View Poll Results: Care echipa merita locul 2 in actualul campionat?

Voters
70. You may not vote on this poll
  • CFR Cluj

    23 32.86%
  • Steaua

    29 41.43%
  • Rapid

    11 15.71%
  • Gloria Bistrita

    7 10.00%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 49

Thread: Care echipa merita sa termine pe locul 2, astfel avand sansa la un loc in CL?

  1. #1
    alb si rosu johny bravo's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Berlin
    Posts
    484
    Reputatie
    1

    Care echipa merita sa termine pe locul 2, astfel avand sansa la un loc in CL?

    Care echipa considerati ca ar merita sa ocupe locul 2 in actuala editie de campionat? Mai sunt putine etape si batalia pentru locul 2 - pozitie care da sansa dar nu garanteaza accesul direct in CL - este mai crancena ca niciodata.

    Eu personal consider ca Steaua merita sa ocupe locul 2, nu neaparat prin prisma faptului ca este cea mai experimentata echipa pe plan international - desi acest lucru conteaza enorm...- cat pt faptul ca a reusit in confruntarile directe sa isi invinga contracandidatele, chiar pe terenul acestora.
    Last edited by johny bravo; 27th April 2007 at 19:44.
    mrr-ham-ham

  2. #2
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    wow un dinamovist obiectiv ...scrieti undeva!

  3. #3
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    CFR CLUJ. steaua si rapid se vor bate in continuare pt locul 3. Are cea mai valoroasa echipa cfr-ul. joi au prins ei un meci mai slab

  4. #4
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    steaua are si experienta de anul trecut
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  5. #5
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Steaua- are experientä si valoare

  6. #6
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Nici nu stiu ...

    Oricare din cele 3 se va face de ras... Sa nu uitam anul trecut
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  7. #7
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Steaua pentru ca a luat 6 puncte cu CFR si 4 puncte cu Rapid... si am fi luat 6 si cu Rapid daca nu am fi jucat in 9 jucatori de camp vreo 60 de minute. Steaua a dovedit ca este mai buna atat in meciurile directe cat si in Cupele Europene unde a avut an de an un parcurs mult mai bun decat al orcarei alte echipe romanesti.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Steaua pentru ca a luat 6 puncte cu CFR si 4 puncte cu Rapid... si am fi luat 6 si cu Rapid daca nu am fi jucat in 9 jucatori de camp vreo 60 de minute. Steaua a dovedit ca este mai buna atat in meciurile directe cat si in Cupele Europene unde a avut an de an un parcurs mult mai bun decat al orcarei alte echipe romanesti.
    vorbe de adormit copiii . lasa ca vedem noi la sfarsitul campionatului cine termina pe locul 2. eu zic ca tot CFR o sa termine pt ca sunt mai uniti si au si valoare

  9. #9
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Steaua pentru ca a luat 6 puncte cu CFR si 4 puncte cu Rapid... si am fi luat 6 si cu Rapid daca nu am fi jucat in 9 jucatori de camp vreo 60 de minute. Steaua a dovedit ca este mai buna atat in meciurile directe cat si in Cupele Europene unde a avut an de an un parcurs mult mai bun decat al orcarei alte echipe romanesti.
    dupa tine ar fi luat 9 pcte din 2 meciuri cu Rapid...
    si daca nu ne anulau un gol valabil? si daca ne dadeau si penaltyul? si daca-l elimina si pe Lovin? ( care trebuia eliminat de 2 ori ) ?
    eh ce mai conteaza...steaua ajunge pe 2, doar daca nu va fi prea ocupat jiji ...in cazul asta se ocupa meme de arbitri...

  10. 28th April 2007, 09:35

  11. #10
    sport legend CFR1907's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jjmihai View Post
    cfr termina pe locul 4
    In cazul asta voi o sa terminati pe 5, ca in clasament sunt sigur ca nu o sa ne depasiti pana la finalul campionatului...

  12. #11
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by CFR1907 View Post
    In cazul asta voi o sa terminati pe 5, ca in clasament sunt sigur ca nu o sa ne depasiti pana la finalul campionatului...

    ..tare

  13. #12
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lover View Post
    dupa tine ar fi luat 9 pcte din 2 meciuri cu Rapid...
    si daca nu ne anulau un gol valabil? si daca ne dadeau si penaltyul? si daca-l elimina si pe Lovin? ( care trebuia eliminat de 2 ori ) ?
    eh ce mai conteaza...steaua ajunge pe 2, doar daca nu va fi prea ocupat jiji ...in cazul asta se ocupa meme de arbitri...
    in meciul ala nu au fost arbitrii de vina. voi ati pierdut meciul pe mana voastra, pe greselile jucatorilor vostri

  14. #13
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    in meciul ala nu au fost arbitrii de vina. voi ati pierdut meciul pe mana voastra, pe greselile jucatorilor vostri
    in tur bre nu in retur...nu am nimic de comentat...

  15. #14
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Steaua e in revenire, CFR a dat acum de meciurile tari (cu toate cu inainte de meciul de la Vaslui sustineau ca nu se vor impiedica), Bistrita nu incape in discutia asta, Rapid e de nerecunoscut....

  16. #15
    junior
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    Steaua de departe merita sa joace in CL! au cea mai mare experienta! Rapidul e in scadere fata de sezonul trecut cand au ajuns pe unde au ajuns in europa, iar clujul merita sa joace un an in UEFA. eu zic k nu fac fata sa joace de la inceput in CL. 1-2 de uefa k sa acumuleze niste experienta si dupa aia vdm

  17. #16
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by CFR1907 View Post
    In cazul asta voi o sa terminati pe 5, ca in clasament sunt sigur ca nu o sa ne depasiti pana la finalul campionatului...
    :ras-plans: de ce esti asa sigur?

    cfr e in scadere, rapidistii's aerieni iar stelistii incet incet isi revin
    Steaua merita sa termine pe 2... in meciurile directe a invins atat pe cfr cat si pe rapid acasa
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  18. #17
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Eu sper ca cele trei contracandidate sa inceapa sa joace altceva, in momentul de fata nici una nu prea are fata de CL sau UEFA.. Un plus parca pentru jocul Rapidului ( si un minus la capitolul portari ).
    Oricum.. Forza CFR!!

  19. #18
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    eu cred ca echipa care are cele mai multe puncte dupa dinamo merita sa joace in preliminariile CL, nu?
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  20. #19
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    cfr pt ca in ciuda faptului ca a schimbat antrenor si multi jucatori a avut un parcurs remarcabil pana acum
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  21. #20
    Registered User magica_steaua's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,286
    Reputatie
    0
    steaua-rapid 1-1 rapid-steaua 2-3
    steaua-cfr 4-2 cfr-steaua 1-2

    sper ca e clar........

  22. #21
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    e clar in capu tau...e vorba de rezultate la general asa si Ascoli cu un pic de noroc bat eInterul in ambele meciuri si dupa logica ta ar trebui sa fie campioana
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •