View Poll Results: Pronostic

Voters
13. You may not vote on this poll
  • 1

    3 23.08%
  • x

    3 23.08%
  • 2

    7 53.85%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 56 of 56

Thread: Etapa 4: FC Botosani - FC Steaua Bucuresti 0-1

  1. #43
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    A aflat si barbatul ce stia tot satul: cu ioghinul imputit la centru, fc gazda joaca mereu in 12

    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/tudo...ri-455328.html
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  2. #44
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Iar au furat spurcatii, da-le-ar Dumnezeu bube-n fund si maini scurte.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  3. #45
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Spurcatii joaca diseara, amarasteanule! Vom vedea daca vor fura la fel ca la Ovidiu, unde Radu Petrescu a privat echipa lui Hagi de 2 penalty-uri clare ca lumina zilei.
    Cat priveste mizeria de articol facut, mai mult ca sigur, de dementul de Decebal Radulescu, in proportie de 90 la suta sunt minciuni sfruntate scrise pt. amaratii bolnavi de antistelism.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #46
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Partzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #47
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Cand n-ai argumente, aplezi la gaze.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #48
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Suptilule!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  7. #49
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Chelneru_chiung View Post
    Iar au furat spurcatii, da-le-ar Dumnezeu bube-n fund si maini scurte.
    Mai bine te descurcai cu Kant. Pe vremuri. Daca ai coborat la botosani inseamna ca in curand ajungi si la Vaslui. Poate te prinde si pe tine violand ceva. Orice gasesti pe ulita!

  8. #50
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Tot meciul v-ati aparat. Moldovenii v-au calarit, dar nu au inscris. Una peste alta o victorie chinuita.
    De cand folosesti termenul "a calari". Pentru o doamna ca tine suna ciudat. Nu crezi?
    ps-stii ca-ti vreau binele.

  9. #51
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Mai bine te descurcai cu Kant. Pe vremuri. Daca ai coborat la botosani inseamna ca in curand ajungi si la Vaslui. Poate te prinde si pe tine violand ceva. Orice gasesti pe ulita!
    Pai de ce sa nu cobor acolo, de vreme ce prin zona aia s-au nascut alde Eminescu, Iorga sau Enescu...

    Cat despre violuri campestre nu prea e tarlaua mea de actiune. Eu raman pe nisa mea, stelistele urbane!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #52
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Chelneru_chiung View Post
    Pai de ce sa nu cobor acolo, de vreme ce prin zona aia s-au nascut alde Eminescu, Iorga sau Enescu...

    Cat despre violuri campestre nu prea e tarlaua mea de actiune. Eu raman pe nisa mea, stelistele urbane!
    Orice concept - repet oricare ar fi - este prin definitie de ordin apofatic. Asa ca nu-l amesteca pe Eminescu in mizeria asta.

  11. #53
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Nietsche - mare influentza in sensul negarii adevarului.

    de acord?

    ps- Leo ne-a "calarit" destul?

  12. #54
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Nu l-a negat, doar l-a relativizat.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #55
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Chelneru_chiung View Post
    Nu l-a negat, doar l-a relativizat.
    Fals. Marx si Nietzche au fost simptomele crizei adevarului as cum stii si tu.
    Nietzche a negat mereu adevarul supracosmic.
    De fapt- sa fiu corect: Nietzche are o importanta deosebita pt elaborarea unei noi teorii asupra omului.
    Importanta lui Marx se rezuma doar la doctrina sociala.
    Eu il prefer pe Dostoievski care leaga adevarul de suferintza.

    Ce mai faci in Vaslui?

  14. #56
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Daca D-zeu exista - EL trebuie sa se releveze.

    Altfel nu ar exista Vaslui.

    Tylere- mai esti un simplu muritor sau esti un DOAR "lucru in sine"?
    Last edited by Paul Atreides; 3rd August 2015 at 13:34.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •