View Poll Results: Pandurii - Otelul

Voters
13. You may not vote on this poll
  • 1

    11 84.62%
  • X

    1 7.69%
  • 2

    1 7.69%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 77 of 77

Thread: Etapa 9: Pandurii - Otelul 4-0

  1. #64
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by megastar View Post
    Eu cred ca am stat destul de bine in teren.....................
    Uite , ca sa nu ziceti ca ma mai leg de voi , eu va doresc ca tot asa sa stati in teren pana in ultima etapa.




  2. #65
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by fl0o View Post
    E frumos si-n liga a doua
    Otelul mereu!
    Sa ti se implineasca visul.

  3. #66
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by megastar View Post
    Eu cred ca am stat destul de bine in teren, pana la primirea primului gol. Ca dupa aia am mai primit 2 imediat e alta poveste, insa exista sanse. Otelul a fost singura echipa din prima liga fara preparator fizic si asta se vede. Despre retrogradare, nu cred ca se va intampla, sunt echipe slabe ion Romania pe care sa le depasim. Acum tragem tare sa ne punem la punct fizic. Bine ca ne-am trezit acum si am adus un preparator fizic.
    Da ati stat bine in teren atat timp cat v a tinut benzina, cand ati dat de ati picat fizic au venit si ocaziile de gol.

    Oricum per ansamblu proasta tactica a avut ungurul...Credea ca poate duce meciul pana in min 70-75 la 0-0 si apoi il baga pe Cernat si inventeaza ala ceva. E grele asa tata sa vi la Tg-Jiu si sa te aperi tot meciul.
    Aici ai sanse sa pleci cu punct(e) daca vii si joci fotbal !

  4. #67
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Da ati stat bine in teren atat timp cat v a tinut benzina, cand ati dat de ati picat fizic au venit si ocaziile de gol.

    Oricum per ansamblu proasta tactica a avut ungurul...Credea ca poate duce meciul pana in min 70-75 la 0-0 si apoi il baga pe Cernat si inventeaza ala ceva. E grele asa tata sa vi la Tg-Jiu si sa te aperi tot meciul.
    Aici ai sanse sa pleci cu punct(e) daca vii si joci fotbal !

    Nu ne-am aparat tot meciul si daca marca macar Jula cand a avut ocazia, alta ar fi fost soarta partidei. Plus ca ne-a mancat si Cojoc in centrul apararii care numai fundas central nu e.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  5. #68
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    La Tg Jiu nu ati mai dat cu....Jula.

  6. #69
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Prost joc de cuvinte, mai ales ca apartine Prosport.
    Dar a fost foarte aproape. Eu cred ca veti auzi multe de batranii Jula si Cernat in etapele viitoare. Jula are nevoie de cineva care sa ii aduca mingi in care si Cernat chiar poate face asta.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  7. #70
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,271
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by megastar View Post
    Eu cred ca am stat destul de bine in teren, pana la primirea primului gol.
    granita la Orsova!

  8. #71
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by megastar View Post
    Nu ne-am aparat tot meciul si daca marca macar Jula cand a avut ocazia, alta ar fi fost soarta partidei. Plus ca ne-a mancat si Cojoc in centrul apararii care numai fundas central nu e.
    Daca si cu parca...

    Asa putem zice daca ii intra lui Roman ocazia aia din primul minut ? Sau daca ii intra sutul lui Nicoara tot asa in primele 15 minute.

  9. #72
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Sa ii spuna cineva lui megastar ca Otelul nu a tras niciun sut pe poarta.

  10. #73
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    Sa ii spuna cineva lui megastar ca Otelul nu a tras niciun sut pe poarta.
    La ce ii foloseste? Pe megastar nu il scoti din ale lui.

  11. #74
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Daca si cu parca...

    Asa putem zice daca ii intra lui Roman ocazia aia din primul minut ? Sau daca ii intra sutul lui Nicoara tot asa in primele 15 minute.
    Foarte corect. Au fost situatii de o parte si de alta. Oricum pe noi nu ne ajuta cu nimic asa. Ramane scorul rusinos si atat. In sportul numit fotbal trebuie sa joci 90 de minute, noi nu am facut-o, ne-ati prins nepregatiti, si ati fost mai buni la sfarsit. In plus cred ca trebuie sa lucram si la psihic. Nu poti lua 3 goluri in 3 minute si sa acuzi doar conditia fizica. A fost o cadere pe toate planurile.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  12. #75
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    Sa ii spuna cineva lui megastar ca Otelul nu a tras niciun sut pe poarta.
    Daca ai fi vazut partida, nu doar statistica, ai fi vazut si ocazia enorma a lui Jula care daca mai avea un centru in fata ar fi marcat cu capul. Despre suturile pe poarta, noi nu mai avem un jucator capabil sa marcheze constant de la distanta mare, de prin anii 90. Atunci eram sperietoare pentru orice portar, era Ion Gigi, Vali Stefan, Males, Tofan si restul. Acum cine sa traga, Cojoc? Ar fi Zaharia care a mai marcat cate un gol de la distanta, dar cu un gol, doua pe sezon nu se face primavara.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  13. #76
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim View Post
    La ce ii foloseste? Pe megastar nu il scoti din ale lui.
    Bagati-l si pe tim in seama, ca sufera de lipsa de atentie.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  14. #77
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Dupa meciul asta avem un castigator neasteptat, fanii timisoreni . Cine pana mea spunea ca astia nu au sange de oltean in vene ?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •