Page 5 of 39 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 802

Thread: Playoffs 2013

  1. #85
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by atisha View Post
    repet intrebarea: cand nate l-a luat de gat pe un adversar si era sa-l bage sub masa oficiala (prin sfertul 2), nu trebuia eliminat definitiv pentru flagrant grav?
    Ba cam da ... nu pt flagrant, ci pt fighting or some shit. Daca Lebron a luat 1 tech ca s-a uitat 1 sec la Terry cind a rupt-o de sus peste el, nu vad cum Nate nu merita ejected.

    Quote Originally Posted by Silmar22 View Post
    Joe fancies some heroism. Joe hits a critical shot to go to second overtime. Joe didn't do this while he was an Atlanta Hawk. Good for you, Joey boy! Douchebaggery etiquette. Super simple stuff!

    Hatereala lasata la o parte, are you fucking kiddin' me?
    http://images.wikia.com/scpcontainme...19-d4117e5.jpg
    Now this, my friend, is gonna be fun

  2. #86
    manager Silmar22's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    On your freakin' mind
    Posts
    292
    Reputatie
    1
    Joe are anul asta trei buzzer-beatere in RS, inca un critical play aseamanator intr-un meci cu Celtics, a devenit unul din cei mai clutch din liga, acum a trimis meciul in 2OT, cu 4 oameni incercand sa-l blocheze. Cat era la Hawks, in perioada asta a meciului, era mai mult choker. De fapt, fuck it, nu choker, isi lua vacanta in playoffs. Sample-ul e luat dupa niste chestii ce le vedeam pe yourcards si Reddit, that's all.

    On the other hand, Thunder sunt idioti. Dar Rockets sunt si mai idioti, asta e norocul lui OKC.
    [SIZE="4"]Allen Iverson[/SIZE]

  3. #87
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    Salutare baieti, mi-am recuperat contul dupa vreo 6 luni (long story) si ma bucur sa vad aceeasi useri activi iar pe Caseta tot rautacios

    Meci absolut nebun Nets@Bulls aseara.Neavand vreo favorita clara dintre cele 2 parca imi doream sa nu se mai termine si sa fie vreo 7-8 OT's daca se poate
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  4. #88
    Blue Magic T-Mac89's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Ploieşti City
    Posts
    998
    Reputatie
    1
    Bine ai revenit, Irimus.
    [SIZE="2"][FONT="Lucida Console"]"It's kinda great to see the Celtics doin well again cuz that was so much fun in my day to go to the Boston Garden and they spit at you and throw things at you and talk about your mom. It sounds like dinner at Kenny Smith's house." - Charles Barkley[/FONT][/SIZE]

  5. #89
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Ce joaca Gasol frate.

  6. #90
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    bashet.
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  7. #91
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    welcome back irimus.


    acum (ca sa nu ratez un rautacism), zi-ne cum deron e mai bun decit cp3


    apropo, eram fix in aceeasi situatie, voiam record de OT


    iar apropo de basket, acum am ajuns acasa si vad ca la jumate celtics au +20p, si mi-e greu sa cred ca jr smith e diferenta dintre ny dominindu-i pe celtics si ny fiind dominati de celtics.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  8. #92
    manager Silmar22's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    On your freakin' mind
    Posts
    292
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    iar apropo de basket, acum am ajuns acasa si vad ca la jumate celtics au +20p, si mi-e greu sa cred ca jr smith e diferenta dintre ny dominindu-i pe celtics si ny fiind dominati de celtics.
    celtic pride, ofc. and melo chucking ca acum doi ani.
    [SIZE="4"]Allen Iverson[/SIZE]

  9. #93
    sport legend SuperDumnezeu's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    780
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hopshio View Post
    bashet.
    Ai vrut sa pari destept, dar ai dat o palma la *****.

  10. #94
    Troll since '94 Mike^'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Targu-Mures, Romania
    Posts
    476
    Reputatie
    1
    Sincer, i hate players like this. Melo, ultimele 40 de secunde. Tine mingea, arunca de la 3 cu 4 secunde ramase din atac cu om pe el, Chandler recupereaza si mingea ajunge la Felton. Inca aproximativ 20 de secunde din meci, Melo cere mingea in disperare. Ce face? Arunca din nou, cu 2 oameni pe el, cand Felton era liber la 3 puncte.

    Si lumea il critica pe LeBron ca paseaza la ultimele faze. Cine-l critica pe Melo? "Superstar"...
    Retards...Retards everywhere...

  11. #95
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Pierce a fost praf, din cite am vazut. A avut citeva pase, dar altfel i-au furat Knicks mingea de nu stiu cite ori.
    L-au abuzat rau de tot.

    Ma intreb daca isi mai aduce aminte cineva ca inainte de 2008 reputatia lui Pierce era cam ca a lui Melo acum: un chucker care nu a cistigat mai nimic. Meritul lui e ca o data veniti Garnett si Ray Allen si-a schimbat stilul de joc si a inceput sa paseze mai mult. Deocamdata nu prea vad asta la Melo. E drept ca nu are jucatori ca Garnett si Ray Allen, dar ma indoiesc ca are capacitatea de a face schimbarea necesara in stilul lui de joc.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  12. #96
    manager Silmar22's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    On your freakin' mind
    Posts
    292
    Reputatie
    1
    In ce hal le-a mancat portoricanu' meciul! Nu vedeai atat de multe aruncari cretine de la Marbury and that's saying something. Green si Terry au fost excelenti toata seria, in special Terry in OT.
    [SIZE="4"]Allen Iverson[/SIZE]

  13. #97
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    ^ terry a fost slab toata seria, in afara de meciul asta bineinteles.
    Vince Carter vs. Brandon Roy: A healthy guy who likes to pretend he's injured against an injured guy pretending to be healthy

  14. #98
    manager Silmar22's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    On your freakin' mind
    Posts
    292
    Reputatie
    1
    in G1 a fost bun defense-ul lui Knicks, in celelalte doua mi s-a parut ca si-a facut bine rolul, in special de la 3.
    [SIZE="4"]Allen Iverson[/SIZE]

  15. #99
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Hubie Brown e unul dintre cei mai mari hateri ai lui Heat. Nu ca nu le acorda credit - le acorda credit si zice ca-s buni, insa e clar ca comenteaza din perspectiva celeilalte echipe. EVERY. SINGLE. FUCKIN. TIME. Mi-a devenit EXTREM de antipatic pt cit de biased e.

    De cite ori le iese ceva lui Bucks, se bucura si zice "there you go". Cind a patruns unul de la Bucks si si-a luat block de la Birdman, zice "well done …. unfortunately the red shirts stayed home". Si la calls e la fel: lui Lebron i se fluiera un ofensiv care nu prea a fost si zice "good call", insa cind Sanders ii baga un umar clar unuia de la Heat si nu se da nimic, crickets.

    Mai incolo, cind Miami face ceva bun, in loc de "there you go", zice "that's the problem".

    Si nu e prima oara cind observ asta. Am crezut initial ca mi se pare mie, insa s-a tot repetat treaba asta, dupa care am vazut pe net ca si altii au observat acelasi lucru.

    Ma calca pe nervi din ce in ce mai rau. Vreau sa ii aud pe comentatorii lui Miami. Sau macar ai lui Bucks. Sunt mult mai suportabili decit cirnatul asta fiert si batrin. Sper sa nu mai comenteze vreun meci al lui Heat. EVER. Din citi comentatori sunt, sunt o circa care ar putea sa comenteze meciurile lui Heat: JVG, Chris Webber, Marv Albert, Kevin Harlan, Kerr … si probabil ca uit citiva.

    /rant

    Sper sa fie ok Wade pt 2nd round. Heat au reusit sa ii sweep pe Bucks si fara el in g4, insa parca ar fi frumos sa aiba si Heat un injury free playoff run, ca anul trecut Wade era busit si Bosh a avut problema abdominala, acum 2 ani Haslem si Miller erau loviti si Heat nu aveau atita depth. Stiu ca si altii au accidentari anul asta, insa speram ca Heat sa scape fara.

    Si acum urmeaza un al 2-lea sweep. Lakers chiar au fost rupti de accidentari sezonul asta, dar chiar si asa au underachieved masiv. O sa fie un post-season interesant. Sau cel putin asa pare ca va fi.
    Last edited by caseta; 29th April 2013 at 04:16.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  16. #100
    sport legend Jaymz's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    /rant
    good! no one cares about your whining get over it!

    Quote Originally Posted by caseta View Post
    Si acum urmeaza un al 2-lea sweep
    pana la urma cred ca vor fi 3 sweeps. si Celtics abia au scapat de al 4-lea. cred ca e playoffs edition cu cel mai mare dezechilibru valoric. practic e Heat, OKC, Spurs and the rest of the world.
    .
    nothing to see here. move along!

  17. #101
    Troll since '94 Mike^'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Targu-Mures, Romania
    Posts
    476
    Reputatie
    1
    Bogut joaca fabulos. Nu l-am mai vazut jucand atat de bine...ever...IMO...Facials, behind the back passes. Denver e o echipa foarte frumoasa. Dar Warriors are awesome. M-am indragostit de ei in Playoff-ul din 2007 cand au avut una dintre cele mai bune echipe pe care eu le-am vazut jucand vreodata si acuma sunt foarte aproape de acea echipa. Merita sa fie in Playoff si sper sa nu se mute echipa in San Francisco din 2014. Oracle Bay Arena - INSANE!

    My only other favorite team besides Miami


    Daca bate azi Warriors, e cam gata seria IMO...Nu-i vad pe Denver revenind de la 3-1...


    EDIT: They keep confirming what i just said. Joaca splendid Warriors. Pase pe la spate, cosuri de la 8-9 metri...Incredibil de frumoasa aceasta echipa.
    Last edited by Mike^; 29th April 2013 at 06:43.
    Retards...Retards everywhere...

  18. #102
    sport legend Jaymz's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,796
    Reputatie
    1
    that Curry dude's insanely nuts! dupa doar 3 Qs deja are 9-14 fg (6-10 de la 3p), 7ast si 4 stl !!!
    pacat ca nu au defense suficient sa poata face fata echipelor din 2nd round
    .
    nothing to see here. move along!

  19. #103
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caseta View Post
    Stiu ca si altii au accidentari anul asta, insa speram ca Heat sa scape fara.
    Cu Heat la potential maxim, fara nici o accidentare, vom avea o finala dezechilibrata ( maxim 1 game lost pt Miami ).
    Now, is THAT what we really want

  20. #104
    Blue Magic T-Mac89's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Ploieşti City
    Posts
    998
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by T-Mac89 View Post
    Nuggets au probleme.
    Rectific .... they're FUCKED.
    [SIZE="2"][FONT="Lucida Console"]"It's kinda great to see the Celtics doin well again cuz that was so much fun in my day to go to the Boston Garden and they spit at you and throw things at you and talk about your mom. It sounds like dinner at Kenny Smith's house." - Charles Barkley[/FONT][/SIZE]

  21. #105
    JABBAri Parker Bogeyman's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Londra
    Posts
    1,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mike^ View Post
    Bogut joaca fabulos. Nu l-am mai vazut jucand atat de bine...ever...IMO...Facials, behind the back passes. Denver e o echipa foarte frumoasa. Dar Warriors are awesome. M-am indragostit de ei in Playoff-ul din 2007 cand au avut una dintre cele mai bune echipe pe care eu le-am vazut jucand vreodata si acuma sunt foarte aproape de acea echipa. Merita sa fie in Playoff si sper sa nu se mute echipa in San Francisco din 2014. Oracle Bay Arena - INSANE!

    My only other favorite team besides Miami


    Daca bate azi Warriors, e cam gata seria IMO...Nu-i vad pe Denver revenind de la 3-1...


    EDIT: They keep confirming what i just said. Joaca splendid Warriors. Pase pe la spate, cosuri de la 8-9 metri...Incredibil de frumoasa aceasta echipa.
    Aseara a fost o mostra din Bogut, Fear the Deer edition, omul care dupa parerea mea era 2nd best C pe atunci dupa Dwight. Ca norocu', n-am avut somn, m-am trezit devreme tare si am vazut meciul.
    Curry e amazing. MVP level momentan. Pacat de ei ca dau de Spurs in 2nd round.
    We wont be out-tanked!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •