View Poll Results: Pronosticul partidei Otelul - UTA

Voters
70. You may not vote on this poll
  • 1

    45 64.29%
  • X

    14 20.00%
  • 2

    11 15.71%
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 232 to 245 of 245

Thread: Etapa 10: Otelul - UTA

  1. #232
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristianGL View Post
    Nu avem ce cauta in Ghencea.... Asta e clar.
    Hai sa nu cadem in ridicol o data ca stim ca nu avem sanse pt. UCL iar a doua pt. ca Dinamo ar refuza Ghencea (oare?) datorita traditiei ceea ce nu e cazul nostru.
    Andutzu nu e clar ca numai stadionul Steaua e valabil pt. UCL degeaba aduci in discutie Farul.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  2. #233
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by micutzu11 View Post
    Felicit galatenii pentru victorie, au si meritat-o, pentru spectatorii care au dat dovada de civilizatie (atat cat am putut abserva de la TV).
    Imi pare rau ca nu am putut fi alaturi de baietii mei de la SUR (unde am vizionat meciul am mai fost vreo 10).
    E pacat ca unii dintre jucatorii nostrii nu au realizat ca daca vrei sa castigi trebuie sa joci si la Galati ca si cu Rapid sau CFR Cluj.
    Una peste alta a fost un meci curat de nivel mediu (sa nu sara nimeni in sus ca asta e adevarul) si care s-a jucat pe bune.
    Inca o data felicit galatenii si ii asteptam in retur sa ne intoarca vizita.

    P.S. In ton cu meciul, sau invers, a fost si atmosfera de pe acest thread (cu unele mici, mici exceptii). Respect.
    Sa stii ca in tribune a fost precum in teren un joc frumos curat iar fara sa fie vorbe goale mie mi-a placut UTA mai ales in prima parte au fost niste centrari extraordinare. Si sunt unul care la inceputul campionatului credea ca sunteti mari favoriti la retrogradare, e clar ca m-am inselat.
    Last edited by starsteel; 2nd October 2006 at 15:56.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  3. #234
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by micutzu11 View Post
    Felicit galatenii pentru victorie, au si meritat-o, pentru spectatorii care au dat dovada de civilizatie (atat cat am putut abserva de la TV).
    Imi pare rau ca nu am putut fi alaturi de baietii mei de la SUR (unde am vizionat meciul am mai fost vreo 10).
    E pacat ca unii dintre jucatorii nostrii nu au realizat ca daca vrei sa castigi trebuie sa joci si la Galati ca si cu Rapid sau CFR Cluj.
    Una peste alta a fost un meci curat de nivel mediu (sa nu sara nimeni in sus ca asta e adevarul) si care s-a jucat pe bune.
    Inca o data felicit galatenii si ii asteptam in retur sa ne intoarca vizita.

    P.S. In ton cu meciul, sau invers, a fost si atmosfera de pe acest thread (cu unele mici, mici exceptii). Respect.
    in privinta suporterilor ,dap ai dreptate lumea sa comportat civilizat, dupa cum am spus_o si mai inainte mia placut solidaritatea celor din arad fata de protestul national,afisand un mesaj anti frf...
    ..la faza cu deplasarea la arad,stai linistit ca va vom intoarce vizita,sper sa va putati la fel,....numai bine....si succes uta in continuare...

  4. #235
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Niciodata suporterii echipei care ne-au respectat si s-au comportat civilizat cu noi nu a avut parte decat de acelasi tratament cand au venit la noi. In plus si daca am avut mici incidente pe unde am fost cand au venit la randul lor la noi nu am fost razbunatori.
    Inca o data, respect galatenilor si galeriei lor pentru modul cum au sustinut echipa.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  5. #236
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Hai sa nu cadem in ridicol o data ca stim ca nu avem sanse pt. UCL iar a doua pt. ca Dinamo ar refuza Ghencea (oare?) datorita traditiei ceea ce nu e cazul nostru.
    Andutzu nu e clar ca numai stadionul Steaua e valabil pt. UCL degeaba aduci in discutie Farul.
    Eu cred ca am cadea in penibil daca am juca in ghencea, asa ca lasa-ma mah cu ghencea ta. In ghencea o sa jucam doar din retur cu steaua.
    Cat despre sanse la CL normal ca nu avem da vad ca voi ati cam luat-o razna, si chiar daca am avea sanse adik echipa, au grija bucurestenii sa ne fure pe ici pe colo.

  6. #237
    peluza nord cap's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    580
    Reputatie
    1
    haideti sa fim realisti mai avem multe meciuri de jucat si nu are rost sa ne imbatam cu apa rece forza otelul si speram in a 8-a victorie lupta galati

  7. #238
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by micutzu11 View Post
    Niciodata suporterii echipei care ne-au respectat si s-au comportat civilizat cu noi nu a avut parte decat de acelasi tratament cand au venit la noi. In plus si daca am avut mici incidente pe unde am fost cand au venit la randul lor la noi nu am fost razbunatori.
    Inca o data, respect galatenilor si galeriei lor pentru modul cum au sustinut echipa.
    poate bem o bere la arad in primavara...

  8. #239
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    decat in ghencea mai degraba la budapesta

  9. #240
    faithful redneck's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    319
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SORINULTRA View Post
    decat in ghencea mai degraba la budapesta
    Felicitari Otelul pt. victorie ! In rest, imi place ca aveti mindrie (vezi quote mai sus) si nu ii pupati ...pe mitici !
    [B][COLOR="Red"]UTA[/COLOR][/B] - Unica !

  10. #241
    sport legend
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Serbia
    Posts
    1,795
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SORINULTRA View Post
    decat in ghencea mai degraba la budapesta
    .. hahahahhahahah...vor in champions league... poate peste 289 de ani ... doar STEAUA si romania joaca in GHENCEA

  11. #242
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    si otelul in deplasare
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  12. #243
    Otelar tutye's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati-peluza nord
    Posts
    286
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dOn-JJ View Post
    .. hahahahhahahah...vor in champions league... poate peste 289 de ani ... doar STEAUA si romania joaca in GHENCEA

    hahaha ia si bucura-te pentru faptul ca nu le-a dat celor de la Iasi un penalty clar, bucura-te ca ati castigat din nou cu arbitrii....campionilor caca mic si prost ce esti...
    Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!

  13. #244
    peluza nord cap's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    580
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dOn-JJ View Post
    .. hahahahhahahah...vor in champions league... poate peste 289 de ani ... doar STEAUA si romania joaca in GHENCEA
    navem nevoie de stadionul vostru

  14. #245
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    a mai luat odata foc oala aia , sigur ar arde ghencea

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •