Page 38 of 38 FirstFirst ... 28363738
Results 778 to 786 of 786

Thread: Diverse 2014

  1. #778
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    Nu e greu sa prinzi echipa României din ce-am văzut. Nu asta e problema ei. Problema e ce faci după. Tu zici ca se va descurca, ce a făcut pina acum în afara de ceva cu machiajul? Pe ce se bazează?
    Pai ce, Andreea Raducan, Gina Gogean, Nadia, Stela, Corina Ungureanu, Daniela Andrei, Dimona Amanar si Daniela Sofronie au avut? Si din cate stiu eu nu moare nici una de foamr, din contra.

    Hai sa fim seriosi, Sandra are oricand deschisa usa pentru actiuni publicitare, Fundatia Olimpica Romana, arbitraj, antrenorat. Aaaaa...ca sa vezi...ea are ceva pozitie si la CSA Steaua, deci din cate stiu eu nu a stat degeaba nici pana acum. Te pomenesti ca Tweddle a facut cariera in medicina sau economie acuma...solutii sunt pentru Sandra, iar ea e o tipa.suficient de desteapta sa le si gaseasca. N-ar trebui sa fie asta problema noastra, zic eu.

  2. #779
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Cat despre echipa Romaniei...nu as zice ca e super usor de prins: daca ai accidentari usoare care te tin pe loc, trebuie sa revii la o forma fizica foarte buna si printre cele mici sunt fete ca Andra Stoica, Anda Butuc, Andreea Munteanu, Ciurusniuc, Iridon si Jurca si daca mai vine si Ponor, iar tu trebuie sa faci si paralele ca sa intri in echipa...parca se complica socotelile, nu?

  3. #780
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Craciun fericit, tuturor!
    www.fangymnastics.com

  4. #781
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  5. #782
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Craciun Fericit, tuturor!!!!

    Salut si eu cu veselie si optimism posibila intoarcere a Sandrei si deja incepand cu 2015 ma gandesc la competitiile ce urmeaza si la noile senioare

    Incerc sa ma stapanesc sa nu ma gandesc deja la echipa pentru Rio..Larisa, Diana, Andreea M, Andreea Iridon, Laura Jurca, Paula Tudorache, Asiana Peng, Andreea Ciuriusniuc, Ana, Stefi... si de ce nu Sandra..Am avea de unde forma echipa.
    "There is no passion to be found playing small - in settling for a life that is less than the one you are capable of living." Nelson Mandela

  6. #783
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Mi-as dori sa revina Sandra. Merita cu siguranta o a treia editie a JO. Dupa Londra am ramas cu sentimentul ca Chengul ala la care a lucrat atat de mult merita sa fie prezentat si intr-un concurs oficial. Sa nu o uitam si pe Catalina, s-ar putea sa ne faca si ea o surpriza. In orice caz, pana atunci, cele mici trebuie sa traga tare si sa-si doreasca sa progreseze. Asta e cel mai important. Avem gimnaste taletate care prin munca si determinare, ajutate totodata de antrenori, ar putea ajunge la nivelul Sandrei/Catalinei/Larisei/Dianei. Tare in 2015!
    www.fangymnastics.com

  7. #784

  8. #785
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Mi-as dori sa revina Sandra. Merita cu siguranta o a treia editie a JO. Dupa Londra am ramas cu sentimentul ca Chengul ala la care a lucrat atat de mult merita sa fie prezentat si intr-un concurs oficial. Sa nu o uitam si pe Catalina, s-ar putea sa ne faca si ea o surpriza. In orice caz, pana atunci, cele mici trebuie sa traga tare si sa-si doreasca sa progreseze. Asta e cel mai important. Avem gimnaste taletate care prin munca si determinare, ajutate totodata de antrenori, ar putea ajunge la nivelul Sandrei/Catalinei/Larisei/Dianei. Tare in 2015!
    Daca stoica ar citi aici i-ar creste inima de fericire. dezastrul de anul trecut a fost uitat, toata lumea rezolva situatia echipei cu tactici demne de calificativul SF vezi reveniri.

    Pai daca avem gimnaste talentate ce mai avem nevoie de sfurile astea? Ce antrenori de vaza avem la paralele? sau n-avem?

    Ce mai? Tare.

  9. #786
    sport legend
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    679
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    Daca stoica ar citi aici i-ar creste inima de fericire. dezastrul de anul trecut a fost uitat, toata lumea rezolva situatia echipei cu tactici demne de calificativul SF vezi reveniri.

    Pai daca avem gimnaste talentate ce mai avem nevoie de sfurile astea? Ce antrenori de vaza avem la paralele? sau n-avem?

    Ce mai? Tare.


    La multi ani, tuturor!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •