View Poll Results: CS U Craiova - Pandurii

Voters
22. You may not vote on this poll
  • 1

    7 31.82%
  • x

    4 18.18%
  • 2

    11 50.00%
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 163

Thread: Etapa 1: CS U Craiova - Pandurii 1-1

  1. #43
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eh, daca ar fi adevarat ce spui atunci ai fi antistelist... nu te credem, mai incearca!
    De ce ma????? Dezvolta.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #44
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Exact ca si la voi. Administratia locala, la comanda politicului, a inventat o noua echipa pt. a da satisfactie prostimii, respectiv ca acesta sa le dea votul.
    tu esti stelist,n-ai sesiza o ironie decat daca te-ar musca de tzur
    granita la Orsova!

  3. #45
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Eu n-as fi ironic daca as fi in situatia voastra. Asa ca n-o mai da la intors.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #46
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    'teles,sa traiti!
    granita la Orsova!

  5. #47
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Usor cu bo$$u', ca-i fragil.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #48
    timida
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,665
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    n-a fost deloc fortuit,am planificat inca din ianurie
    prost de data asta.dar de unde era sa stiu...
    Ja ja...
    granita la Orsova!

  7. #49
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Antilopa View Post
    Ja ja...
    mai,tu sa ne spui pretzis cu care Craiova tii...ca restul oltenilor vad ca-s usor evazivi in raspunsuri
    granita la Orsova!

  8. #50
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ma bucur ca inca poti sa ai un simt al umorului !
    Cu parere de rau, nu te-ai prins. Perla din postul tau e legata de faptul ca ... nici Pandurii nu e originalul.

    In alta ordine de idei, se plangea unu pe-aci ca ar fi mult zgomot pentru nimic. Ia sa vedem, cine face galagie multa ...

    http://onlinesport.ro/forum/misc.php...osted&t=650191

    Cum, cine e cap de lista ? - pai ... mascariciul forumului, corporatistu, ala de se lauda ca tine in spate vreo 4 ... (pe undeva are dreptate, are postari pe thread cam cat toti oltenii la un loc )

  9. #51
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    ia ca s-a inflamat ariciul oltean ...nici n-am apucat bine sa dau la mulineta
    granita la Orsova!

  10. #52
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Ja, ja ... de vreo 2 zile stai planton pe aici. Pe aia cu Machu Pichu o stii ?

  11. #53
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    pe aia cu tumbele o stiu
    bai oltene,noua sa ne spui de ce-ai fugit de-acasa...
    granita la Orsova!

  12. #54
    timida
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,665
    Reputatie
    1
    Miaunelule, te plictisesti?
    granita la Orsova!

  13. #55
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Cu parere de rau, nu te-ai prins. Perla din postul tau e legata de faptul ca ... nici Pandurii nu e originalul.
    ._. Rapidul chiar a ramas singura echipa curata din Romania... poate si PerTrolul!
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    De ce ma????? Dezvolta.
    E evident, mai toti cand zic "Mi-e sila ce se-ntampla in fotbalul de la noi!" vorbesc de Steaua, tu insa esti mereu Gica-contra, esti mandru de ce altora le e rusine si pe dos, dar ce e culmea e ca fix cu aceleasi cuvinte, deci in proportie perfect reversa nu doar aproximativa ca altor stelisti, care inteleg aproximativ pe dos lucrurile; tu esti mai mult decat atat, tu le intelegi absolut pe dos, esti unic!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #56
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    ._. 1. Rapidul chiar a ramas singura echipa curata din Romania... poate si PerTrolul!

    2. E evident, mai toti cand zic "Mi-e sila ce se-ntampla in fotbalul de la noi!" vorbesc de Steaua, tu insa esti mereu Gica-contra, esti mandru de ce altora le e rusine si pe dos, dar ce e culmea e ca fix cu aceleasi cuvinte, deci in proportie perfect reversa nu doar aproximativa ca altor stelisti, care inteleg aproximativ pe dos lucrurile; tu esti mai mult decat atat, tu le intelegi absolut pe dos, esti unic!
    1. Asta doar tu, copile, si ignoratii care se identifica cu echipa de sub pod pot sa afirme.

    2. Nu ma, ignorant mic si cam prostut, din pacate. Vorbesc de Steaua la modul cum insinuezi tu doar cei care n-au habar ce se intampla cu adevarat in acest sport. Doar frustrato-complexatii care sustin echipe de doi bani, gen Rapid. Doar dei care n-au trait si vazut performante de genul celor pe care superechipa Steaua le-a realizat de-a lungul timpului.
    Ignorant mic, eu inteleg lucrurile in fotbal asa cum stau. Mai precis, Steaua face rezultate bune si foarte bune in Europa, in timp ce echipe pe care tu si altii ca si tine le sustineti se fac de kaka cand ies afara din tara.
    Pune mana pe o statistica si ai sa-ti dai seama ca am 100% dreptate.
    Trezeste-te copile!!!!! Altfel, vei ramane un ignorant (in ale fotbalului) pentru totdeauna!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  15. #57
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Despre asta-i vorba in propozitie.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  16. #58
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Asta-i motivul pentru care nu pricepeti absolut nimic din fotbal. Va lasati spalati pe creier de astfel de comentarii. In acest caz al lui Mironica, un frustrat celebru, nu are niciun fel de relevanta. Poate, doar, pentru frustrato-complexatii antistelisti. Sanatate!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  17. #59
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Antilopa View Post
    Miaunelule, te plictisesti?
    umpic
    de ce ma-ntrebi?
    granita la Orsova!

  18. #60
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ca te vede ca stai un cur pe marginea santzului si dai cu pietre dupa oltenii cinstiti care trec spre crasma
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #61
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    cum adica "olteni cinstiti"?
    eventual aia care vin de la crasma,altfel n-are nicio noima
    granita la Orsova!

  20. #62
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    un oltean cinstit se cunoaste inca dinainte de a pleca de acasa
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #63
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    bai dar nu se poate discuta serios nicicum pe thd-ul asta,ma intreb de ce...
    granita la Orsova!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •