View Poll Results: pronostic

Voters
8. You may not vote on this poll
  • 1

    4 50.00%
  • x

    0 0%
  • 2

    4 50.00%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 79 of 79

Thread: Etapa11: Viitorul - Otelul 3-0

  1. #64
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Aroganti si atat.
    Eu in schimb vad cum joaca echipa, vad cum echipele din fata gen Steaua si CFR Cluj au nevoie de arbitraje sa ne bata, vad cum echipele de la locul 5 in jos nu au nimic mai bun decat noi, vad ca la Otelul exista speranta.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  2. #65
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Pe undeva are dreptate si megastar. Cand iei 10 rosii in 11 etape, e greu sa poti face multe.

    Cu Viitorul, Coltescu i-a facut grav. Rosu + penalty foarte usor date, Zaharia iese probabil cu ruptura de ligamente de pe teren, iar el nici fault n-a dat la intrarea lui Manea. Greu in conditiile astea.

  3. #66
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Pe undeva are dreptate si megastar. Cand iei 10 rosii in 11 etape, e greu sa poti face multe.

    Cu Viitorul, Coltescu i-a facut grav. Rosu + penalty foarte usor date, Zaharia iese probabil cu ruptura de ligamente de pe teren, iar el nici fault n-a dat la intrarea lui Manea. Greu in conditiile astea.
    Dar in anul in care au furat de la UEFA 20 de milioane de euro prin cele mai jegoase arbitraje de care au beneficiat , atunci cum a fost? Le aduceau arbitrii punctele pe tava. Unde erai atunci Cristy sa ii jelesti?

  4. #67
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Mai taie si tu din suma ca cel putin jumate a luat Sandu.


    ps. vezi ca-i dna-ul pe la voi prin primarie ... ridica acte. Rasufla tiganu MareanIancu ... din parnaie.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  5. #68
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim View Post
    Dar in anul in care au furat de la UEFA 20 de milioane de euro prin cele mai jegoase arbitraje de care au beneficiat , atunci cum a fost?
    A fost bine
    V-am batut cand ne furati ca-n codru... nu ti-e rusine deloc? Un campionat intreg am stat pe primul loc, voi ati condus o etapa si jumatate, v-am tavalit in ambele meciuri directe... si ai tupeul sa sustii si acum, dupa dracu mai stie cati ani, ca ati fost mai buni?
    Last edited by fl0o; 21st October 2014 at 17:16.
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  6. #69
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim View Post
    Dar in anul in care au furat de la UEFA 20 de milioane de euro prin cele mai jegoase arbitraje de care au beneficiat , atunci cum a fost? Le aduceau arbitrii punctele pe tava. Unde erai atunci Cristy sa ii jelesti?
    Sunt maxim doua partide in tot campionatul de care tot vorbiti, iar Otelul a fost defavorizata clar cel putin in ambele meciuri cu voi, asa ca timisorenii sunt cei care primii trebuie sa se abtina. Demonstram cand vreti voi ca ati venit la Galati sa ne furati cu arbitrul cum ati facut-o si la Timisoara. Avem peste 20 de ani in care am fost defavorizati in prima divizie, deci unde e dreptatea?
    Faptul ca acum va bucurati ca se produc ilegalitati ( indiferent de domeniu) dovedeste inca odata cine sunteti ( de fapt cine e tim ca restul nu au intrat pe aici).
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  7. #70
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Pai tu mai pui vreun pret pe caracterul lui tim?
    Ala care blestema de ani de zile pe forum, pentru ca apoi sa spuna de onesteanul ca plateste pentru ca a blestemat?
    Cel care o da la-ntors cum ii convine? Ala care miorlaie pe tot forumul cand este injurat, dar care nu observa ca moderatorii il pasuiesc de zeci de sanctiuni?
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  8. #71
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    camasa de forta
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  9. #72
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by tim View Post
    Dar in anul in care au furat de la UEFA 20 de milioane de euro prin cele mai jegoase arbitraje de care au beneficiat , atunci cum a fost? Le aduceau arbitrii punctele pe tava. Unde erai atunci Cristy sa ii jelesti?
    Tot aici si eram impotriva lor, poate la fel de inversunat ca tine. Cauta niste posturi mai vechi.

  10. #73
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by fl0o View Post
    A fost bine
    V-am batut cand ne furati ca-n codru... nu ti-e rusine deloc? Un campionat intreg am stat pe primul loc, voi ati condus o etapa si jumatate, v-am tavalit in ambele meciuri directe... si ai tupeul sa sustii si acum, dupa dracu mai stie cati ani, ca ati fost mai buni?
    Ca nu aveti capacitatea si caracterul sa recunoasteti marea mizerie pe care ati facut-o in acel campionat inteleg, doar sunteti galateni, dar sa mistificati si rezultatele de pe teren , e semn medical:



    21.11.2010 FC Timisoara 2 - 0 Otelul Galati

    http://campionate.gsp.ro/competitii/...a-1/2010-2011/

  11. #74
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Nu la scor ma refeream, a fost meciul nostru desi am pierdut cu 2-0. Scor care a fost in capul arbitrului de la inceput, nu pe teren.
    Nu am criticat de multe ori arbitrajele dar in meciurile alea doua clar asta s-a dorit dinainte sa inceapa ... nu doar sa pierdem ci sa ni se rupa si jucatorii.
    Evident ca presa a ramas doar cu fazele de la Otelul - U Craiova, doar nu se putea sa critice echipa lui Iancu care aparea la televizor o data pe ora facand circ si rating.
    Last edited by fl0o; 21st October 2014 at 20:09.
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  12. #75
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Atunci e clar, meritati sa va desfiintati.Si o sa va desfiintati.

  13. #76
    rosalbalbastru fl0o's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Galati, Romania
    Posts
    6,501
    Reputatie
    1
    Ati meritat sa va desfiintati si v-ati desfiintat singuri, intre voi... faptul ca v-ati mutat la Timisoara v-a distrus
    [FONT="Georgia"]bautura si meci[/font]

  14. #77
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by megastar View Post
    Aroganti si atat.
    Eu in schimb vad cum joaca echipa, vad cum echipele din fata gen Steaua si CFR Cluj au nevoie de arbitraje sa ne bata, vad cum echipele de la locul 5 in jos nu au nimic mai bun decat noi, vad ca la Otelul exista speranta.
    am zis sa-ti dau o sansa M-am uitat peste primul 11 din meciul cu viitorul. In afara de jula si cernat, care, poate mai stie ceva fotbal la cei 6793 ai sai, in rest, numai puscati. Cu asa lot, crezi ca otelul se salveaza? Esti pe etnobotanice? Bucura-te cat mai poti de liga1, ca anul viitor liga 2 o veti vedea la galati.

  15. #78
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Eu iti mai dau doua nume. Popa si Dan Popescu. Asta asa la prima mana. Deasemenea Zaharia, daca nu va mai fi accidentat asa dur ( fara a se da macar fault), Karlik ( care dupa meciul cu Viitorul are si el fisura la metatarsiene).
    Repet, la noi e problema de conditie fizica. Inca nu putem alerga 90 de minute pentru ca echipa a fost stransa dupa inceperea campionatului. Lucram insa la asta si vom vedea o alta fata a Otelului in curand.
    Cu o conditie, sa fim lasati sa jucam. Din iarna veti avea niste surprize interesante la Otelul in legatura cu transferurile.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  16. #79
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Tot aici si eram impotriva lor, poate la fel de inversunat ca tine. Cauta niste posturi mai vechi.
    Asa e. Eu mai tin minte cum jigneai si ti se permitea din postura de moderator.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •