Page 33 of 51 FirstFirst ... 23313233343543 ... LastLast
Results 673 to 693 of 1064

Thread: NFL la SPORT 1

  1. #673
    junior Kaoutchouk's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    nu stiu ce sa zic ... kc @ oak a fost cam nefericita alegerea, am o banuiala ca si rams @ niners o sa fie oarecum mediocru

    poate mai interesant era un kc @ denver - doua echipe diferite ... sau cowboys - giants, ma gandesc cum ca cei din Dallas vor avea o noua atitudine si s-ar putea sa avem un meci mare acolo

    just my two cents

  2. #674
    Da BEAR urlacher9's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Bucharest
    Posts
    842
    Reputatie
    1
    Programul SPORT 1 pentru urmatoarea saptamana a zecea

    Joi 11 Noiembrie ora 3:15 (noaptea de joi spre vineri) BALTIMORE RAVENS @ ATLANTA FALCONS (LIVE)
    Reluari: Vineri 12 Noiembrie ora 12:30 si Sambata 13 Noiembrie ora 11:00
    Comentatori: Robert Cristea si Cosmin Petrescu


    Sambata 13 Noiembrie ora 15:00 NFL GAME DAY (rezumatul etapei a IX-a)
    reluare: Duminica 14 Noiembrie ora 22:45
    Comentator: Alexandru Nastase


    Duminica 14 Noiembrie ora 23:15 ST. LOUIS RAMS @ SAN FRANCISCO 49ERS (LIVE)
    Reluari: Luni 15 Noiembrie orele 15:15 si 22:00
    Comentatori: Emil Hossu-Longin si Alexandru Nastase


    Luni 15 Noiembrie ora 3:30 (noaptea de luni spre marti) PHILADELPHIA EAGLES @ WASHINGTON REDSKINS (LIVE)
    Reluari: Marti 16 Noiembrie ora 15:00 si Miercuri 17 Noiembrie ora 23:30
    Comentatori: Robert Cristea si Cosmin Petrescu


    ENJOY!
    Last edited by urlacher9; 9th November 2010 at 18:30.

  3. #675
    sport legend
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    609
    Reputatie
    1
    TNF va fi super, cred ca e meciul etapei. Off, si reluarile is puse la niste ore naspa rau

  4. #676
    Da BEAR urlacher9's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Bucharest
    Posts
    842
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Kaoutchouk View Post
    nu stiu ce sa zic ... kc @ oak a fost cam nefericita alegerea, am o banuiala ca si rams @ niners o sa fie oarecum mediocru

    poate mai interesant era un kc @ denver - doua echipe diferite ... sau cowboys - giants, ma gandesc cum ca cei din Dallas vor avea o noua atitudine si s-ar putea sa avem un meci mare acolo

    just my two cents
    Consider ca a fost cea mai buna alegere, mai ales ca meciul a avut si OT. Erau doua echipe pe care nu le-am mai transmis de trei ani de zile ce ne-au oferit o partida stransa si tensionata.
    In week 10 nu puteam sa dam KC@DEN, ar fi prea mult sa transmitem doua etape la rand Chiefs, mai ales impotriva unei echipe care a dezamagit in 2010, iar in ceea ce priveste DAL@NYG...
    1. am avut NYG@DAL la MNF
    2. DAL au fost la Sport 1 in nenumarate randuri, la fel ca si NYG
    3. DAL sunt la pamanat (1-7)
    4. pe NYG ii vom mai avea cu siguranta, pe STL probabil ca este prima si ultima oara in 2010, asta daca nu cumva produc surpriza si isi castiga divizia
    5. as crede ca pe DAL ii asteapa un nou macel cu toata schimbarea de antrenor

  5. #677
    sport legend packman_gb's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti, Giulesti
    Posts
    934
    Reputatie
    1
    KC@OAK a fost un meci cu un rating de 90 din 100, prima jumatate se poate sa nu fii fost atat de interesanta intradevar fiind 2 echipe cu un RunnigGame la fel no.1 and 2 in the NFL, si s-au asteptat amandoua. Dar a2-a parte, a fost HOT, mai ales pe final JACOBY FORD. Iar in inceputul sfertului 3, nu stiu am simtit, puteam sa imi pun si casa in joc daca eram la casele de pariuri englezesti, am simtit pur si simplu ca primul play din a2a jumatate va fii returtant pt TD, iar in OT din nou acelasssssssiiiiiiiiiiiiiii JACOBY FORD!!! A fost un meci super.
    [COLOR="Green"]Always L.O.V.E. nr. 4!!! CheeseHead ForEver!!![/COLOR]

    [COLOR="DarkRed"]"Ma-ndoiesc, deci cuget...Cuget, deci exist...Exist, deci sunt RAPIDIST!!![/COLOR]

  6. #678
    sport legend packman_gb's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti, Giulesti
    Posts
    934
    Reputatie
    1
    Dar macelul din Green Bay, ahhhhh ce as fi vrut o umilinta maxima, un SHUT-OUT. Dar a fost bine si asa erau oricum saracii terminati fetele lor erau de inmormantare ale intregii echipe Dallas Cowboys in frunte cu Jerry Jones.
    [COLOR="Green"]Always L.O.V.E. nr. 4!!! CheeseHead ForEver!!![/COLOR]

    [COLOR="DarkRed"]"Ma-ndoiesc, deci cuget...Cuget, deci exist...Exist, deci sunt RAPIDIST!!![/COLOR]

  7. #679
    sport legend
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    609
    Reputatie
    1
    eu chiar as vrea si meciul retur sa il dea
    Chiar a fost poate cel mai bun meci de anul asta de la sport1. Sa nu uitam ca si finala de la mondialul de fotbal a fost mediocra in prima repriza, iar apoi in a doua repriza si in prelungiri a fost fabuloasa, unul din cele mai bune meciuri din istoria fotbalului.

  8. #680
    sport legend packman_gb's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti, Giulesti
    Posts
    934
    Reputatie
    1
    Iar, STL@SF e un meci decisiv pt. SF ca si toate ce vor urma dar acum e un pic mai important pt ca e meci de divizie si daca pierd adio, si Rams sunt in polle-position pt castigarea diviziei, parerea mea, daca SF castiga it will get very mudy
    [COLOR="Green"]Always L.O.V.E. nr. 4!!! CheeseHead ForEver!!![/COLOR]

    [COLOR="DarkRed"]"Ma-ndoiesc, deci cuget...Cuget, deci exist...Exist, deci sunt RAPIDIST!!![/COLOR]

  9. #681
    junior Kaoutchouk's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    Se pare ca nu sunt eu fan nici Oakland, nici KC, baietilor de pe-aici le-a cam placut meciul, probabil am fost si dezinteresat dupa prima repriza si m-am concentrat la Colts-Eagles. Mi se pare ca Oakland joaca prea mult la intamplare, iar cei din KC sunt prea "scrappy", nu-mi place deloc Cassell.

    Apreciez Sport 1, singurul canal pe care il am de doua ori in lista Keep it up guys !!!

    Astept TNF !

  10. #682
    junior Kaoutchouk's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    Si inca ceva ... vreo posibiliate de interactiune cu comentatorii meciurilor exista ? Sa stie si ei ca sunt urmariti ... mai schimbam o opinie, o impresie ...

  11. #683
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    nu stii ca urlacher9 = Cosmin Petrescu ???
    sau vrei sa isi faca cont aici si ceilalti 3 comentatori?

  12. #684
    junior Kaoutchouk's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    Ba da, stiam asta. Deci sa inteleg ca forumul asta poate fi considerat ca si o punte de comunicare in timpul transmiterii meciurilor ... OK !

  13. #685
    TruBlu dumboss_yo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucharest, RO
    Posts
    3,923
    Reputatie
    1
    ^ In timpul transmiterii meciurilor nu vor posta, e evident ca sunt ocupati . Cont au si Alex Nastase si Emil Hossu-Longin, dar n-au mai intrat in ultima vreme.
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Indiana pride,/We believe in [B]BLUE[/B],/Make it personal,/We're going to the SuperBowl[/SIZE][B] ![/B][/COLOR][/SIZE]

  14. #686
    Da BEAR urlacher9's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Bucharest
    Posts
    842
    Reputatie
    1
    Chiar am incercat o data acest lucru. Am anuntat in timpul unui meci ca asteptam parerile pe onlinesportforum prin primul sfert si pana la finalul meciului nu am primit niciun mesaj. Am renuntat apoi, cred ca este evident de ce.

  15. #687
    TruBlu dumboss_yo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucharest, RO
    Posts
    3,923
    Reputatie
    1
    Cred ca nu te-ai uitat pe thread-ul potrivit . Sunt convins ca daca ai repeta ideea acum, ai descoperi ceva postari (poate nu sunt toti ca mine si atunci cand se uita la Sport1 de la 23:15 "se baga in plapuma" .
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Indiana pride,/We believe in [B]BLUE[/B],/Make it personal,/We're going to the SuperBowl[/SIZE][B] ![/B][/COLOR][/SIZE]

  16. #688
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Eu unul nu scriu pe forum in timpul meciului, poate doar in cazul in care copiii nu ma lasa sa ma uit la TV si sunt fortat sa folosesc computerul
    Daca joaca Colts sansele sunt aproape nule pentru ca traiesc meciul la o asemenea intensitate ca nu se mai intelege nimeni cu mine.
    Build The Monster

  17. #689
    Da BEAR urlacher9's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Bucharest
    Posts
    842
    Reputatie
    1
    Ca fapt divers, fiind mai putin important, emisiunea NFL Game Day difuzata astazi la ora 15:00, va fi comentata de subsemnatul, Cosmin Petrescu, in loc de Alex Nastase, asa cum era anuntat initial

  18. #690
    Da BEAR urlacher9's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Bucharest
    Posts
    842
    Reputatie
    1
    Programul SPORT 1 pentru urmatoarea saptamana a XI-a

    Joi 18 Noiembrie ora 3:15 (noaptea de joi spre vineri) CHICAGO BEARS @ MIAMI DOLPHINS (LIVE)
    Reluari: Vineri 19 Noiembrie orele 14:00 si 20:00
    Comentatori: Emil Hossu-Longin si Alexandru Nastase


    Sambata 20 Noiembrie ora 16:00 NFL GAME DAY (rezumatul etapei a X-a)
    Comentator: Alexandru Nastase


    Duminica 21 Noiembrie ora 23:15 INDIANAPOLIS COLTS @ NEW ENGLAND PATRIOTS (LIVE)
    Reluari: Luni 22 Noiembrie orele 15:15 si 22:00
    Comentatori: Emil Hossu-Longin si Alexandru Nastase


    Luni 22 Noiembrie ora 3:30 (noaptea de luni spre marti) DENVER BRONCOS @ SAN DIEGO CHARGERS (LIVE)
    Reluare: Marti 23 Noiembrie ora 17:00
    Comentatori: Robert Cristea si Cosmin Petrescu


    ENJOY!

  19. #691
    junior glumaproasta's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Iasi - Romania
    Posts
    122
    Reputatie
    1
    Super selectie saptamana asta.
    [B]Know your role.
    Do your job.[/B]

    [COLOR="Red"]Herman Edwards[/COLOR]

  20. #692
    TruBlu dumboss_yo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bucharest, RO
    Posts
    3,923
    Reputatie
    1
    Pai da' bineinteles !
    Era chiar culmea sa avem Colts@Pats de la 23:15 si la Sport1 sa se dea alt meci..
    [SIZE="3"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Indiana pride,/We believe in [B]BLUE[/B],/Make it personal,/We're going to the SuperBowl[/SIZE][B] ![/B][/COLOR][/SIZE]

  21. #693
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Aveti noroc ca nu au liga1,ar fi dat meciul cioban-borcica! Facea o audienta mai mare!Meciurile de la 23 15 sunt cu comentariu mioritic sau mc donalds?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •