Page 325 of 326 FirstFirst ... 225275315323324325326 LastLast
Results 6,805 to 6,825 of 6846

Thread: Discutii off-topic

  1. #6805
    sport legend Gaia88's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Franta
    Posts
    698
    Reputatie
    1
    Vai, ce ne facem? Unde comentam?

  2. 8th October 2014, 18:15

  3. #6806
    incepator
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    Faceti un subiect nou... Nici la mine nu merge...

  4. #6807
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    nu mai postati aici, caci cum trece pe pagina noua nu se mai vede. Cine are puterea s-o faca instructii delaparis
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Mda

    Deci ca sa deblocam un thd trebuie pus unul nou apoi sa le unim cu destinatia celui nou ...

  5. #6808
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    acum merge
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #6809
    sport legend Pegasnegru's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,199
    Reputatie
    1
    Am si eu o intrebare foarte off-topic. Stie cineva un forum (preferabil romanesc) care intruneste fani civilizati ai tenisului? Am tot incercat pe aici, dar (daca urmariti acel forum de pe online sport stiti la ce ma refer) este mult sub standardele pe care ar face o campioana ca Simona Halep sa fie mandra de fanii romani pe care ii reprezinta in lume. Eu nu le am deloc cu tenisul si as vrea sa invat, si devine foarte clar ca de aici nu am de la cine. Pe scurt: imi doresc sa citesc un forum despre tenis unde userii chiar vorbesc despre tenis, cunosc aspecte despre tehnica, si de unde pot invata. Mai ales sa aiba un ton respectuos si civilizat! Nu trebuie neaparat sa fie romanesc, dar mi-ar face mare palcere daca ar fi.

  7. #6810
    sport legend degetica's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    1,345
    Reputatie
    1
    bai sunt in aceeasi situatie

    (acel Bai este absolut ironic, cine a citit pe la tenis o sa inteleaga)

  8. #6811
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Daca tot e offtopic sa fie:
    fii atent ce sanctioneaza astia

    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD
    Dear mihaidascalescu,

    You have received an infraction at OnlineSport Forum.

    Reason: Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara
    -------
    Inca unul si te calmez si pe tine
    -------

    This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

    Original Post:
    https://forum.onlinesport.ro/showthread.php?p=4089839
    Quote Originally Posted by Halepova View Post

    In fiecare post il ataca pe Jhonny, acum intr-un singur post ataca 3 alti forumisti. Cine pana mea e dascalescu asta?!
    habar n-ai. asta nu e atac la persoana ci tot ce-am facut e consemnarea posturilor lor.

    cu aceeasi unitate de masura consemneaza-ma si tu pe mine.
    All the best,
    OnlineSport Forum

  9. #6812
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Referitor la postul lui Mihai D. de mai sus: Mi se pare complet aiurea mai ales ca degetica si pegas se plingeau de limbajul de la tenis si il stiu pe Mihai D. destul de bine de aici. Nu stiu cine e persoana care da sanctiuni, dar avem si noi aici moderatori si as sugera ca unul sau toti sa ridice problema la superiorii forumului ca banuiesc ca supermoderatorii nu citesc tot iar ce s-a intimplat mie mi se pare incorect si ar trebui sesizat...

  10. #6813
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Tess, intr-un post delaparis supermod a recunoscut ca niciunul din cele trei posture sanctionate nu continea nimic sanctionabil. cica motivatia lui eddy e ca in trecut au fost instante cind trebuiam sanctionat si ca nu a facut-o si ca astea sunt un fel de retributie. daca regulile ar fi respectate trebuia actionat la timpul respective, ca se poti si sa te aperi cum e corect, asa e foarte usor sa vii cu dovezi nebuloase. in plus respectivul m-a amenintat ca scoate dovezile astea din trecut si baneaza definitive. mentalitate de trista amintire continuata de contemporani. cum naiba sa mergem inainte actionind in felul asta?
    leodacin
    Moderator
    Mihai, 2 din cele 3 sanctiuni primite de tine mi se par fara temei. Am si scris pe fiecare infractiune in parte. Acum, moderatorul sectiunii respective este suveran acolo. Eu nu prea sunt la curent cu ce ati postat acolo. Am vazut multe postari sterse, nu numai ale tale.
    Doar delaparis poate da reverse la sanctiuni. Eu nu am puterea asta.

    delaparis
    Mihaidascalescu, mai ai cateva minute pana iti expira bann ... sau cateva ore
    De ce insisti?
    Am explicat ca nu era vorba de continutul postarilor tale azi ci in general. Am explicat si de ce.
    Serios, vrei sa-ti mai raspund in viitor? ...
    Last edited by mihaidascalescu; 2nd November 2014 at 21:51.

  11. #6814
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tess_AN View Post
    Referitor la postul lui Mihai D. de mai sus: Mi se pare complet aiurea mai ales ca degetica si pegas se plingeau de limbajul de la tenis si il stiu pe Mihai D. destul de bine de aici. Nu stiu cine e persoana care da sanctiuni, dar avem si noi aici moderatori si as sugera ca unul sau toti sa ridice problema la superiorii forumului ca banuiesc ca supermoderatorii nu citesc tot iar ce s-a intimplat mie mi se pare incorect si ar trebui sesizat...
    Mihai a explicat partial.
    Problema pe tenis a fost rezolvata pe tenis. Pe gimnastica nu exista.

    PS. inteleg pe Tess dar cred ca a confundat sectiile forumului
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #6815
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Oare cand prezenti doar jumatati de adevar ce te favorizeaza se cheama ca-ti faci singur lobby sau ca-i un nevinovat trafic de influenta?
    Last edited by Novac; 3rd November 2014 at 01:52.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  13. #6816
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Oare cand prezenti doar jumatati de adevar ce te favorizeaza se cheama ca-ti faci singur lobby sau ca-i un nevinovat trafic de influenta?
    De ce nu pui tu tot adevărul în loc de insinuări.

  14. #6817
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    LA MULTI ANI, TESS!!! Sa ai parte de nenumarate motive de bucurie,zambete si mult soare si binenteles cat mai multe competitii de gimnastica vazute live!
    http://www.canadaflowers.ca/images/f...rs/n8-4323.jpg
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  15. #6818
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    acu ma uit la un interviu acordat de maria olaru. e o femeie foarte frumoasa
    Last edited by SwedishMafia; 10th November 2014 at 22:13.

  16. #6819
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    LA MULTI ANI,MITZ!!! Mult succes la bac dar si la admiterea la facultate! Si sa te bucuri la maxim de acesti frumosi ani !
    http://i107.photobucket.com/albums/m...rthday/006.gif
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  17. #6820
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    In primul rand doresc sa-i cer scuze Oanei,n-am uitat de ziua ei,dar n-am putut sa o felicit ieri.

    Draga Oana Ice girl eu iti doresc sanatate din plin si cat mai multe lucruri bune,sa fii multumita si bucuroasa.
    La multi ani!....si poate ne vom si intalni in anul ce vine imi doresc mult acest lucru.

    Motanul Cenusa era prea ocupat,asa ca ti-am trimis alt mesager
    Attached Images Attached Images

  18. #6821
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ice_girl View Post
    LA MULTI ANI,MITZ!!! Mult succes la bac dar si la admiterea la facultate! Si sa te bucuri la maxim de acesti frumosi ani !
    http://i107.photobucket.com/albums/m...rthday/006.gif
    Ce frumos! Mitz,in realitate ai mai multe pisici decat in felicitare?

  19. #6822
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miafangina View Post
    In primul rand doresc sa-i cer scuze Oanei,n-am uitat de ziua ei,dar n-am putut sa o felicit ieri.

    Draga Oana Ice girl eu iti doresc sanatate din plin si cat mai multe lucruri bune,sa fii multumita si bucuroasa.
    La multi ani!....si poate ne vom si intalni in anul ce vine imi doresc mult acest lucru.

    Motanul Cenusa era prea ocupat,asa ca ti-am trimis alt mesager
    Si eu tot cu intarziere:
    Draga Mia, multumesc ca te-ai gandit la mine si pt cuvintele frumoase iar de intalnit si eu tare mult as vrea sa se intample acest lucru!
    Iar mesagerul e tare dragut, Cenusa intr-adevar e ocupat in ultimul timp,cu mancarea si dormitul, probabil se pregateste si el de iernat

    P.S. Fie si numai virtual iti trimit o bucata de placinta cu nuca si gem cu glazura de ciocolata facuta de mama si un pahar de vin rosu, poze n-am facut pt ca placinta s-a terminat f repede
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  20. #6823
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ice_girl View Post

    P.S. Fie si numai virtual iti trimit o bucata de placinta cu nuca si gem cu glazura de ciocolata facuta de mama si un pahar de vin rosu, poze n-am facut pt ca placinta s-a terminat f repede
    Buna tratatia,multumesc

  21. #6824
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    va rog din suflet,in mod special pt cei care stau in bucuresti(si nu doar,orice share e bine-venit)...dati share.este vorba de motanelul meu
    numele meu complet:Mitzilin Printzesuk Dragutzik Scumpik Frumusik Hannah Montana

  22. #6825
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Vad ca l-ati gasit Unde era?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •