Results 1 to 15 of 15

Thread: caut partener de tenis in iasi

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    caut partener de tenis in iasi

    Salut, caut partener in Iasi pentru un joc placut de tenis. Am 27 ani, nu am participat la concursuri pentru ca nu am avut timpul necesar unor antrenamente serioase dar am jucat destul de mult ca amator si il practic cu mare placere de cate ori am ocazia.

  2. #2
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    Diferenta mare am 46de ani, dar cine stie.Spune unde joci si poate ne intîlnim.0747654213
    Last edited by veteran; 22nd June 2007 at 19:16.

  3. #3
    incepator
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Salut, Am 23 de ani si evident din Iasi... Interesat de tenis asa ca poate ne auzim. Iti las un telefon - 0743017529, Daniel.

  4. #4
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    11
    Reputatie
    1

    sala pt vremea rea

    dati/mi si mie o speranta, preturi si eventual alternative,

  5. #5
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    11
    Reputatie
    1

    Sala Pt Ca Vine Iarna

    INTRAM LA HIBERNARE SAU RAMANEM ACTIVI.CEVA IDEI?

  6. #6
    incepator
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Salutare,
    Caut si eu un partener de tenis intersat sa ne facem eventual un abonament in 2 la vreun teren acoperit din Iasi. (eventual si afara daca mai prindem ceva zile frumoase pana incepe iarna )
    Joc doar ca amator dar oricand cu cea mai mare placere.
    Tel. 0740141500

  7. #7
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    11
    Reputatie
    1

    colaborare pt. sala, abonament.

    Vorbim si vedem abonament. Pt o sala cred ca este tarziu. Dar daca gasesti sint total de acord 0747654213

  8. #8
    incepator
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Salut tuturor...

    Caut un partener de tenis in Iasi .. daca e cineva pe aici interesat. Eu am 29 de ani si sunt f mare amator de tenis.

    Daca e cineva interesat sa-mi dea un telefon - 0740141500

  9. #9
    junior akybo's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    101
    Reputatie
    1
    Este cineva care joaca in sala de tenis a Universitatii George Enescu din Copou?Vis a vis de azilul de batrani,a fost si un club de tenis acolo.Cine stie care este pretul/ora,ma intereseaza sa joc acolo pana se mai incalzeste.

  10. #10
    incepator
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    salutare
    Am si eu o intrebare..daca puteti sa imi spuneti unde pot gasi o sala pentru tenis in Iasi care sa nu coste,sa zicem pana 25 ron ora?

  11. #11
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Vara aceasta voi veni pentru o scurta perioada de timp in tara (in Iasi binenteles) si sper ca cineva de pe forum sa fie disponibil pentru un mic meci de tenis (vad ca sunt multi din Iasi pe aici)
    Vom vorbi cand va fi timpul

  12. 6th February 2009, 10:36
    Reason
    incepe sa sune a reclama...

  13. #12
    incepator
    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    parteneri tenis de camp ...

    buna ziua... joc tenis de camp de 3 zile si deja incep sa devin dependent... daca sunt amatori prin iasi care joaca de placere ne putem intalni in weekend ... sambata dupa ora 14, duminica oricand... in timpul saptamanii dupa ora 18 ... alegeti locul daca vreti in alta parte in afara de clubul de tenis CORECO care e situat in spatele super-marketului KAUFLAND din PACURARI ... am 28 ani ...
    0751 391 269... multumesc pentru cooperare

  14. #13
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    lucian_iasi e din iasi..dupa cum ii zice si nick name-ul...vorbeste cu el si insista
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  15. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Jucati pe Wi Fi, e mult mai misto! Acolo zici ca sunt Nadal, numa cu superefect hapt in tusa laterala le nimeresc mereu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #15
    incepator
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Salutari.
    Pasionatii de tenis, badminton, baschet, fotbal, cei care doresc sa-si intretina forma fizica cu accesorii fitness, de antrenament si medicale va invit sa ma contactati si va voi oferi produse import Austria la un accesibil.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •