Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 30

Thread: Forum Meeting Arad

  1. #1
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1

    Exclamation Forum Meeting Arad

    Cei care cititi pe acest subforum, aflati ca exista optiunea de a va intalni cu alti utilizatori, intr-un cadru organizat. Cei din Arad, daca doriti sa va intalniti in Arad, se poate. Daca doriti in Timisoara (astfel fiind mai multi utilizatori, puneti de o petrecere banateano-crisana), de asemenea este posibil, dupa cate mi se spune
    Eu zic ca in Arad, momentan nu ar prea fi... participanti, cred. Asadar, ar fi si versiunea Timisoara.
    Oricum, pentru orice sugestii sau idei, puteti lasa un mesaj.
    Last edited by RedBaron; 1st April 2004 at 22:20.

  2. #2
    junior
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    bordel
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    Daphix hai sa o trantim la Arad, ii aducem si pe timisoreni si pe bihoreni si pe cei din Alba, daca ar fi la Timi ar fi doar aradeni si timisoreni, cei din Resita nu prea conteaza sau daca vreti CS, tot in Arad e mai bine.
    UTA!!
    Lumea nu e a celor modesti, ci a celor energici.

  3. #3
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1

    Arrow albrosu69

    16 aprilie: Forum Meeting la Bucuresti, Timisoara, Arad, Craiova, Oradea, Pitesti, Alba Iulia si Piatra Neamt!
    Odata cu intalnirea celor din Bucuresti, se incearca si organizarea altor "meeting-uri" in orasele precizate. Daca tu crezi ca timisorenii vor veni la Arad (!) ei fiind si mai activi pe forum ca-s mai multi..., deci vin ei la Arad? Apoi nu vreau sa ma gandesc la alte implicatii si reactii (vezi forum-ul oficial al nostru, etc...).
    In fine, pe cine ne-am baza la Arad? Eu pe 16 s-ar putea sa nu fiu in tara. 2,3 oameni? Cine organizeaza? De aceea am lansat "ideea" Timisoara... daca vreti sa mergeti, eu stiu?!

    Frumos ar fi ca noi, cei de pe oficial, ca suntem multi, sa ne intalnim odata pe strand, eventual. Lanseaza ideea asta la noi pe oficial daca vrei.

  4. #4
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Prima oara cand ne-am vazut cei de pe ols, am fost 3. Ultima oara, 13.

  5. #5
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Vadim, crede-ma, am experienta cu chestiile astea! Stiu ce vorbesc. La voi a fost alta situatie. Gandeste-te ca noi, cei care postam si pe oficial, nu ne-am intalnit, suntem si aradeni si multi.
    Oricum, poate se intampla ceva si la Arad! Mai stii... sa vedem ce zic restul care mai scriu p'aci. Cred ca No1Fan e "afara"... apoi cine mai ramane... cei care citesc dar nu au pareri.

  6. #6
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Dar de ce nu va intalniti?

  7. #7
    Negociator bog_tom's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    New Jersey
    Posts
    3,464
    Reputatie
    1

    Post

    Quote Originally Posted by Daphix_
    Odata cu intalnirea celor din Bucuresti, se incearca si organizarea altor "meeting-uri" in orasele precizate. Daca tu crezi ca timisorenii vor veni la Arad (!) ei fiind si mai activi pe forum ca-s mai multi..., deci vin ei la Arad? Apoi nu vreau sa ma gandesc la alte implicatii si reactii (vezi forum-ul oficial al nostru, etc...).
    daca au chef membrii din Timisoara sa vina la intalnirea din Timisoara, iar daca au chef membrii din Arad sa vina la intalnirea din Arad ! putin probabil sa vina cei din TM in Arad si viceversa ! parerea mea e ca o sa vina la prima intalnire cel putin TREI (deci se va putea tine) !
    [size=1]
    well done...

    [b]Bogdan Toma
    Romanian phpBB online community

    [COLOR=Green]regele off-topic Forum OLS[/COLOR][/b] [/size]

  8. #8
    junior No1Fan's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    100% utist
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    Cica is afara...ba io as veni, de fapt o sa vin da prin august si atuncin nu stiu daca se va putea discuta cu mine ca io cre ca o sa fiu tot pe strand si tot baut, asa ca...sorry daca vreti la o bere sau doua sau trei sau...cu CEA MAI MARE PLACERE!!!!
    [COLOR=Red] Forzza UTA[/COLOR]

  9. #9
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Pai mai, nu tu spuneai ca nu esti in Romania? Eu parca asa am vazut undeva ca ai scris. Scuze daca am facut o afirmatie gresita.

  10. #10
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Ideea era urmatoarea:
    O astfel de intalnire are succes si rezonanta daca participa membrii mai cunoscuti ai forumului, nu doar cei care au cont, dar nu au postat nimic. In acelasi timp, si un numar mai considerabil ar duce la reusita intalnirii.
    Eu NU am spus ca ar trebui sa mutam "totul" la Timisoara, Arad, Oradea sau pe altundeva. Dar... un loc unde sa ne/va puteti intalni mai multi este de preferat.
    bog_tom, care sunt cei trei care vor veni? Poate te refereai la Timisoara. Eu zic ca la Arad nu vor fi si astfel vreau sa-i provoc pe aradeni (poate imi demonstreaza ca nu am dreptate). Ramane de vazut...

  11. #11
    sport legend Kidu's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Arad
    Posts
    663
    Reputatie
    1
    Si eu ash fi curios sa ma intalnesc cu restul userilor de pe forum. Ar fi fain. Oricum pe catziva ii stiu. Eu tot am incercat sa fac si pe altzi useri de pe forumul oficial sa posteze aici, dar nu prea am avut succes. Ce sa zic, astept parerile voastre.
    Semper Fidelis

  12. #12
    junior No1Fan's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    100% utist
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    ba nua ai gresit cu nimic, mai glumeam si io...

    A, si inca ceva, sa ma duc la tm sa ne intalnim cu aia, baaaaaaa, ce vrei ca de data asta chiar sa o patesc??? Nu ma duc bre...ce sa ii aud pe aia cum se lauda cu echipa altcuiva, si cum dintr-o data au devenit mari suporteri, frati cu tiganii si oltenii???? buuuuuuuuuu, imi este sila, sincer, poate mai sunt unii care is altfel dar sunt multi care...
    [COLOR=Red] Forzza UTA[/COLOR]

  13. #13
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Da mai, eu inteleg ce spui. Dar: "un numar mai considerabil ar duce la reusita intalnirii.
    Eu NU am spus ca ar trebui sa mutam "totul" la Timisoara, Arad, Oradea sau pe altundeva. Dar... un loc unde sa ne/va puteti intalni mai multi este de preferat."

  14. #14
    junior
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    bordel
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    Daphix, cum spunea si Kidul, o parte de pe forumul oficial ne stim, putem sa organizam intalnirea, dar sper sa nu vina doar membrii SUR care posteaza pe forumul oficial, dar oricum am fi mai multi de 3.
    FoRzA UTA!!
    Lumea nu e a celor modesti, ci a celor energici.

  15. #15
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Daphix_, si spuneai ca nu va veni lumea Uite ca se prefigureaza sa vina mai multi ca la Timisoara... Ramane de vazut daca vor fi mai multi decit in Nucuresti. Luna trecuta ne-am strins 13.

  16. #16
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by albrosu69
    Daphix, cum spunea si Kidul, o parte de pe forumul oficial ne stim, putem sa organizam intalnirea, dar sper sa nu vina doar membrii SUR care posteaza pe forumul oficial, dar oricum am fi mai multi de 3.
    FoRzA UTA!!
    Ok, eu is de acord.

  17. #17
    sport legend Kidu's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Arad
    Posts
    663
    Reputatie
    1
    Deci?! Ce se mai aude cu meetingul. Despre UTA si asha nu mai prea avem ce sa vb-im. Hai sa ne intalnim la o bere undeva, schimbam niste vb, ne mai spunem ofurile si pasurile unul altuia si uite asha mergem fericitzi acasa.
    Semper Fidelis

  18. #18
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1

    Exclamation Intalnirea OLS se tine!

    Maine, 16 Aprilie, orele 16.00, la terasa Belvedere organizam un mic party pentru jucatorii suspendati!
    Glumeam, deci intalnirea ramane pe maine, 16 Apr., cum spuneam, orele 16.00 la Belvedere. O bere, un suc, ceva de mancare si... Hai UTA!
    Prezenta utistilor obligatorie! Sa fie cu noroc!

  19. #19
    sport legend Kidu's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Arad
    Posts
    663
    Reputatie
    1
    Asha mai. Eu vin sigur. Oricum mai duc vreo 5-6. O sa fie fain, o sa vedetzi.
    Semper Fidelis

  20. #20
    junior
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    bordel
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    Sper sa ajung si eu, trebuie sa merg la Lugoj, dar cred ca pot amana cateva ore.
    FoRzA UTA!!
    Lumea nu e a celor modesti, ci a celor energici.

  21. #21
    junior No1Fan's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    100% utist
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    Ba sa faceti si voi poze dar inainte sa va imbatati ca de cei din B am ras 2 zile cand i-am vazut ce fete au
    [COLOR=Red] Forzza UTA[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •