View Poll Results: pronostic

Voters
6. You may not vote on this poll
  • 1

    1 16.67%
  • x

    2 33.33%
  • 2

    3 50.00%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 53 of 53

Thread: Etapa11: Pandurii - Tg. Mures 1-1

  1. #43
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    greu il faci pe relansat...
    retired.

  2. #44
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    apropo de pronosport, o ruda de-a mea si-a schimbat viata total cu un castig de vreo 70 de milioane. prin anii '90. acum sta intr-un satuc de prin vaslui, are vreo doua chioscuri pe acolo, tractoare, oi, etc ... ce sa mai, e mogul. nu mai zic cat i-a luat sa scoata banii de la banca. ca ii pusese pe numele altor 7 rude.

  3. #45
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    Daca ai avea macar o idee despre cum functioneaza lucrurile la bet365, acum ai sti ca sunt deja la al n-lea cont pe care il folosesc pentru ca te limiteaza dupa ce faci primii 4-5 ok.
    lol stiu cum e, faceam si 300 de lei pe zi prin easy-money/martingale pe financiare pariuri la 5 minute.
    Daca-ti mergea prea bine, iti scoteau optiunea de pariu la termen de 5 minute si trebuia sa faci alt cont

    Asta tot pe bet365 prin 2008, 2009.
    De-aia mai bine pe poker, astia cu pariurile sunt baieti jmekeri.
    __________________

  4. #46
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    @sevilla eu faceam pe sporturi virtuale la un moment dat. vreo 2k. pana s-au prins de algoritmul folosit de mine (si de altii) si m-au curatat lejer ma rog, acolo e un soi de pacanele

    acum e si mai naspa la bet365. momentan nu se mai pot deschide conturi noi in romania. si te limiteaza dupa cateva mii facute. daca esti pe poker si nu starnesti suspiciuni, nu ai probleme. din cate stiu eu.

    legislatia la noi e cam aiurea si vor mai pleca alte case de pariuri cat de curand. acum e bet365 si betvictor. sper ca bet365 sa revina totusi, ca e de departe cea mai buna la anumite pariuri. ptr restul, recomand pinnaclesports si betfair.

  5. #47
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    De unde sa stie olteanul de-astea. La cat zice ca incaseaza, ar trebui sa fie la al 13-lea cont pe bet 365.
    Ma rog, e o problema buna totusi, pentru ca daca nu patesti asta inseamna ca nu faci bani

    La poker nu conteaza, nu joci impotriva casei, joci impotriva celorlalti jucatori.
    Poti sa castigi oricat si nu ai nici o problema cu ei. Din contra, primesti puncte, bonusuri etc.
    Casa incaseaza ce se numeste "rake" din miza de pe masa, cu cat sunt mize mai mari cu atat casa castiga mai mult. Pentru ei nu conteaza in directia cui se duc banii, ei castiga oricum.
    __________________

  6. #48
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    da, stiu. numai ca mai am cativa baieti care au facut niste mismasuri, probabil, si s-au trezit cu conturile inchise. probabil bonusuri si rularea lor la mese aranjate. in fine, casei ii place in general pokeristii care rup mesele si care vin si pe pariuri si pierd la greu. o sa fie jale mare cu plecarea lui bet365, mai ales daca nu apare nimic serios din urma

  7. #49
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    greu il faci pe relansat...
    Pai nu mi-am propus sa il fac pe relansat, doar sa castig niste bani, atunci cand joc ...

    Oricum, la el vad bani de pufuleti (in 4 luni), nici macar de bere ...

  8. #50
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    eu vad de un passat...
    retired.

  9. #51
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    eu vad de pampersi, multi pampersi.

  10. #52
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Oricum, la el vad bani de pufuleti (in 4 luni), nici macar de bere ...
    Nu cred ca traieste din banii astia, sunt bani pe langa ce castiga din alte activitati.
    Daca are un venit decent plus 1000 dolari din pariuri pe luna, io zic ca e bine pentru Romania
    __________________

  11. #53
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    pariurile azi sunt, maine nu mai sunt. respectiv nu mai ies. cu scrisul ma ocup. content writing. si pe la vadim, cat m-o mai tine

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •