Page 38 of 45 FirstFirst ... 283637383940 ... LastLast
Results 778 to 798 of 929

Thread: Off topic

  1. #778
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    cum de am fost omis din topul celor ce nu il suporta pe asta? :|
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  2. #779
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Halepova View Post
    Esti irecuperabil. Razi tu, dar e grav.

  3. #780
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0

  4. #781
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    iti ajunge funia la par, mangusto. fii bun si posteaza un selfie in ultimul tau post, vrem sa vedem surpriza.

  5. #782
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0

  6. #783
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Scuza-ne ca mai avem viata in afara de OLS. Si sa iti mai spun ceva, WTA e de *****. Pana sa faca Halep finale si sa inceapa nebunia asta, batea vantul pe thd WTA (exceptie poate GS). Nu s-a schimbat nimic. Singurul lucru diferit sunt noii useri (cativa mai "speciali", din pacate) care au devenit brusc mari fani Simona Halep. Cand Halep va inceta sa mai aiba acest succes mare, lucrurile vor reveni la normal.

    Ma, tu ai impresia ca daca noi nu postam des pe WTA, nu avem treaba cu tenisul feminin? Jesus... Ce logica.
    Cea mai buna analiza,de departe.

    Ma gandeam ca se va ajunge pana la urma la scandal,eu am inchis robinetul inainte.Istoria se repeta,din nou.Cum va pleca acesta,va veni altul cu acelasi elan,si cu aceeasi determinare de a strica thread-uri.


    On and on...

  7. #784
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Julio_Zane View Post
    Cum va pleca acesta,va veni altul cu acelasi elan,si cu aceeasi determinare de a strica thread-uri.


    On and on...
    Si-l dam afara si pa ala, on and on. nerusinare de tipul vazut e rar intilnita.

  8. #785
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    Am o propunere pentru toti fanii si criticii Simonei. Atunci cand apare un comentariu critic sau incredibil de maleabil,dar degeaba,la adresa ei, unul care sare in ochi in mod evident si fara argumente, si care, cel mai probabil, se vrea provocator de raspunsuri acide, faceti abstractie de el. Nu raspundeti si gata. Cat poate fi de greu, oameni rationali fiind, sa ignoram pe cineva? Va garantez ca astfel vom avea mult mai multa substanta si aproape deloc mesaje de umplutura la comentarii si, de asemenea, se vor cerne si mult mai usor trolii de criticii autentici, constructivi si cunoscatori ai fenomenului tenis. Pleava se va autoexclude astfel, de plictiseala, in lipsa raspunsurilor la provocari, in cel mult 2-3 saptamani...

    So, do not feed the trolls :-)

  9. #786
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD
    Banarea pe motiv de conturi multiple se poate face doar de către un supermoderator care are acces la ip-uri si alte instrumente necesare. Eu nu am niciun motiv regulamentar sa o fac. Faptul ca el in sine e un membru mediocru al forumului e alta problema.
    Cine este supermoderator?
    delaparis
    fii bun si aplica regulamentul eliminind halepova care e o clona a fantasting care a fost banned.
    Cum merge cu eliminarea, sigur nu se poate să dureze așa de mult.
    Am raspuns pe thd. Sunt atent si voi actiona daca e necesar

    Pt informatie. Nu sanctionez niciodata un user in urma unui mesaj privat
    ca tot ne-a sters mesajele, delaparis am zis sa-ti las timp sa actionezi dar cit poate sa dureze investigatia ta?

  10. #787
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    A fost o discutie pe PM. Desi nu e nimic de ascuns tot privat ramane. Acum daca ai pus asta public iti spun tot public, nu iti voi mai raspunde la niciun mesaj PM.
    Tot pt informatie
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #788
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Revino ma la realitate, nu mai fabula. Tu nu joci cote mai mari de 1.20, cum sa pui tu pe Luncanu?

    Cota era perfect justificata. Chiar daca e jucator de hard la baza, Buchanan e de top 250 si pe zgura.

  12. #789
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Fabulatia iti sta tie-n caracter, sa crezi ca ai habar ce cote joc eu exclusiv. Dar e dincolo de fabulatie treaba asta, numa prostii pot afirma ca stiu ce fac ceilalti oameni in exclusivitate, de fapt nici macar toti prostii nu-si permit asta.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #790
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Deci tu nu acționezi în urma unui pm. N-o sa răspunzi la PM pe care nici nu le mai trimit pt că înțelesesem deja ca nu vrei. Deci totul e ok pina aici. După cum știi mesajul a fost șters și deci am relansat subiectul pe un forum adecvat. Nui nimic de ascuns deci tot e ok.
    Totuși întrebarea esențiala tot nai adresat-o.
    Cit durează investigațiile?

  14. #791
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Fabulatia iti sta tie-n caracter, sa crezi ca ai habar ce cote joc eu exclusiv. Dar e dincolo de fabulatie treaba asta, numa prostii pot afirma ca stiu ce fac ceilalti oameni in exclusivitate, de fapt nici macar toti prostii nu-si permit asta.
    Bravo ma, ai zis-o bine.

    #edi - muta pe off.
    Last edited by Eddy DoubleD; 5th September 2014 at 04:37.

  15. #792
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Nu mai dureaza.
    Deci ce doresti? Halepova banat pe forum OLS?
    Stiu cine e si stiu ce doreste pt forum. Stiu de asemenea ca nu a respectat regulamentul in trecut.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #793
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Ce motive ai avea sa respecti doleantele unui pervers ma-ntreb eu!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #794
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Nu ma refeream la dascalescu, el e doar tzafnos si usor teribilist din ce-mi dau seama, dar asa suntem toti uneori!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #795
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Jhonny, pai motivele tehnice le-ar avea. Ca si in justitie, are si sesizarea scrisa, dascalescu asta a trimis pm-uri la toti userii cu nickul albastru, i-a trimis si lui delaparis.
    Faptul ca dascalescu asta e dupa cum spui tu un pervers si un cauta-nod-in-papura, asta e clar.
    Si in viata reala, marii oameni politici sunt parati de catre neica-nimeni si indiferent de statutul lor de oameni mici, exista mereu cineva care sa ii asculte.

    Pe de cealalta parte, exista si interesul forumului ols. E nevoie de oameni activi care scriu mult, desi nu in totalitate in concordanta cu parerile celorlalti ? Respecta userul regulamentul forumului ? Pai cam da. Si atunci?

  19. #796
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    N-am zis c-ar fi un pervers, tocmai asta subliniam, n-am sesizat inca, insa daca e adevarat ce zici tu...
    Quote Originally Posted by Halepova View Post
    Ca si in justitie, are si sesizarea scrisa, dascalescu asta a trimis pm-uri la toti userii cu nickul albastru, i-a trimis si lui delaparis.
    imi revoc cuvintele.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #797
    Banned
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    770
    Reputatie
    0
    Din cate imi dau seama e disperat sa scoata un user activ de pe forum, pur si simplu fiindca asa vrea el.
    Asta se numeste perversitate, in cel mai pur sens al cuvantului.
    Daca acest forum ar avea sute de useri online in permanenta, moftul acestui dascalesc ar putea fi luat drept o trufanda.
    Last edited by Halepova; 5th September 2014 at 08:33.

  21. #798
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Halepova View Post
    Din cate imi dau seama e disperat sa scoata un user activ de pe forum, pur si simplu fiindca asa vrea el.
    Asta se numeste perversitate, in cel mai pur sens al cuvantului.
    Daca acest forum ar avea sute de useri online in permanenta, moftul acestui dascalesc ar putea fi luat drept o trufanda.
    Cand vad cum postezi parca mi se face dor de AJ si de Urs

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •