View Poll Results: Pronostic Steaua - Poli Iasi

Voters
41. You may not vote on this poll
  • 1

    25 60.98%
  • X

    3 7.32%
  • 2

    13 31.71%
Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 128

Thread: Etapa 9: Steaua - Poli Iasi

  1. #1
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1

    Etapa 9: Steaua - Poli Iasi

    Duminica, 3 octombrie: Steaua - Poli Iasi (ora 20.15, TVR 1)
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  2. #2
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    nici nu mai trebuia pus topicul asta aici e clar ca e 1
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  3. #3
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    cred ca steaua nu va avea probleme in acest meci
    1 solist (3-0)
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  4. 27th September 2004, 16:48

  5. #4
    sport legend
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    526
    Reputatie
    1
    ...Posibil scorul etapei , dar totusi nu cred ca stelistii vor sa faca risipa de energie .

  6. #5
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Poate detoneaza Iasu bomba in Ghencea.... Dar nu cred.

  7. #6
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    slabe sanse valy
    oricum eu raman la aceeasi parere, ca prima victorie a iasului in A va fi impotriva lui Dinamo
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  8. #7
    senior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Iasi
    Posts
    193
    Reputatie
    1
    Mah Hai Poli zi si mie un lucru: cum sa bata Iasul pe Dinamo daca piesele de baza ale echipei sunt mercenari de la Dinamo (chiar si pe Cristea ni l-au luat...ca atita avea si Iasu mai bun)...Tu crezi ca astia pot fi profesionisti ca Morientes care a eliminat Realul chiar daca era sub contract cu ei?
    PS ce pronostic sa mai dau ...e clar ca bate steaua chiar daca ar juca in 7 oameni....
    fan Poli Iasi,Andrei Pavel şi Hănescu

  9. #8
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ovy-Iasi
    Mah Hai Poli zi si mie un lucru: cum sa bata Iasul pe Dinamo
    da, am uitat ca dinamo ii are pe alde corpodean si multi altii sorry :p da` e grav, ca daca nici voi nu mai credeti in propria voastra echipa...
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  10. #9
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Oricat de rapdist si anti-stelist am fost nu pot sa cred ca Steaua va avea vreo problema. Cu toate astea am votat cu Poli Iasi. De ce? Din greseala
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  11. #10
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    rupe Steaua cu 5-0 ceva de genu`
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  12. #11
    Fan Poli Iasi iasisud's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    C.U.G.
    Posts
    73
    Reputatie
    1
    Sa muriti voi daca scoatem punct? Daca scoatem un punct nu mai scriu o saptamana pe forum, iar daca ii batem nu mai scriu niciodata... Glumeam
    Am votat cu Iasul pt ca stau in el, dar sunt sigur ca ne dau pe putin 8-0
    Last edited by iasisud; 27th September 2004 at 20:12.
    [COLOR=#2e3192][B]Hai Politehnica Iasi![/COLOR][/B]

  13. #12
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    se pare ca sunt catziva iesheni pe aici daca au aparut 2 voturi pt iashi . In fine, Poli are NO CHENCE cu steaua. mie shi frica sa ma gandesc cu cat o sai bata pe iesheni 5-0, 6-0 , 7-0
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  14. #13
    fanatic marcel's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    627
    Reputatie
    1
    1 clar
    anti buCUResti

  15. #14
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iasisud
    Sa muriti voi daca scoatem punct? Daca scoatem un punct nu mai scriu o saptamana pe forum, iar daca ii batem nu mai scriu niciodata... Glumeam
    Am votat cu Iasul pt ca stau in el, dar sunt sigur ca ne dau pe putin 8-0
    dupa atita optimism -realism eu ce sa mai zic ?
    Steaua - Poli Iasi 3-0
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  16. #15
    Schumy fan ADY19's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Iasi
    Posts
    418
    Reputatie
    1
    Tin cu ambele echipe. Poli in acest moment e varza . Cred ca si in 9 oameni Steaua poate bate pe Poli insa nu se stie..... fotbalul e pe goluri si daca Steaua mai odihneste ceva jucatori importanti dupa meciul cu Sofia poate face un egal . Sa nu ia teapa Steaua si sa trateze meciul prea de sus Oricare va fi rezultatul voi fi multumit

  17. #16
    BRASOVean giovanni BV's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Pe Litoral
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Victorie lejera pentru Steaua !!! Daca Steaua joaca adevarat , ma tem ca o sa vad un scor apropriat de cel cu U Craiova !!! Hai STEAUA !!!

  18. #17
    sport legend Florentin's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Glen Ellyn, IL
    Posts
    461
    Reputatie
    1
    Ce revarsare debordanta de entuziasm si optimism, de ai zice ca Steaua joaca cel mai frumos fotbal posibil la ora actuala. Pai nu prea este chiar asa, pina acum cu foarte mici exceptii am vazut frinturi de meciuri, de echipa, etc.
    Eu zic mai intii sa-i batem (chiar mar daca asa cer suporterii) si apoi sa curga sampania.
    Merg pe un 3-1.
    Stelist deci ... invingator.

  19. #18
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1
    La ce a aratat pana acuma Iasiul, nu cred sa puna vreo problema Stelei, mai ales in Ghencea. Sper bineinteles la un scor fluviu din partea Stelei si fara gol primit, ca nu da bine la statistica golaverajului. Apropo, Steaua are cel mai bun atac din divizia A la momentul actual, precum si cea mai buna aparare la egalitate cu FC National si FCM Bacau: 16 goluri marcate si doar 6 primite, la care daca adaugam si restanta cu Apulum, este deci posibil si chiar foarte probabil ca Steaua sa-si consolideze statutul castigator la capitolul goluri marcate.

    Magica STEAUA
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  20. #19
    narghilla bazz's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    IASI
    Posts
    267
    Reputatie
    1
    Duminica o sa fie sarbatoare mare la cele 2 "POLI"din campionat.Stiu ca o sa sara tot forumul pe mine dar asta e.Stau in Iasi ,tin cu POli IASI(doar n-o sa tin cu steaua),si sper pana la capat.Avem antrenor nou,trebuie sa avem incredere;poate n-o sa vina rezultatele imediat,sau poate da:d,dar tre sa avem rabdare.
    PronosticX2.
    Sa nu se supere pe mine Iesenii care care vad o victorie la scor a Stelei.poate asa o sa fie da`parca tineati cu POLI nu cu steauaX-(

  21. #20
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    bazz, roaga-te sa nu facem cumva scorul turului cu voi duminica.
    Nu o juca Steaua acum la adevarata ei valoare dar voi sunteti complet pe langa fenomen.
    Free Sevilla!!!!

  22. #21
    manager
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    304
    Reputatie
    1
    Lasa-i mai,Iuliane...nu vezi ca toti vor sa ne bata...in declaratii , ca la fotbal....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •