View Poll Results: pronostic

Voters
53. You may not vote on this poll
  • 1

    14 26.42%
  • x

    19 35.85%
  • 2

    20 37.74%
Page 4 of 17 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 348

Thread: Etapa 23: FC Brasov - Otelul 1-0

  1. #64
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    ai fost la meci?eu am fost.galeria noastra nu a injurat nici macar o singura data Galatul.LASA GARGARA....nu tine.

    am fost eu la meci.sunt basme ceea ce spune.

    si te rog sa ne explici de ce e vina noastra ca ne injurati.v-a durut atat de mult ca practic va ignoram 100%?????.....nu v-am injurat.v-am primit bine la noi de fiecare data cand ati venit.....deci....arata-ne unde e vina timisorenilor ca orasul lor este injurat aproape la fiecare meci de o parte din suporterii galateni?
    Auzi baietas, eu stiu foarte bine ce zic, nu povesti. Ne-ati injurat la meciul direct. Acum cativa ani ati spart un geam la unul din microbuzele noastre. Tu esti cel care nu stie ce vorbeste.
    Si noi chiar va rugam sa ne ignorati, dar din pacate pe voi va freaca grija noastra in fiecare zi...

  2. #65
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dregan View Post
    Auzi baietas, eu stiu foarte bine ce zic, nu povesti. Ne-ati injurat la meciul direct. Acum cativa ani ati spart un geam la unul din microbuzele noastre. Tu esti cel care nu stie ce vorbeste.
    Si noi chiar va rugam sa ne ignorati, dar din pacate pe voi va freaca grija noastra in fiecare zi...
    ai fost cumva la meci?????......
    eu am fost.ai cumva ceva inregistratri?eu in afara de huiduieli nu am auzit injurii la adresa voastra.galeria noastra nu v-a injurat nici echipa si nici orasul.
    valabil si pt alte echipe....singurii cu care avem ce avem sunt Uta, Dinamo, Steaua si.....CFR.....restul....neimportant....
    arata-mi mie unde v-am injurat noi pe voi....nici dupa ce ne injurati meci de meci(aproape) nu va bagam in seama cand suntem pe stadion.si nu ai ce sa imi reprosezi....nu ratez meciurile lui Poli.
    "INTERZIS"!

  3. #66
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Nu e nevoie sa mergi la meci pentru a auzi ceea ce strigati. S-a inventat televizorul pentru meciurile la care nu se poate ajunge.

    Quote Originally Posted by Dregan View Post
    Auzi baietas, eu stiu foarte bine ce zic, nu povesti. Ne-ati injurat la meciul direct. Acum cativa ani ati spart un geam la unul din microbuzele noastre. Tu esti cel care nu stie ce vorbeste.
    Si noi chiar va rugam sa ne ignorati, dar din pacate pe voi va freaca grija noastra in fiecare zi...
    Drept dovada e si felul cum ne i-au de dimineata. Direct pe threadurile unde joaca Otelul, in loc sa-si vada de Timisoara lor.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  4. #67
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    ai fost la meci?eu am fost.galeria noastra nu a injurat nici macar o singura data Galatul.LASA GARGARA....nu tine.
    Unii au auzul fin si aud de la televizor.
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  5. #68
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Denis View Post
    Nu e nevoie sa mergi la meci pentru a auzi ceea ce strigati. S-a inventat televizorul pentru meciurile la care nu se poate ajunge.



    Drept dovada e si felul cum ne i-au de dimineata. Direct pe threadurile unde joaca Otelul, in loc sa-si vada de Timisoara lor.
    1.ai te rog frumos imaginile?poate eu de pe stadion nu am avut posibilitatea sa aud ce s-a auzit la televizor.

    2.ia mai uita-te la orala care am postat pe thread-ul lui Poli.
    dar...sunteti pe primul loc.prezentati interes.de ce va plangeti?nu noi v-am pus sa fiti acolo sus.daca nu vaconvine puteti sa ne lasati pe noi.suntem obisnuiti de ceva vreme sa fim injurati de....te miri cine si te miri pt ce motive.......


    @Razvane.....la ce meci?
    "INTERZIS"!

  6. #69
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    @Razvane.....la ce meci?
    La toate care is in deplasare.
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  7. #70
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    China, nu am dvr ca sa fi inregistrat toate meciurile lui Otelul. Iar despre locul 1, prefer sa-l luati incepand cu etapa urmatoare, dar sa-l castigam din nou in ultima etapa. Presiunea primului loc e intradevar, foarte mare, dar nu s-a plans nici un otelar pana acum de ea.

    FORZA OTELUL!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  8. #71
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Denis.....in timpul meciului iti garantez eu ca a noastra galerie nu v-a injurat niciodata!!!!!!
    cat despre clasament.....o sa fie batalie faina pana la final.Eu sper sa aveti 2 puncte avans pana la meciul direct.daca va fi asa.....nu mai am teama.vom fi campioni
    "INTERZIS"!

  9. #72
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    937
    Reputatie
    0
    Parca vad ca o sa se intample ce in trece mie prin capatana acum

  10. #73
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Or. de la Dunare
    Posts
    2,055
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Steel Jar View Post
    Parca vad ca o sa se intample ce in trece mie prin capatana acum
    Ca se ineaca precum fratii lor din Bucuresti la mal ??

  11. #74
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    937
    Reputatie
    0
    Nu nu nu nu nuuuuu.
    Noi si jabeii ne certam , vin papusoii din spate, nebagati in seama prea mult, si castiga campionatul.
    Sper sa castige , anul asta, o echipa din Moldova campionatul. De ce nu un podium cu primele 2 locuri ocupate de moldoveni.
    Last edited by Steel Jar; 25th March 2011 at 11:01.

  12. #75
    Homebet
    Guest
    Sa bata Otelul!

  13. #76
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Avem meci cu timisoara? Parca aveam cu FC Brasov...

  14. #77
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    neeeee...la meciul cu Timisoara o sa avem grija sa simtiti ca aveti parte intr-adevar de fotbal.Pana atunci ne bazam pe Brasov sa arate in direct ca fotbalul nu inseamna statul cu fundul in poarta si atac la plesneala
    "INTERZIS"!

  15. #78
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    937
    Reputatie
    0
    Ce amuzanta poate sa fie situatia asta.
    Ne laudau si ne admirau jocul cand eram mai la inceput, acum cand deranjam nee spun ca jucam oribil si doar ne aparam.
    Memorie de jabafant mai au asrtia...li se trage de la patron.

  16. 25th March 2011, 11:58

  17. #79
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    totul pare mare atunci cand esti mic....
    de aici vor rezulta sincopele Otelului.....
    calm si rabdare....atat trebuie
    "INTERZIS"!

  18. #80
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    937
    Reputatie
    0
    Da nu mai castigam cu 3-0 , ci cu obisnuitul 1-0.
    Ma doare undeva de ce faceti voi, atat timp cat noi o sa castigam tot. Bateti voi cu 20-0 pana la sfarsit si noi doar cu 1-0 .

  19. #81
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    ideea e sa castigati tot.nici noi si nici voi nu o sa castigam toate meciurile.mai mult de x la Brasov nu scoateti.desi daca batem noi Steaua chiar as prefera sa ramaneti tot voi pe primul loc.
    "INTERZIS"!

  20. #82
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    937
    Reputatie
    0
    Pariu pe 50 de lei ca dupa etapa asta o sa fim la 5 puncte in fata voastra?

  21. #83
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    oky.facem pariu.
    aca nu te ti de cuvant si nu imi trimiti banii.....fac deplasarea la Galati si te caut......
    "INTERZIS"!

  22. #84
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Or. de la Dunare
    Posts
    2,055
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    oky.facem pariu.
    aca nu te ti de cuvant si nu imi trimiti banii.....fac deplasarea la Galati si te caut......
    Hopa vom avea ocazia sa vedem filmul shaolinu in action ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •