Page 2 of 33 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 678

Thread: Sezon 2013/2014

  1. #22
    sport legend Jaymz's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blu3red View Post
    nu uitati de concursul de predictii.
    as pune poza lui bogey insa mi-e frica ca ma reclama la osim serios acu... am facut predictii si in playoffs si in afara de mine si caseta nimeni nu si-a numarat nici punctele proprii macar
    .
    nothing to see here. move along!

  2. #23
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    pentru ca am fost umiliti. Eu unul le-am numarat dar au fost atat de putine in comparatie cu ale voastre incat mi-a fost rusine sa mai postez

  3. #24
    manager Blu3red's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    302
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jaymz View Post
    as pune poza lui bogey insa mi-e frica ca ma reclama la osim serios acu... am facut predictii si in playoffs si in afara de mine si caseta nimeni nu si-a numarat nici punctele proprii macar
    Le calculez eu la toti, la sfarsit de sezon, inainte de playoffs.

  4. #25
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    Attached Images Attached Images
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    ^ acum 3 ani cavs cand au castigat primul meci cu boston si a fost unul din singurele motive de fericire anul acela in care au pierdut 20+ meciuri la rand. asa o sa se intample si cu 76ers o sa fie probabil singurul motiv de fericire. destul de greu sa joci un back to back dupa aproape 7 luni in fata unei echipe care debuteaza in acel sezon si cu cativa jucatori noi care vor sa demonstreze ceva, macar la inceput. plus un antenor nou.


    eu unul urmaresc nba de prea multi ani, m-am obisnuit sa nu ma agit la astfel de infrangeri.

    cat despre poza, amuzanta desi carter-williams i-a furat mingea lui lebron de doar 2 ori ceea ce nu mi se pare iesit din comun. macar puteai sa pui si tu sursa sa stie lumea : https://www.facebook.com/nbapls?fref=ts
    Vince Carter vs. Brandon Roy: A healthy guy who likes to pretend he's injured against an injured guy pretending to be healthy

  6. #27
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    LeBron seamana cu Drake

  7. #28
    JABBAri Parker Bogeyman's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Londra
    Posts
    1,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by koko88 View Post
    ^ acum 3 ani cavs cand au castigat primul meci cu boston si a fost unul din singurele motive de fericire anul acela in care au pierdut 20+ meciuri la rand. asa o sa se intample si cu 76ers o sa fie probabil singurul motiv de fericire. destul de greu sa joci un back to back dupa aproape 7 luni in fata unei echipe care debuteaza in acel sezon si cu cativa jucatori noi care vor sa demonstreze ceva, macar la inceput. plus un antenor nou.


    eu unul urmaresc nba de prea multi ani, m-am obisnuit sa nu ma agit la astfel de infrangeri.

    cat despre poza, amuzanta desi carter-williams i-a furat mingea lui lebron de doar 2 ori ceea ce nu mi se pare iesit din comun. macar puteai sa pui si tu sursa sa stie lumea : https://www.facebook.com/nbapls?fref=ts
    plictisitoooooor...sa trecem peste.
    We wont be out-tanked!!!

  8. #29
    Troll since '94 Mike^'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Targu-Mures, Romania
    Posts
    476
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jaymz View Post
    anyway, imi dau si eu cu parerea ca vad ca e la moda din nou in acest inceput de sezon: 76ers au "sters pe jos" cu heat deci 76ers >>> heat right, Mike?
    Hai sa fim seriosi. Recunosc, cand m-am trezit (nu m-am uitat la meci) si am vazut rezultatul am ramas...FOARTE surprins, pe putin spus. DAR, sa spui ca "au sters pe jos" cu Heat, e mult. Da, i-au batut si pe merit, desi in sfertul 3 Miami a inscris 45 de puncte. Nu am ce comenta aici. Dar a fost un meci in care nu s-a desprins nimeni in castigator pana in ultimele secunde. Deci "sters pe jos", nu. Infrangere meritata, da.

    La meciul cu Bulls a fost complet altceva, modul de joc altul, lockdown defense. Sa nu uitam ca Bulls pana la pauza aveau 35 de puncte. Cu 76ers, exact opusul. Nu a functionat apararea, drept dovada 110+ puncte primite. Si da, se poate spune ca o echipa a avut o zi buna, alta nu, cum ai spus tu la meciul cu Bulls. Dar eu ma leg strict de cum a jucat Miami in ambele meciuri. Si in meciul cu Bulls a jucat intr-o maniera care m-a facut sa spun "sterge pe jos", in meciul cu 76ers au jucat mai slab.
    Retards...Retards everywhere...

  9. #30
    go spurs go milanezu's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3,467
    Reputatie
    1
    nici nu a inceput bine sezonul si wade deja ii varza.
    fara el cam greu pupa champioship anul asta heat.
    iarasi trebuie sa joace ca nebunu lebron.
    stelist

    novak djokovic nr.1 in Atp

    san antonio NBA champs 2014!!

  10. #31
    sport legend
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    889
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by milanezu View Post
    nici nu a inceput bine sezonul si wade deja ii varza.
    fara el cam greu pupa champioship anul asta heat.
    iarasi trebuie sa joace ca nebunu lebron.


    ??

    e odihnit nu e accidentat, o sa joace probabil 0 back-to-backs sezonul asta. ce rost ar avea sa joace acum si sa riste o posibila lovitura iar mai incolo cand o sa conteze sa faca 5 injectii pe zi si sa fie lovit? cam acelasi lucru si pentru nash.
    Vince Carter vs. Brandon Roy: A healthy guy who likes to pretend he's injured against an injured guy pretending to be healthy

  11. #32
    sport legend Jaymz's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mike^ View Post
    Sa nu uitam ca Bulls pana la pauza aveau 35 de puncte. Cu 76ers, exact opusul.
    care e opusul la 35 de puncte?
    .
    nothing to see here. move along!

  12. #33
    Troll since '94 Mike^'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Targu-Mures, Romania
    Posts
    476
    Reputatie
    1
    Partea cu opusul era legata de lockdown defense In sensul ca din cauza ca a functionat cu Bulls => 35 puncte la pauza. Cu 76ers, opusul, n-a functionat => 51 puncte la pauza si inca 63 dupa...So yeah
    Retards...Retards everywhere...

  13. #34
    JABBAri Parker Bogeyman's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Londra
    Posts
    1,982
    Reputatie
    1
    Nice to see Bogut healthy. Curry a bagat niste crazy 3's si Paul a fost fenomenal. Sper sa fie o serie Warriors-Clippers in playoffs
    We wont be out-tanked!!!

  14. #35
    sport legend Jaymz's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,796
    Reputatie
    1
    dafuq! toti sterg pe jos cu heat numai bulls nu au reusit. heat sunt atat de overrated...

    just teasin ya Mike
    .
    nothing to see here. move along!

  15. #36
    Troll since '94 Mike^'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Targu-Mures, Romania
    Posts
    476
    Reputatie
    1
    I don't mind being teased. It just sucks when the team that you like proves you wrong Bag si eu un argument in favoarea lor si drept rasplata vin 2 infrangeri dupa... It's like they hate me
    Retards...Retards everywhere...

  16. #37
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Ce bine or inceput Lakers sez. asta
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  17. #38
    Blue Magic T-Mac89's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Ploiești City
    Posts
    998
    Reputatie
    1
    LOL, a început nebunia

    Au fost câteva meciuri superbe aseară.
    [SIZE="2"][FONT="Lucida Console"]"It's kinda great to see the Celtics doin well again cuz that was so much fun in my day to go to the Boston Garden and they spit at you and throw things at you and talk about your mom. It sounds like dinner at Kenny Smith's house." - Charles Barkley[/FONT][/SIZE]

  18. 3rd November 2013, 08:34

  19. #39
    JABBAri Parker Bogeyman's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Londra
    Posts
    1,982
    Reputatie
    1
    We wont be out-tanked!!!

  20. #40
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Bag si eu maine 76ers cu Golden State sa vad minunea

  21. #41
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bogeyman View Post
    Ciudat mod de a face tanking cind arunci jdemilioane pe OJ Mayo, incerci sa arunci bani pe un PG care in momentul asta e overrated (Teague), si platesti si pe role players ca Zaza, Delfino si Neal.

    Daca faci tanking, il faci mai bine cu min-level players si pastrezi cap space ca sa poti "inghiti" un bad contract, care de obicei vine cu 1-2 1st round picks (cum au facut Jazz).

    Culmea e ca Jazz au halit 2 contracte nasoale, au primit picks impreuna cu ele, si mi se pare ca au echipa mai buna decit Bucks. In fine, poate vor pierde mai multe meciuri, dar imi place echipa lor mult mai mult decit a lui Bucks, nu doar pt sezonul asta, ci si pt viitor.
    Now this, my friend, is gonna be fun

  22. #42
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    MCW player of the weak in Eastern Conf. Primul rookie to do it in his first NBA week since Shaq

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •