View Poll Results: Pronostic

Voters
9. You may not vote on this poll
  • 1

    3 33.33%
  • x

    2 22.22%
  • 2

    4 44.44%
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 86

Thread: Etapa 12: Otelul - Gaz Metan 1-1

  1. #64
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Lasa-i mah ca poate le da Adamescu inapoi banutul din CL

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  2. #65
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Va rog sa il lasati pe megastar in pace cu analizele lui de lemn. E ultimul galatean de care mai pot rade aici iar pe Dunarea Batrana inca nu am chef sa-mi fac cont. Pana ma hotarasc ,cred ca si acolo tot megastar ramane singur.

  3. #66
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Aha, inseamna ca ... se consuma galateanul de tot daca radem mai multi de el in acelasi timp

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  4. #67
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Nu, ca nu percepe.

  5. #68
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Atunci de ce vrei exclusivitate? Noi aparem doar arareori ....

    de ex. o solutie este sa-i uram lu megastar sa castige la loto ca's 7,5 mil euroi iexact cat sa redreseze echipa si sa o finanteze 2 ani de zile.

    Nu stiu daca merita orasul a doua sansa ....

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  6. #69
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    Eu iti spun ca am vazut-o pe Otelul fara sut pe poarta intr-un meci. Si asta nu neaparat cand era Weiss la echipa. Tu refuzi sa accepti realitatea. La felul in care jucati pb nu va salvati nici cu 4 echipe care sa retrogradeze, daramite cu 6.

    Dezastruos in iarna? Asemeni tie, eu te intreb ce naiba se poate intampla de bine la Galati? In conditiile in care economia e praf in continuare, iar sansele ca acolo sa apara un investitor serios sunt egale cu cele ale lui csms de a se salva de la retrogradare.
    Repet, ca vad ca povestesti despre meciurile din trecut. Tu ai vazut Otelul lui Weiss. Te-ai uitat aseara la meci? Chiar vrei sa spui ca nu a fost nimic imbunatatit de cand a venit Selymes? In rahatul nostru de campionat toti sunt o apa si-un pamant. Diferenta o poate face conditia fizica. A inceput sa se lucreze la asta, au aparut si ocaziile de poarta.
    Bine la Galati inseamna sa se continue ceea ce s-a inceput. Adica plata la zi a salariilor ( care sunt foarte mici), un cantonament cat de cat, lucruri care erau obisnuita in anii trecuti.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  7. #70
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Selymes a fost investit ieri antrenor? Eu am vazut absolut toate meciurile din Liga 1 din acest sezon

  8. #71
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim View Post
    Va rog sa il lasati pe megastar in pace cu analizele lui de lemn. E ultimul galatean de care mai pot rade aici iar pe Dunarea Batrana inca nu am chef sa-mi fac cont. Pana ma hotarasc ,cred ca si acolo tot megastar ramane singur.

    Tu nu ai echipa, tu esti ala care inca mai plange dupa ceva intamplat acum 3 ani, tu esti aa care ti-ai dat seama ca ai tinut cu niste hoti, tu esti ala fortat sa traiesti printre tigani in oras condus de Robu, si tot de mine razi? Un sfat, uita-te in oglinda.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  9. #72
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    Selymes a fost investit ieri antrenor? Eu am vazut absolut toate meciurile din Liga 1 din acest sezon
    Trei meciuri i se pot pune in carca. Cu Steaua cand ne-au calcat cu arbitrii, cu Viitorul cand ne-au calcat cu arbitrii si cu Mediasul cand am fost lasati sa jucam. Chiar daca Steaua ne batea, cum poti face o analiza cand joci mai mult de o ora in 10? Cu Viitorul chiar mai bine, si om dat afara si penalty. Abia dupa meciul cu Mediasul poti spune ca avem probleme in anumite zone, ca mai trebuie lucrat in alta parte, etc.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  10. #73
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Mai omule, pai analizam pe baza a ceea ce ar fi putut fi sau pe ceea ce se intampla pe teren? Cu Viitorul, de acord, ati fost lucrati. Pe celelalte nu le iau la puricat, tu esti cu Otelul sigur ai fost mai atent decat mine. Insa pozitia ocupata in clasament este conforma cu realitatea. Vedem noi pe parcurs cine a avut dreptate.

  11. #74
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Pozitia ocupata in acest moment e conforma cu evolutiile de pana acum. Nu am negat. De aia zic ca nu ai inteles. Numai ca Otelul a inceput sa miste clasamentul si de aici vom urca. Incepem sa crestem, incepem sa jucam, etc.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  12. #75
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim View Post
    Stie cineva, pe srejerii de la dunare arbitrii i-au impiedicat sa vina la stadion?
    Esti mai impiedicat decat noi, stai jos.
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  13. #76
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by megastar View Post
    Tu nu ai echipa, tu esti ala care inca mai plange dupa ceva intamplat acum 3 ani, tu esti aa care ti-ai dat seama ca ai tinut cu niste hoti, tu esti ala fortat sa traiesti printre tigani in oras condus de Robu, si tot de mine razi? Un sfat, uita-te in oglinda.
    1. eu am echipa. din fericire nu niste necajiti din galati stabilesc daca am eu echipa
    2. eu nu ma plang, eu astept dreptatea divina si cea legala
    3. care hoti? cei ce au furat pe fata cu arbitrii, cu federatia si cu marius stan un campionat? cei ce au furat cele 20 de milioane de la UEFA? cei ce sunt datori vanduti si doar o lege absurda ii apara de la desfiintare? Da, ordinari hoti !
    4. eu nu sunt fortat sa traiesc in Timisoara, pentru mine este un privilegiu si o mandrie. Da , avem tigani, dar pana si tiganii nostri sunt diferiti de tiganii de Toflea.Tiganii din Timisoara stau in strainatate ,iar aici vin o luna pe an sa se laude cu ciordelile de afara. Gruia Stoica cu ce se mai lauda?
    5. Robu este un profesor universitar , fost rector , fost senator. Un om de caracter. Vezi si aici ce diferenta fata de gunoiul de marius stan?



    sholdovene, vai de viata ta.

  14. #77
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim View Post
    1. eu am echipa. din fericire nu niste necajiti din galati stabilesc daca am eu echipa
    Care mai e echipa ta acum? Sunt sigur ca tot ols-ul vrea sa afle. Dupa ce AEK a disparut, dupa ce Recas a retrogradat, te-ai dat pe rugby?

    2. eu nu ma plang, eu astept dreptatea divina si cea legala
    DNA-ul va bate la usi,Iancu e in puscarie, eu zic sa nu mai astepti, ca Dumnezeu ti-a aratat deja.

    3. care hoti? cei ce au furat pe fata cu arbitrii, cu federatia si cu marius stan un campionat? cei ce au furat cele 20 de milioane de la UEFA? cei ce sunt datori vanduti si doar o lege absurda ii apara de la desfiintare? Da, ordinari hoti !
    Hotii care au furat din bugetul Timisoarei, hotii care aveau sprijinul LPF in frunte cu Dragomir, hotii care au avut tupeul sa vina sa ne fure cuarbitrii la noi acasa, hotii care au taiat cablurile la tabela sa pierdem meciul la masa verde.

    4. eu nu sunt fortat sa traiesc in Timisoara, pentru mine este un privilegiu si o mandrie. Da , avem tigani, dar pana si tiganii nostri sunt diferiti de tiganii de Toflea.Tiganii din Timisoara stau in strainatate ,iar aici vin o luna pe an sa se laude cu ciordelile de afara. Gruia Stoica cu ce se mai lauda?
    Gruia Stoica sta la Toflea sau prin Bucuresti, restul de tigani stau in satele lor. La voi sunt cei ce conduc timisoara, fac nunti langa primarie,etc.

    5. Robu este un profesor universitar , fost rector , fost senator. Un om de caracter. Vezi si aici ce diferenta fata de gunoiul de marius stan?
    http://www.banatulmeu.ro/situatie-co...minata-in-zid/
    http://www.ziare.com/social/administ...-ciori-1265241
    http://www.pressalert.ro/2013/06/pri...ruri-trasnite/
    Aici am de unde alege. Daca vrei povestim.


    sholdovene, vai de viata ta.
    Da, bine.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  15. #78
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Bai Tim, nici macar tu nu esti timisorean
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  16. #79
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by fl0o View Post
    Bai Tim, nici macar tu nu esti timisorean
    Bai floo, tu esti sholdovean.

  17. #80
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    se caca pe el de frica . oricum finalul e cel ce il doresc eu:

    http://www.viata-libera.ro/politica-...cu-subsemnatul

  18. #81
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0

  19. #82
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Si inca ceva megastarule: daca in Timisoara e asa de rau sa ti se uste cucul cand mai calci pe aici.

  20. #83
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    spam
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  21. #84
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim View Post
    Nu ma provoca. Iti fac rost de o colectie de poze in Timisoara de iti inghiti vorbele. Strazi distruse, noroi, caini comunitari, hoti, cersatori, etc.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •