View Poll Results: Care este cea mai tare galerie romaneasca?

Voters
1630. You may not vote on this poll
  • Dinamo

    235 14.42%
  • Poli Timisoara

    295 18.10%
  • Rapid

    176 10.80%
  • Steaua

    393 24.11%
  • U Craiova

    232 14.23%
  • alta (mentionati)

    299 18.34%
Page 361 of 598 FirstFirst ... 261311351359360361362363371411461 ... LastLast
Results 7,561 to 7,581 of 12552

Thread: Cea mai tare galerie romaneasca

  1. #7561
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Nu ma...Da pur si simplu nu ies sa sarbatoreasca cum s-a intamplat prin Galati,Constanta,etc.Sau sa iese prin oras cu fular sau tricou cu steaua pe el...
    sunt fff putini.. daca sunt 1%, e bine ...dar totusi si asa mi se par multi ... si oricum multi din cei care s-au mutat de la tzara la craiova, au fost pe stadion sau au fost contaminati de catre noii vecini cu universitatea craiova, pt ca aia de la tara nu erau suporteri , ci doar simpatizanti

  2. #7562
    manager
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    GALATI
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Nu ma...Da pur si simplu nu ies sa sarbatoreasca cum s-a intamplat prin Galati,Constanta,etc.Sau sa iese prin oras cu fular sau tricou cu steaua pe el...
    Dar tu de unde stii? Mai bine te-ai aseza la masa tacerii...
    [FONT="Franklin Gothic Medium"][COLOR="Red"][B][SIZE="4"]COME ON OTELUL GALATI !!![/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]

  3. #7563
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    anti s.d.r.

  4. #7564
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by SORINULTRA View Post
    nici juma` de peluza .. cam goala peluza, dar e bine ca aia , cati de putini sunteti, faceti ceva atmosfera

  5. #7565
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    olteni da in deplasarile externe sunteti INVIZIBILI
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  6. #7566
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jus7M3 View Post
    moldovenii si ironiile :ras-plans::ras-plans::ras-plans: (si asta suna tot a banc )
    si voi olteni avetzi un singur defect : CA RESPIRATI
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  7. #7567
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    olteni da in deplasarile externe sunteti INVIZIBILI
    ia zi cati am fost la meciul jucat cu voi? au fost momente cand v-am si domniat sonor. La timisoara, pitesti si bucuresti , mereu au fost multi olteni la meciurile jucate de craiova in deplasare.. cel putin 1.000 de oameni

  8. #7568
    Banned
    Join Date
    May 2007
    Location
    GALATI
    Posts
    375
    Reputatie
    0
    Da la meciul cu Otelul 30 de oltenasi.

    Voi astia care umpleti peluzele... sedeti voi blanzi ca nici acasa la voi nu sunteti mai pe roz, in locul vostru nu as comenta.

  9. #7569
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by joshua_1 View Post
    Da la meciul cu Otelul 30 de oltenasi.

    Voi astia care umpleti peluzele... sedeti voi blanzi ca nici acasa la voi nu sunteti mai pe roz, in locul vostru nu as comenta.
    multi traiesc din trecut si asa o sa moara...nu-si dau seama ca prezentu si viitorul conteaza...da asta e mentalit romaneasca sa ne laudam cu ce au facut stramosi nostrii...
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  10. #7570
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by joshua_1 View Post
    Da la meciul cu Otelul 30 de oltenasi.

    Voi astia care umpleti peluzele... sedeti voi blanzi ca nici acasa la voi nu sunteti mai pe roz, in locul vostru nu as comenta.
    v-am si zic in paginile precedente ca la voi nu am fost multi, ci doar 20-30, si deaia va spun sa veniti pe oblemenco sau sa va uitati la alte meciuri jucate de craiova in deplasare, si apoi sa va faceti o imagine despre suporteri.
    PS: e ultima oara cand mai vb cu voi, ca prea multa atentie va dau. Sunteti prea mici pt noi. Galerii doar Craiova, Timisoara, Rapid, Dinamo si Steaua au... de la anu` va intra aici si U CLuj

  11. #7571
    Banned
    Join Date
    May 2007
    Location
    GALATI
    Posts
    375
    Reputatie
    0
    Si unde e galeria Craiovei ca anu asta nu prea am vazut-o la lucru decat cu SDR, in rest condediu de odihna sau de maternitate.

  12. #7572
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by joshua_1 View Post
    Si unde e galeria Craiovei ca anu asta nu prea am vazut-o la lucru decat cu SDR, in rest condediu de odihna sau de maternitate.
    mai mereu am avut terenu suspendat..de 4 ori anul asta
    cu CFR : http://www.youtube.com/watch?v=HfY-nH0JNkg
    http://www.youtube.com/watch?v=5vdx7Chyt0E (mai detaliat )

    la pitesti: http://www.youtube.com/watch?v=afrHqadwk1U

    etc, etc

  13. #7573
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    si cu urziceni unde eratzi? ca eu tot meciu am auzit numa hey hey unirea ...daca si astia va fac acasa...:|
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  14. #7574
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by hamsterutz View Post
    si cu urziceni unde eratzi? ca eu tot meciu am auzit numa hey hey unirea ...daca si astia va fac acasa...:|
    doamne plina iti e gradina de . Mah oamenilor, voi nu asculti si stirile sportive de la tv, ca sa aflati mai multe lucruri?!
    La peluza nu s-au vandut aproape deloc bilete (doar 200-300 de bilete), iar multi dintre membrii galeriei , care nu si-au putut lua bilete in peluza sud, si-au luat bilete la tribuna a 2-a... imediat cum a inceput meciul, sute de suporteri au sarit gardul dinspre tribuna a 2-a catre peluza sud. in acel moment jandarmeria a evacuat toata galeria din peluza sud

    http://www.youtube.com/watch?v=wHiALNxZLx8
    http://www.youtube.com/watch?v=ikbQu...elated&search=
    Last edited by TYPI-STIINTA; 29th May 2007 at 18:06.

  15. #7575
    Banned
    Join Date
    May 2007
    Location
    GALATI
    Posts
    375
    Reputatie
    0
    Si ca ati sarit gardu si ca v-ati luat cu jandarmeria sunteti mari ultrasi ?
    Ba ma lesi ? M-am saturat de glumele astea cu oltenii laudarosi da in practica = cu 0 barat. Ca strigati "Mititelu m*** Mititelu" si aici sunteti mari ultrasi ??

    Promit eu ca asta sa fie singura oara cand va mai bag in seama ca sunteti prea laudarosi si prea plini de voi. Hai Ciao

  16. #7576
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    ce spun eu... si ce inteleg altii

  17. #7577
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    @Tipi : externe adica internationale
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  18. #7578
    sport legend chipy_1923's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    870
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caine18 View Post
    Meciurile jucate fara spectatori nu se iau in considerare intunecatule .

    rapid e zero pe plan national , n-au nici pe sfertul politehnicii timisoara sau a craiovei ...

    Nici macar la coregrafii nu-s prea rasariti
    ..du-te ba si schelalaie in alta parte...stai tu linistit ca avem mai multi suporteri in tara decat voi..si avem mult mai mult decat un sfert din suporterii lui Poli sau Craiova..
    coregrafiile voastre nu va fac cea mai tare galerie..si oricum,nu o sa aveti voi coregrafie ca a Timisoarei la meciul din Cupa nici peste 100 de ani..
    [B]VOI SUPORTERI PT. CUPE SI FLORI,[COLOR="DarkRed"]NOI DIN PASIUNE PT. ACESTE CULORI!!![/B][/COLOR]

  19. #7579
    sport legend chipy_1923's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    870
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caine18 View Post
    Nu prea va iubeste nimeni in afara bucurestiului ...

    p.s. ce vrea sa insemne aluzia ta cu bonuri de masa ?
    vrei sa spui ca pe voi nu va iubeste nimeni in afara Bucurestiului..sau te lauzi acum cu sclavii aia care vin la meciuriule alea organizate in diferite orase si va aplauda acum,cand sunteti campioni?pana acum unde erau?
    Last edited by chipy_1923; 30th May 2007 at 21:45.
    [B]VOI SUPORTERI PT. CUPE SI FLORI,[COLOR="DarkRed"]NOI DIN PASIUNE PT. ACESTE CULORI!!![/B][/COLOR]

  20. #7580
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chipy_1923 View Post
    ..du-te ba si schelalaie in alta parte...stai tu linistit ca avem mai multi suporteri in tara decat voi..si avem mult mai mult decat un sfert din suporterii lui Poli sau Craiova..
    coregrafiile voastre nu va fac cea mai tare galerie..si oricum,nu o sa aveti voi coregrafie ca a Timisoarei la meciul din Cupa nici peste 100 de ani..
    what?! .. in oltenia(5 judete) si in judetele din preajma olteniei (adica 6 : caras-severin,hunedoara, alba, sibiu, arges,teleorman) + judetul timis, avem de 4-5 ori mai multi suporteri decat voi.. in cele 12 judete amintite, doar stelistii ar putea sa ne faca , dar la limita.. si craiova are suporteri in toate judetele din Romania. Dupa Steaua suntem pe locul 2 ca numar de suporteri ..hai sa zicem pe 3 (ca sa nu ziceti ca sunt prea obiectiv) , dar la distanta mica de dinamo.. sau invers. Oricum, voi cand nu o sa mai castigati nimic, nu o sa-i mai aveti pe acei suporteri
    Last edited by TYPI-STIINTA; 30th May 2007 at 21:51.

  21. #7581
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Esti rau Typi...de exemplu la finala asta cu Poli,doar vreo 1000 de insi au fost din Capitala,restul de 3000,pentru ca am fost aproape 4000 in Banat,fiind din provincie...Brasovul a avut steag pe gard,Galatiul,Tg Muresul,Baia Mare,Clujul,Hunedoara la fel...de exemplu din Pitesti au fost vreo 30 de insi,desi au facut 11 ore dus,11 ore intors...au fost foarte multi suporteri de la Bistrita,spre exemplu...ba chiar cativa si din Iasiul prietenului Legion...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •