Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 190 to 198 of 198

Thread: 2014 season

  1. #190
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Warriors in 4...

  2. #191
    go spurs go milanezu's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3,467
    Reputatie
    1
    pacat ca nu au ajuns spurs sa joace cu warriors.
    cred ca alta era finala acuma.
    la cate probleme au cavs oricine ii batea din vest.
    ce echipa norocoasa sunt warriors.
    la anul nu cred ca mai pupa titlul.
    stelist

    novak djokovic nr.1 in Atp

    san antonio NBA champs 2014!!

  3. #192
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Warriros au fost cea mai buna echipa wire to wire. Merita titlul asta cu varf si indesat

    Anul viitor Cavs vor fi si mai buni ca acum, si chiar au sanse la titlu. Estul o sa fie piece of cake pentru ei.

  4. #193
    incepator Hamsik's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    30
    Reputatie
    1
    Curry a fost extraordinar la meciul cinci, jar GSW conduce cu 3-2. James a facut si acum triple-duble, dar GSW are a banca mai lunga, este echipa mai buna.
    Som I serem

  5. #194
    Federer Express TenisFan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    5,990
    Reputatie
    1
    Ar fi fain un joc decisiv dar LeBron nu are cu cine in absenta lu' Kyrie.
    De magicus Federerus...
    As falls Wichita/So falls Wichita Falls

  6. #195
    incepator Hamsik's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    30
    Reputatie
    1
    LeBron este un adevarat lider in aceasta serie, dar are si el limitele sale. A obosit, ar fi un efort extraordinar daca vor castiga meciul 6. Dar nu prea cred, Curry si GSW e in forma.
    Som I serem

  7. #196
    sport legend Adrian's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    New York
    Posts
    1,160
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hamsik View Post
    LeBron este un adevarat lider in aceasta serie, dar are si el limitele sale. A obosit, ar fi un efort extraordinar daca vor castiga meciul 6. Dar nu prea cred, Curry si GSW e in forma.
    Asta e bait pentru Caseta. Daca nici asta nu-l scoate din hibernare...
    Lebron arata de ce cel mai bun din lume si top 5 in history of NBA. Definitely better than Kobe for example. O calitate pe care Kobe nu a avut-o este ca ii face mai buni pe cei din jurul lui. Voi vedeti cu cine joaca? Mozgov si Deli... astia fara el sunt D League-ers.
    Jos palaria fata de Lebron. E adevarat ca field goal percentage arata slab, dar faptul ca il mentine decent la un volum asa de mare e laudabil. Asta e critica pe care I-o aduc toti, ca nu arunca mai bine, ci mult mai mult. Dar una e sa arunci de doua ori sa bagi odata si alta e sa arunci de 40 de ori si sa o bagi de 20 de ori...
    "Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

  8. #197
    incepator Hamsik's Avatar
    Join Date
    Jun 2015
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    30
    Reputatie
    1
    GSW este campionul. Pentru ei a fost un sezon istoric, au meritat trofeul Larry O'Brien. Noul antrenor Kerr, un Green venit din nimic, un Curry care a devenit un adevarat superstar, si este in top3 jucator din lume, si cu un Igoudala care a salvat finana - un adevarat vis american.

    Cavs a pierdut finana, Lebron are 2-4, dar James a fost pur si simplu extraordinar. Nu este favoritul meu, dar jos palaria pentru acest efort.
    Se vede ca poate face si singur jocul, numai trebuie langa el aparatori buni, care arunca bine si tripla.
    Intrebarea este ca ce va fi cu Love? Din opinia mea nu merita maximum salary, dar nu cred ca ramane pentru mai putin bani.
    Som I serem

  9. #198
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    un lucru e sigur:Lebron nu poate singur,a fost cel mai bun in finala dar s au vazut accidentarile iar GSW au un lot mai bun cu o banca mai buna,ma bucur pt ei,au meritat sa castige si pt prima oara LEbron mi a castigat stima,cred si eu ca e in top 5 all times,un mare jucator

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •