Dinamo nu vor fi unite.....(opinia mea e ca suporterii TM care au fost la Bucuresti sa se solidarizeze cu derbedeii de la Dinamo arestati in Bulgaria sunt or prosti ori inconstienti.....ar fi sarit cineva de la Bucuresti pentru cineva de la CommandoViola????pe naiba, hai sa nu fim naivi).
    Deranjeaza din ce in ce mai tare ascensiune PolitehniciiTimisoara insa va zic o chestie:Nu mai putem dormii noaptea de criticile voastre!!!
    Dinamo-Poli=0-2!!!!!

  5. #68
    incepator hectorash's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    cred ca-si revine dinamo dar sper sa bata totusi poli

  6. #69
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by codrind
    Poli AEK, care în ultimul meci (cel cu Pandurii) a avut al 13-lea jucător în persoana fluieraşului!
    Zi drept, nu vazusi meciul, este?

  7. #70
    "Tata Mare" cuzmy's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Arad
    Posts
    215
    Reputatie
    1
    ..."Poli" ajutata de arbitrii! Ce gluma! Poate pe lumea aialalta!
    100% polist!!!
    jos cenzura!

  8. #71
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Dinamo are sanse mai mari deoarece joaca pe teren propriu si pe deasupra acolo multi sunt cu cutitul la os. Poli, in ultima vreme si nu numai, nu prea stie sa dea goluri din faze de constructie ci mai mult din faze fixe. In plus trebuie observat ca Dinamo nu sunt Panduri.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  9. #72
    Alb-Rosu 4ever APercele79's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Calea Mosilor, Bucuresti
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Razva
    (opinia mea e ca suporterii TM care au fost la Bucuresti sa se solidarizeze cu derbedeii de la Dinamo arestati in Bulgaria sunt or prosti ori inconstienti.....
    esti penibil...mai bine nu scrii, poate asa pari mai inteligent
    [SIZE="4"][B][COLOR="Red"]Hai Dinamo Bucuresti
    Lupta DACA ne iubesti....[/COLOR][/B][/SIZE]

  10. #73
    sport legend alamar's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cuzmy
    ..."Poli" ajutata de arbitrii! Ce gluma! Poate pe lumea aialalta!
    Asta inseamna ca dupa meciul cu Pandurii...

  11. #74
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Am citit ce declara fostul antrenor de la Poli, Jakie Ionescu despre Dinamo si Steaua (acum si in alte dati): ca sunt doua cluburi care ar trebui desfiintate, ca sunt dezorganizate, ca post cu post, Poli are jucatori mai buni decat Dinamo....
    Cred ca este cam frustrat, batranelul. Nu ma asteptam ca un om la varsta lui sa spuna copilarii de genul asta!!

    Mi se pare jenant!

  12. #75
    sport legend realivanhoe's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara, Romania
    Posts
    634
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Quittaro
    Am citit ce declara fostul antrenor de la Poli, Jakie Ionescu despre Dinamo si Steaua (acum si in alte dati): ca sunt doua cluburi care ar trebui desfiintate, ca sunt dezorganizate, ca post cu post, Poli are jucatori mai buni decat Dinamo....
    Cred ca este cam frustrat, batranelul. Nu ma asteptam ca un om la varsta lui sa spuna copilarii de genul asta!!

    Mi se pare jenant!
    Batranelul nu e frustrat zice un adevar anume ca Dinamo si Steaua sunt echipe infiintate de sovietici...deci dupa revolutie trebuiau desfiintate ...in plus despre substratul politic despre care vorbea este adevarat...Timisoara nu a colaborat cu echipele comuniste si nici cu regimul...revolutia nu a inceput la Timisoara intamplator...

  13. #76
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Batranelul de care vorbesti are palmares pozitiv impotriva echipei Dinamo antrenate de Lucescu. Nu stiu daca-i intr-adevar frustrat din moment ce i-a iesit pasenta cat timp a antrenat.
    Iar la faza cu individualitatiile cred iar ca are dreptate. Ovidiu Petre, Moldovan vin de la echipe care trageau la titlu in marile campionate ale Europei in timp ce la Dinamo revin imprumutatii la Chungham Chiuchu si Hop Jom Pock completati de cei care au retrogradat Craiova sezonul trecut.

  14. #77
    sport legend
    Join Date
    May 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    498
    Reputatie
    1
    sper intr-un 0-2, dar cine drecu da gol la noi? poate prinde coman un sut sau caramarin..ca mansour e complet iesit din forma..dar poate tocmai acum ii iese..
    in mod normal meci de X..
    just me!

  15. #78
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    deep_purple, hai sa fim seriosi...batranelul a exagerat cu faza cu lot mai bun pe fiecare post. Dar din pacate nu conteaza numai valoarea individuala ci si alte aspecte ca forma sportiva, caracter..etc, de care cei de la noi duc lipsa in ultima vreme

    Aveti si voi sansa voastra ca ne prindeti intr-un moment slab dar daca isi revin dinamovistii nu prea aveti sanse sa plecati cu puncte din groapa Sa vedem cum trecem de meciul de joi...si mai vorbim.
    ...always look on the bright side of life...

  16. #79
    Viola e basta!! Vi3rme_X's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Pitesti(teritoriu alb-vio
    Posts
    384
    Reputatie
    1
    Eu mi`as dori sa iasa un X...dar nu se stie..poate bate Poli, poate bate Dinamo...
    Hai Poli si FORZA VIOLA
    [COLOR=Indigo]PENTRU VIOLA NE DAM VIATA[/COLOR]

  17. #80
    incepator Razva's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    40
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by APercele79
    esti penibil...mai bine nu scrii, poate asa pari mai inteligent
    Penibil nu sunt eu desteptovici , penibili sunteti voi aia 100 de oameni ce formati galeria cainilor (apropo chiar sunteti 100...eu am impresia ca sunteti mai "multi", vreo 50 rataciti acolo pe stadion-daca voi puteti numiiiiii ruina aia stadion).Ce stiti voi sa faceti in afara de a va lua la bataie cu galeriile adverse si cu fortele de ordine?????stiu eu raspunsul...sa injurati ca descreieratiiiii si sa va amenintati jucatorii cu moartea cand joaca slab...mai sobolane.
    Repet inca o data :cine se solidarizeaza cu niste infractori nu e in toate mintile!!!!
    Dinamo-PoliTM=0-2

  18. #81
    Purple Blood Marius DG's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    411
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gicu
    deep_purple, hai sa fim seriosi...batranelul a exagerat cu faza cu lot mai bun pe fiecare post. Dar din pacate nu conteaza numai valoarea individuala ci si alte aspecte ca forma sportiva, caracter..etc, de care cei de la noi duc lipsa in ultima vreme

    Aveti si voi sansa voastra ca ne prindeti intr-un moment slab dar daca isi revin dinamovistii nu prea aveti sanse sa plecati cu puncte din groapa Sa vedem cum trecem de meciul de joi...si mai vorbim.

    Dreptatea este de partea ta,intradevar noi inca nu am reusit sa fim consistenti ...dar asa e in fotbal ...mai au si cei lalti o sansa din cind in cind ...
    [B][I][COLOR="Indigo"][COLOR="Purple"][SIZE="6"][SIZE="3"]POLI 4 LIFE[/SIZE][/SIZE][/COLOR]|[/COLOR][/I][/B]
    Change your thoughts, and you change your world." -Norman Vincent Peale (1898-1993)
    Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something. Plato (429-347 BC)

  19. #82
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    in div. A nu se poate vorbi de consistenta. Nici o echipa nu da dovada unei continuitati in ceea ce priveste rezultatele bune...Din pacate majoritatea jucatorilor romani nu are o atitudine corespunzatoare cu privire la activitatea lor de baza.

    Pe de alta parte e bine ca este campionatul echilibrat, sincer ma bucur ca au aparut mai multe rezultate surpriza, poate asa se renunta incet-incet la suspiciunile anticipate de blaturi sau alte aranjamente...

    Altfel, daca Poli va juca mai bine ca noi atunci merita sa castige...pana atunci consider ca noi avem prima sansa
    ...always look on the bright side of life...

  20. #83
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    1 X
    Nu Cred In Puterea Lui Poli Deocamdata
    Hai Jiul!

  21. #84
    banatzan THE HUN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Valhalla
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rhadoo
    1 X
    Nu Cred In Puterea Lui Poli Deocamdata
    Hai Jiul!
    La ce fel de putere te referi?
    [COLOR="DarkOrchid"][SIZE="3"][B]E PUR SI MOV E[/B][/SIZE].- [COLOR="Black"]Galileo feat.The Hun[/COLOR][/COLOR]
    The few,the proud- The Banatians[COLOR="DarkOrchid"][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •