View Poll Results: Cine va retrograda?(4 echipe)

Voters
348. You may not vote on this poll
  • Univ. Craiova

    0 0%
  • UTA Arad

    0 0%
  • Farul Constanta

    0 0%
  • Ceahlaul Piatra Neamt

    0 0%
  • Unirea Urziceni

    0 0%
  • Poli Iasi

    0 0%
  • FC National

    0 0%
  • Pandurii Targu Jiu

    0 0%
  • FC Arges Pitesti

    0 0%
  • Jiul Petrosani

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 28 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 586

Thread: Cine retrogradeaza sezonul 2006-2007 Liga 1?

  1. #1
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1

    Cine retrogradeaza sezonul 2006-2007 Liga 1?

    Parca exista acest thread se pare ca a disparut, daca da, mentionati aici optiunile voastre cu tot cu argumente.


    edited:
    Am refacut Poll fara echipele de pe primele 8 locuri, mai jos - se poate orice

    Discutiile continua de la pagina 30

    VA ROG SA VOTATI DOAR 4 ECHIPE !
    Last edited by Elphax; 22nd February 2007 at 15:29.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  2. #2
    sport legend VLAD@SIN's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    SOMEWHERE
    Posts
    394
    Reputatie
    1
    parca era,threadu' asta? in fine! retrogradeaza: otelul, vasluiul, bistrita,shi urziceni
    [COLOR="Red"]RED DEVIL 4 LIFE
    [COLOR="Black"]C[COLOR="DarkOrange"]E[COLOR="Black"]A[COLOR="DarkOrange"]H[COLOR="Black"]L[COLOR="DarkOrange"]A[COLOR="Black"]U[COLOR="DarkOrange"]L
    [COLOR="DarkOrchid"]RESPECT, POLI TIMISOARA [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

  3. #3
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Ce sa inteleg Otelul pe 18 sau pe 15? Sau esti in continuare suparat de corectia din primavara Poli - Otelul 0-2?
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  4. #4
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Sper ca poll-ul sa fie facut cum este normal, adica sa contina numele tuturor celor 18 echipe partticpante la Liga 1, sezonul 2006-2007.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    mai bine doar cele 14 echipe echipa care teoretic pot retrograda, fiindca P.S.D.R. sunt excluse din socoteala

    Ele 4 joaca titlul.
    Celelalte retrogradarea.

  6. #6
    asfhgfghghf. Vlad's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    981
    Reputatie
    1
    Cel mai bun lucru un poll din 14 echipe, ca sa nu mai fie voturi aiurea.
    Cred ca retrogradeaza: Unirea Urziceni, Jiul, Iasi si UTA (sper sa ma insel, dar nu cred ca va rezista UTA)

  7. #7
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Sper ca poll-ul sa fie facut cum este normal, adica sa contina numele tuturor celor 18 echipe partticpante la Liga 1, sezonul 2006-2007.
    La precedentul poll erau o multime de voturi la Steaua, Dinamo si Rapid bineinteles absolut toate la misto asa ca 14 sunt destul.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  8. #8
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    uta vaslui urziceni ceahlaul
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  9. #9
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by VLAD@SIN View Post
    parca era,threadu' asta? in fine! retrogradeaza: otelul, vasluiul, bistrita,shi urziceni
    corecteaza_te singur...in loc de otelul scrie acolo...cooperativa....oki?

  10. #10
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    pai eu zic iarashi.... vor retrograda iashiul,vasluiul,ceahlaul si urziceniul....

  11. #11
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    retrogradeaza:
    bistrita - destul le-a fost
    caile ferate ecomax (ultima isprava a lor a fost o infrangere cu 2-1 in fata echipei pe care noi am umilit-o cu 4-0 chiar la ei acasa, Gaz Metan Medias, se pare ca "vedetele" aduse de-afara nu stiu nici sa dea cu piciorul in minge )
    Vaslui - fara bani, fara jucatori, fara nimic cred ca-s condamnati anul asta
    Unirea Valahorum (ce-mi place cum suna ) Urziceni - un oras cu o po****tie de 15.000 de locuitori n-are cum sa tina o echipa in prima divizie
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  12. #12
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    La momentul asta avem o candidata sigura la retrogradare Vasluiul iar celelate par a fi UTA, Jiul, Urziceni (singurul lor atu sunt blaturile lui Netoiu). La categoria mari surprize dar cu sanse la retrogradare le vad pe Craiova si National. Ce frumos ar fi sa pice si Bistrita dar astia au in continuare interzis la retrogradare.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  13. #13
    junior iscar's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    120
    Reputatie
    1
    de ce Vasluiul este o candidata sigura la retrogradare !? Nu va bucurati ca nu veti scapa de noi! vor retrograda steaua, dinamo, rapid si bineinteles iashu; cel putin asa imi doresc...

  14. #14
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    vaslui, urziceni, uta si ceahlau...nu m-as supara daca ar retrograda bistrita, dar nu prea avem sanse sa scapam de ei
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  15. #15
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Eu aparam aici punctul de vedere principial. Tot timpul vor fi persoane care voteaza dupa alte...principii. Ce sa mai zicem atunci de poll-ul campioanei, sa inteleg ca acolo ar trebui sa fie doar patru echipe? Principiul pe care il apar, este egalitatea si respectul macar formal cand facem asemenea sondaje. Altfel, cadem in derizoriu. In rest, optiunile mele in ceea ce priveste retrogradatele, se pot observa in sondaj.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  16. #16
    faithful redneck's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    319
    Reputatie
    1

    B

    eu zic: urziceni, jiul, bistrita, vaslui.
    [B][COLOR="Red"]UTA[/COLOR][/B] - Unica !

  17. #17
    Banned r3my's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Petrosani
    Posts
    535
    Reputatie
    0
    ... si te bazezi pe ceva cand spui asta? sau ai visat?

  18. #18
    Banned maciu 4ever's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    100
    Reputatie
    0
    pai...cine sa retrogradeze...vasluiul nu retrogradeaza pt ca nu vor mai avea fonduri pt a continua,deoarece a plecat porumboiu...urziceniul nu are treaba cu div A,jiul trebuia sa retrogradeze inca din sezonul trecut,ceahlaul nu are treaba cu aceasta div si uta a intrat doar prin vizita in A...insa nu stiu care e regula in caz ca renunta o echipa si dup aceea daca mai retrogradeaza tot 4 echipe

  19. #19
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    yo zik ca toti de dupa muntii Carpatzi sa pice(expresie westica)....eventual numai Rapidul sa scape.....NU??????????
    https://t.me/pump_upp

  20. #20
    Banned maciu 4ever's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    100
    Reputatie
    0

    Cine retrogradeaza sezonul 2006-2007 din liga 1?(with POLL)

    Care dintre aceste echipe vor retrograda?

  21. #21
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    rapid dinamo si steaua retrogradeaza ))
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •