View Poll Results: cine se califica in finala

Voters
67. You may not vote on this poll
  • Chelsea

    27 40.30%
  • Liverpool

    40 59.70%
Page 11 of 30 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 211 to 231 of 615

Thread: Semifinala: Chelsea - Liverpool

  1. #211
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ReD_Devil View Post
    una din cele 3 finale
    Bai esti nebun???

    Esti si tu mandru k echipa ta joaca impotriva lui Celski de mai mult de 2 ori intr-un sezon.Dak este sa te iei dupa frecventa - LIVERPOOL - Celski nici nu se compara in toate competitiile cu Scum - Celski

  2. #212
    redd ReD_Devil's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati
    Posts
    650
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BogdyLFC View Post
    Bai esti nebun???

    Esti si tu mandru k echipa ta joaca impotriva lui Celski de mai mult de 2 ori intr-un sezon.Dak este sa te iei dupa frecventa - LIVERPOOL - Celski nici nu se compara in toate competitiile cu Scum - Celski
    tu creca nu stii sa citesti "una din cele 3 finale " voi umpleti competitia...noi jucam finalele ...asa ca 4 scousers like U
    [B][I][SIZE="2"]"Nothing is permanent in this wicked world - not even our troubles."[/SIZE][/I][/B]
    [B][SIZE="2"]Charlie Chaplin[/SIZE][/B]

  3. #213
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ReD_Devil View Post
    tu creca nu stii sa citesti "una din cele 3 finale " voi umpleti competitia...noi jucam finalele ...asa ca 4 scousers like U
    La finale ai punctat bine insa te asigur k DOAR sezonul asta.

    Sezoanele trecute NU v-ati intalnit cu Celski in fazele spurioare ale competitiilor pt NU aveati forta necesara de a ajunge atat de departe.Si oricum Celski sezonul asta va bate in toate finalele

  4. #214
    redd ReD_Devil's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati
    Posts
    650
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BogdyLFC View Post

    Sezoanele trecute NU v-ati intalnit cu Celski in fazele spurioare ale competitiilor pt NU aveati forta necesara de a ajunge atat de departe.Si oricum Celski sezonul asta va bate in toate finalele
    1.voi nici atat..
    2.ramane de vazut
    3.in "finala"campionatului nu va mai conta
    [B][I][SIZE="2"]"Nothing is permanent in this wicked world - not even our troubles."[/SIZE][/I][/B]
    [B][SIZE="2"]Charlie Chaplin[/SIZE][/B]

  5. #215
    sport legend georg40's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Frankfurt/Main
    Posts
    10,110
    Reputatie
    1
    @ BogdyLFC: Ti-as propune , fara a ingradi intr-un fel sau altul, exprimarea libera a opiniilor, folosirea denumirii corecte a echipei engleze. Ea se numeste CHELSEA si te rog sa ramai la ea.

    Rugamintea mea, ea este o rugaminte, se adreseaza si celorlalti forumisti care eventual au utilizat alte denumiri. Sper sa ne intelegem. Multumesc.

  6. #216
    manager skateboard's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    277
    Reputatie
    1
    meci urat: chelsea -liverpool

    nu se comparac cu manchester care joaca la spectacol, deschide meciul cu orice alt echipa cat de inchisa ar fi ea

  7. #217
    Banned
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Vest
    Posts
    817
    Reputatie
    0
    liverpUl este o echipa slaba.altfel de ce nu au mai luat un titlu in premier league de vreo 10 ani sau chiar mai mult?
    chelsea este mai buna la ora actuala decat liverpUl!
    come on chelsea!

  8. #218
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Va fi finalä londra-manchester . cästigatä de manchester

  9. #219
    go spurs go milanezu's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3,467
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal View Post
    Va fi finalä londra-manchester . cästigatä de manchester
    da pana acuma te laudai ca bayern are sanse sa ia liga.
    acuma dintr-o data esti cu man utd.
    cam repede te schimbi.
    stelist

    novak djokovic nr.1 in Atp

    san antonio NBA champs 2014!!

  10. #220
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by milanezu View Post
    da pana acuma te laudai ca bayern are sanse sa ia liga.
    acuma dintr-o data esti cu man utd.
    cam repede te schimbi.
    M-am inselat. So, where's the problem, gentleman?
    Nobodys perfect.Nu ma luadam, dar dacä tu iei o pärere drept laudä, so, that's your problem, nu a mea.

  11. #221
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Bolton fara Nolan ( capitanul si cel mai important om ) si fara inca alti 4 titulari de drept ( daca se poate vorbi de asa ceva in Premiership ) a scos un 2-2 pe SB si a cam terminat lupta pt titlu in Anglia ! Asta arata slabiciunea albastrilor , insa ei sunt o echipa puternica si stiu sa se motiveze foarte bine pentru astfel de meciuri!
    Ma tem de Drogba in mod special , desi fiecare jucator reprezinta "a threat" , vorba englezilor E de asemenea interesant cum va aborda Mourinho echipa , tinand cont de forma lui Kalou , care a marcat doua goluri sambata in poarta lui Jaskelainen! Deci e un semn de intrebare aici daca va fi jucat Sheva sau Kalou?! Ar fi de preferat sa joace Kalou pentru noi , deoarece eu zic ca e mai usor de blocat si poate mai slab in meciurile din deplasare , iar un Agger si un Carragher in zi buna il pot bloca!
    Un alt post cheie e pe stanga , unde cred ca va juca Joe Cole , un alt fotbalist important , iar pe dreapta cel mai probabil Shaun Wright Phillips , pentru ca mi se pare ca Ballack e accidentat! In centru Mikel cu Lampard ! In schimb la noi cred ca Gerrard va fi pus in banda dreapta , Zenden / Pennant in stanga , iar Alonso & Mascherano centrali! Cred ca va fi un duel cheie cel de pe dreapta in directia noastra de atac intre Gerrard si Arbeloa contra Joe&Ashley Cole. Sper ca Joe Cole sa uite sa mai coboare
    In atac la noi sper sa fie Kuyt impreuna cu Crouchy , pentru ca Carvalho s-a accidentat iar olandezul nostru e rapid si bataios si ar putea profita de aparitia unor fundasi cu putine meciuri in picioare in sezonu` asta ..cum ar fi Terry si ?? ( poate Ferreira , poate Essien ) !
    Eu spun ca e vital sa nu primim gol si e foarte important sa marcam repede!
    Frumos 4-4-2-ul D-urilor nu? ha ha
    Last edited by Luis Garcia10; 30th April 2007 at 21:53.
    Muzzwrinka

  12. #222
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    cam mult semne " "
    oricum si voi ati pierdut si nu sunteti intr-o forma grozava, meciul de maine este cel mai important din tot sezonul pt ambele echipe
    chelsea are avantajul golului marcat in tur insa este in dezavantaj pt ca ii lipseste jucatori importanti in schimb liverpool are lotul complet
    un egal at fi perfect !

  13. #223
    redd ReD_Devil's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati
    Posts
    650
    Reputatie
    1
    cred ca maine va triumfa pragmatismul lui Chelsea
    [B][I][SIZE="2"]"Nothing is permanent in this wicked world - not even our troubles."[/SIZE][/I][/B]
    [B][SIZE="2"]Charlie Chaplin[/SIZE][/B]

  14. #224
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ValiEnte View Post
    cam mult semne " "
    oricum si voi ati pierdut si nu sunteti intr-o forma grozava, meciul de maine este cel mai important din tot sezonul pt ambele echipe
    chelsea are avantajul golului marcat in tur insa este in dezavantaj pt ca ii lipseste jucatori importanti in schimb liverpool are lotul complet
    un egal at fi perfect !
    Pai am format un 4-4-2 cu semnul
    Lotul complet? Nu prea cred fara Luis Garcia
    Muzzwrinka

  15. #225
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    ultima fraza nu am citit-o
    luis garcia de luni bune este out

  16. #226
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Stiu...mare pierdere..se simte in jocul echipei! Dar..asta e
    Li se vor inmuia genunchii albastrilor cand vor vedea inscriptia : " This is Anfield " si vor mai auzi si YNWA rasunand
    Muzzwrinka

  17. #227
    Banned
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Vest
    Posts
    817
    Reputatie
    0
    o sa li se rupa de anfield si de liverpool si si de suporterii pasarelelor si de imn si de tot si ii vor umili pe liverpool chiar pe anfield!
    Last edited by Sorin Blaj; 1st May 2007 at 14:10. Reason: Atentie la numele echipelor

  18. #228
    sport legend Prome's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,825
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cappone View Post
    o sa li se rupa de anfield si de liverpool si si de suporterii pasarelelor si de imn si de tot si ii vor umili pe liverpool chiar pe anfield!
    hai sa fim seriosi
    Last edited by Sorin Blaj; 1st May 2007 at 14:11.

  19. #229
    redd ReD_Devil's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati
    Posts
    650
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cappone View Post
    o sa li se rupa de anfield si de liverpool si si de suporterii pasarelelor si de imn si de tot si ii vor umili pe liverpool chiar pe anfield!
    ei ...nici chiar asa....presimt un meci inchis...tacticizat mult(doar una din echipe e chelsea )...
    pronosticul meu X
    [B][I][SIZE="2"]"Nothing is permanent in this wicked world - not even our troubles."[/SIZE][/I][/B]
    [B][SIZE="2"]Charlie Chaplin[/SIZE][/B]

  20. #230
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1

    echipele probabile

    Liverpool:
    Pepe Reina; Steve Finnan, Jamie Carragher, Daniel Agger, Álvaro Arbeloa; Steven Gerrard, Javier Mascherano, Xabi Alonso, John Arne Riise; Peter Crouch, Dirk Kuyt.

    Chelsea:
    Petr Èech; Paulo Ferreira, Michael Essien, John Terry, Ashley Cole; John Obi Mikel, Claude Makelele, Frank Lampard, Joe Cole; Didier Drogba, Salomon Kalou.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #231
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Essien central Avem sanse! Mai ales la loviturile libere ..nu stie sa se pozitioneze
    Muzzwrinka

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •