Page 87 of 326 FirstFirst ... 3777858687888997137187 ... LastLast
Results 1,807 to 1,827 of 6846

Thread: Discutii off-topic

  1. #1807
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    gaste elevate
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  2. #1808
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Iata cum se intorc urarile de bine: http://www.prosport.ro/alte-sporturi...itluri-4976150 Sa speram ca se vor intoarce si felicitarile weekendul viitor
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  3. #1809
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Da...si, conform declaratiilor lui Rares, se pare ca este si sport olimpic...asa tineam si eu minte, ca de la JO s-a scos floreta feminin (unde eram noi buni) si se introdusese sabie masculin, unde doar Mihai Covaliu era un nume la noi...ma bucur ca s-a ajuns aici la un sport olimpic care pana atunci nu adusese rezultate extraordinare (daca nu ma inseala pe mine memoria), cu exceptia lui Covaliu

  4. #1810
    sport legend mesteritza's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Timisoara/Caransebes
    Posts
    549
    Reputatie
    1
    http://www.youtube.com/watch?v=09IgSznVhJk Primul montaj facut de mine Astept critici. Dupa ce m-am chinuit aproape o zi nu a iesit cum am vrut eu si finalul e foarte brusc dar e primul meu montaj. Ce face asteptarea din om...
    zambeste si lumea va zambi cu tine...

    Promotia 2009 Automatica si Calculatoare
    "Vom ramane in suflet alb-violeti! Poli suntem noi!"

  5. #1811
    sport legend anna.09's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,501
    Reputatie
    1
    FFF frumos! De abia astept sa le vad pe urmatoarele...inceputul este f promitator!

  6. #1812
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Mie mi-a placut. In special melodia aleasa si apoi cum ai structurat montajul si cadrele alese.
    Felicitari...arata ft bine.

    Singura chestie..pozele de la inceput cu acel watermark.
    www.fangymnastics.com

  7. #1813
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Frumos, mi-a placut!! Si frumos organizat! Am revazut cu placere momentele, trebuie sa fi fost tare greu sa le alegi
    Intr-adevar, finalul e cam brusc, daca puneai finalul unui sol era numai bine

    Pe toti ne omoara asteptarea...dar trebuie sa luam exemplu de la tine, sa facem ceva productiv
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  8. #1814
    sport legend
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,229
    Reputatie
    1
    Bravo, mesteritza! Foarte bine realizat. L-am urmarit cu mare placere si astept si altele.

  9. #1815
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mesteritza View Post
    [
    Ce face asteptarea din om...
    Mie imi spui...
    Cat mai e pana marti?!

  10. #1816
    sport legend LuisaGym's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    3,273
    Reputatie
    1
    Vrea cineva sa faca o fapta buna? (PS. sper sa nu va suparati ca postez chestii din astea pe aici dar pe mine m-a impresionat foarte mult povestea asta.)

    http://www.gandul.info/reportaj/ulti...amaria-4980083

  11. #1817
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LuisaGym View Post
    Vrea cineva sa faca o fapta buna? (PS. sper sa nu va suparati ca postez chestii din astea pe aici dar pe mine m-a impresionat foarte mult povestea asta.)

    http://www.gandul.info/reportaj/ulti...amaria-4980083
    Nu cred ca se supara cineva pe asa ceva.Trist intradevar si nu poti trece indiferent.

    Pe site-ul acela este si raportul medicului prin care cere Formularul E 112 .Acel celebru formular care i-ar pemite sa fie operata pe bani asigurarilor in strainatate ...Ca de obicei cei care au nevoie cu adevarat de acest formular nu ajung la el...Trist !
    Last edited by niagara64; 12th October 2009 at 13:18.

  12. #1818
    sport legend mesteritza's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Timisoara/Caransebes
    Posts
    549
    Reputatie
    1
    Formularul nu o poate ajuta in aceasta situatie de urgenta. Am incercat si eu acest formular si trebui sa fi pe o lista de asteptare inainte, multa asteptari care nu ti le permiti. Daca poate cineva sa le transmita sa mearga acolo de urgenta...daca e vorba de clinica AKH din Viena ei de multe ori fac operatia( daca e considerat caz major cum e cazul ei) si dupa emit factura asteapta si pana la 3 luni dupa bani. Eu maine plec acolo fiindca am programare pt consultatie si dupa ma programeaza la operatie. Am inteles ca daca cineva garanteaza pentru tine nu trebuie sa ai toti banii inainte de operatie. Inainte era si mai usor sa se faca operatiile care sa fie platite ulterior dar datorita altor romani care nu au mai platit nici pana in ziua de azi sunt un pic ma stricti.
    zambeste si lumea va zambi cu tine...

    Promotia 2009 Automatica si Calculatoare
    "Vom ramane in suflet alb-violeti! Poli suntem noi!"

  13. #1819
    sport legend Mihaela P's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,389
    Reputatie
    1
    Sanatate multa!
    Sa dea Domnul sa fie totul bine!

  14. #1820
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mesteritza View Post
    Formularul nu o poate ajuta in aceasta situatie de urgenta. Am incercat si eu acest formular si trebui sa fi pe o lista de asteptare inainte, multa asteptari care nu ti le permiti. Daca poate cineva sa le transmita sa mearga acolo de urgenta...daca e vorba de clinica AKH din Viena ei de multe ori fac operatia( daca e considerat caz major cum e cazul ei) si dupa emit factura asteapta si pana la 3 luni dupa bani. Eu maine plec acolo fiindca am programare pt consultatie si dupa ma programeaza la operatie. Am inteles ca daca cineva garanteaza pentru tine nu trebuie sa ai toti banii.
    La asta ma refeream si eu la "anchilozarea " sistemului care nu-ti permite sa beneficiezi de ceea ce ai platit .
    Incearca sa le dai informatia despre clinica .E important !
    Ce ma enerveaza este ca pentru unii nu exista liste de asteptare in tara aia ...iar alti ...

  15. #1821
    sport legend mesteritza's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Timisoara/Caransebes
    Posts
    549
    Reputatie
    1
    Multumesc Mihaela. Iese in sfarsit soarele si la noi
    Niagara o sa incerc sa transmit ce stiu dar daca cineva ii cunoaste mai bine ar fi bine sa le spuna sa mearga acolo cu banii stransi pana acum fiindca banii nu se strang asa de repede.
    zambeste si lumea va zambi cu tine...

    Promotia 2009 Automatica si Calculatoare
    "Vom ramane in suflet alb-violeti! Poli suntem noi!"

  16. #1822
    sport legend AuriB's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Baia Mare
    Posts
    1,272
    Reputatie
    1
    Multa sanatate si din partea mea Mihaele,sa te ajute Dumnezeu sa treci cu bine peste toate.
    Ma bucur mult ca se vede soarele la tine.Fii optimista si curajoasa!

  17. #1823
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    MUlta sanatate, Mihaela! Sper ca in sfarsits a aud vesti bune despre tine, ca ai un diagnostic corect pus in sfarsit si apoi... operatia sa aiba succes si sa te faci bine!

  18. #1824
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Mihaela, sa fie totul bine!!! De abia asteptam sa te intorci cu bine si sa ne dai numai vesti bune!!!! ai grija de tine, noi oricum iti suntem alaturi

  19. #1825
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mesteritza View Post
    http://www.youtube.com/watch?v=09IgSznVhJk Primul montaj facut de mine Astept critici. Dupa ce m-am chinuit aproape o zi nu a iesit cum am vrut eu si finalul e foarte brusc dar e primul meu montaj. Ce face asteptarea din om...
    Stii chestia cu barna din ochii proprii si paiul din ochii altuia? Ce critici ? cind eu nu am facut nimic? Dar daca vrei sugestii.... sau pareri e altceva: Pe gustul meu ar fi inceputul melodiei fara voce... suna trist... si ... sa mai adaugi o sectiune dupa "new comers"... "old supporters"...

    Imi place cum l-ai gindit, structurat si ideea in sine de prezentare a Nationalelor Romaniei.

    Felicitari! Sanatate multa!
    Last edited by Tess_AN; 13th October 2009 at 09:01.

  20. #1826
    sport legend
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,654
    Reputatie
    1
    Multa sanatate Mihaela!!!
    Niagara, nu numai lista de asteptare e o problema... Ci si conditiile puse...

  21. #1827
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Pentru fanii patinajului: am citit intamplator undeva pe net ca Plushenko ar fi participat acum, recent, la un concurs, e adevarat? S-a intors oficial in competitii?
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •