View Poll Results: Ceahlaul P.N. - Dinamo

Voters
63. You may not vote on this poll
  • 1

    18 28.57%
  • X

    18 28.57%
  • 2

    27 42.86%
Page 14 of 15 FirstFirst ... 412131415 LastLast
Results 274 to 294 of 304

Thread: Etapa 3 : Ceahlaul P.N. - Dinamo 0-4

  1. #274
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    N-ai fost tu cumva baiatul de la Onesti sau vreo clona dinamovista? Nu de alta, dar va pricepeti la diversiuni, doar cu asta va ocupati. Mai, mult, 'onesteanul' avea cam putine postari.
    Pai voi care sunteti mamele tuturor clonelor, luminati-ne si pe noi: cate postari trebuie sa aiba un user ca sa nu fie clona???

    Inainte sa citesc aberatiile postate aici, eram sigur ca gasca complexatilor plini de frustrari, novaci, bumbesti, dube sau hingheri, pastoriti de mama lor cea cu butoanele forumului, vladek la scorul de 0-4 vor urla ca din gura de sarpe ca a fost blat


    Ce este interesant este ca cel mai mare si mai inteligent stelist al tarii a demostrat inca o data ca este...cel mai inteligent stelist, declarand:

    Quote Originally Posted by ProSport
    Gigi Becali: "4-0 spune totul! Noi ne-am cam chinuit cu Ceahlăul!"

    "Mie mi-a plăcut mult și meciul de la Craiova. Asta însemnă că e un antrenor bun. 4-0 spune totul, cu o echipă cu care noi ne-am cam chinuit. Dar ei au marcat repede. E un antrenor bun, de fapt școala italiană de antrenori e cea mai bună", a spus latifundiarul la Digi Sport.
    ...pacat ca discipolii lui complexati au ramas la faza frustrarii cu unghia in gat...mai invata baieti de la mentorul vostru, astazi ciobanul jiji v-a dat o lectie bun simt

    NOTE: vladek (sau ulysses) daca te vei repezi (dupa bunul tau obicei) sa ma penalizezi pentru acest mesaj, ca "chipurile am insultat un (mare) moderator", nu uita sa-l pedepsesti si pe protejatul tau novac care o numea pe leodacin "mama dolores" si "moderator taliban"

  2. #275
    galben-verde
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    899
    Reputatie
    1
    HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!! ati castigat doar un meci !!! in care portarul adevers a prins o zi foarte prosta (ca sa nu fiu rautacios )...

    aveti grija cu Liberec !!!

  3. #276
    sport legend cristi13's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Bucuresti
    Posts
    836
    Reputatie
    1
    prima victorie a lui bonetta .....urez succes in meciul cu liberec ala e important

  4. #277
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1

    Gigi Becali: "4-0 spune totul! Noi ne-am cam chinuit cu Ceahlăul!"

    Quote Originally Posted by ProSport.ro
    Gigi Becali a lăudat jocul practicat de Dinamo la Piatra Neamţ, o echipă care a ţinut-o pe Steaua în şah până spre finalul meciului.

    Susţinător declarat al lui Bonetti, patronul Stelei nu a ratat un nou prilej să îşi exprime admiraţia faţă de acesta.

    "Mie mi-a plăcut mult şi meciul de la Craiova. Asta însemnă că e un antrenor bun. 4-0 spune totul, cu o echipă cu care noi ne-am cam chinuit. Dar ei au marcat repede. E un antrenor bun, de fapt şcoala italiană de antrenori e cea mai bună", a spus latifundiarul la Digi Sport.

    Becali a analizat şi prestaţia clujenilor din partida contra Oţelului: "Clujul au avut noroc, au dat un gol, da rau dominta jocul"
    Chiar a zis asa ceva GIGI BECALI? Sau au aparut clone si pe ProSport?
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  5. #278
    sport legend
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,156
    Reputatie
    1
    daca pentru unii a fost blat ceahlaul - dinamo, inseamna ca si everton - arsenal 1-6 a fost tot blat. pentru saraca irina maxim, dinamo nu are voie sa castige. daca invinge ori e blat ori e ajutata de arbitrii. din fericire bine ca nu a scris ea cronica meciului dinamo - inter pitesti, ca sigura l-ar fi scos basma curata pe teo craciunescu. sunt tare curios sa vad cum va juca echipa istericilor in ghencea, mai ales ca e foarte suspect ca e singurul stadion din bucuresti, unde nu au reuit sa inscrie un gol. apropo, sper ca nu irina va scrie cronica meciului de langa cimitir?

  6. #279
    senior
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    150
    Reputatie
    1
    Felicitari nemtenilor pentru modul in care au stat capra in fata dinamovistilor. Felicitari si din partea d-lui cornel dinu "pentru modul in care s-au daruit". Ce s-a ales de declaratiile razboinice dinaintea meciului? Probabil erau menite sa adoarme copiii inainte de ora 21 pentru a nu vedea rusinea ... "Ceahlaul este o echipa pe care eu o admir pentru modul in care ( ni ) s-au daruit astazi" spunea parsivul dinu.
    Last edited by schwurtz; 16th August 2009 at 15:46.

  7. #280
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Borcea regretă schimbările din arbitraj: "Au fost îndepărtați oameni valoroși"
    Eh, cum dracu sa nu regrete! Unde esti tu Corpodene sa dai 2 jucatori afara aiurea in meciul cu Steaua, iar pe Tames sa-l ierti de al doilea galben? Unde esti tu Lajos sa nu-i dai afara pe rupatorii de opase de la dinamo si penalty clarisim pt. Gaz Metan? Unde estu tu Altmayer sa faci jaf la drumul mare in semifinal de acum cativa ani cu Astra? Dar tu Serea sa-i furi pe National, evident tot intr-un meci cu echipa fostei securitati dinamo, intr-un mod nemainyalnit pana atunci.
    Hai Porcea pune presiune, poate, poate vor fi reprimiti sclavii vostri si asa veti fi siguri ca anul viitor veti juca in Liga.

    porcea esti o MIZERIE!
    Last edited by Duba; 16th August 2009 at 17:10.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #281
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Hai Porcea pune presiune, poate, poate vor fi reprimiti sclavii vostrii si asa veti fi siguri ca anul viitor veti juca in Liga.
    Si cand te gandesti ca sunt unii care spun ca pe vremuri se facea mai multa scoala!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  9. #282
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Ei, iartă-l și tu pe Duba, doar este unul dintre preaiubiții noștri trolli profesioniști.

  10. #283
    Cainii Rosii jonsnow's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,018
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Eh, cum dracu sa nu regrete! Unde esti tu Corpodene sa dai 2 jucatori afara aiurea in meciul cu Steaua, iar pe Tames sa-l ierti de al doilea galben? Unde esti tu Lajos sa nu-i dai afara pe rupatorii de opase de la dinamo si penalty clarisim pt. Gaz Metan? Unde estu tu Altmayer sa faci jaf la drumul mare in semifinal de acum cativa ani cu Astra? Dar tu Serea sa-i furi pe National, evident tot intr-un meci cu echipa fostei securitati dinamo, intr-un mod nemainyalnit pana atunci.
    Hai Porcea pune presiune, poate, poate vor fi reprimiti sclavii vostrii si asa veti fi siguri ca anul viitor veti juca in Liga.

    porcea esti o MIZERIE!
    bai labar trist de ce nu spui si ce a zis borcea cand l-au intrebat moderatorii daca e vorba de arbitrii de la pitesti ? si porcul a spus ca nu era vorba de aia, departe de mine sa apar mizeria de borcea dar tu esti mai mizerabil ca el...ai dracu spurcati injumatatesc fraze si le scot din context mai ceva ca jurnalistii astia de kkt care definesc presa romaneasca...ai scoala ceausista oaie ia-te de mana cu gabi safta...

  11. 16th August 2009, 17:13
    Reason
    Offtopic.

  12. 16th August 2009, 17:16
    Reason
    Offtopic.

  13. 16th August 2009, 17:17
    Reason
    Offtopic.

  14. #284
    sport legend Lloyd Banks's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    812
    Reputatie
    1
    Duba, Borcea a cerut "fluierasi" straini, sa vedem daca se aproba si daca da ce mai inventezi dupaia? Nu uita ca sfarsitul sezonului trecut si in primele 2 etape ne-au rupt arbitrii, tot vb de gaz metan(unde am castigat 1 pct) dar de meciul cu urziceniul care ne-a costat titlul nimik...de jaful de la craiova si acasa cu Int curtea de arges, iar nimik. Si tocmai tu fanul celei mai mizere si corupte echipe din Romania vb, sa vb suporterii unei echipe mai curate(daca exista asa ceva ).
    Aaaa si nu uita de pastile, vad ca si azi ai spus pas.

  15. 16th August 2009, 17:23
    Reason
    Offtopic.

  16. 16th August 2009, 17:24
    Reason
    Offtopic.

  17. #285
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lloyd Banks View Post
    Duba, Borcea a cerut "fluierasi" straini, sa vedem daca se aproba si daca da ce mai inventezi dupaia? Nu uita ca sfarsitul sezonului trecut si in primele 2 etape ne-au rupt arbitrii, tot vb de gaz metan(unde am castigat 1 pct) dar de meciul cu urziceniul care ne-a costat titlul nimik...de jaful de la craiova si acasa cu Int curtea de arges, iar nimik. Si tocmai tu fanul celei mai mizere si corupte echipe din Romania vb, sa vb suporterii unei echipe mai curate(daca exista asa ceva ).
    Aaaa si nu uita de pastile, vad ca si azi ai spus pas.
    Cata nesimtire pe copii de militieni! Cica au fost furati de arbitrii straini, iar acum ii vor din nou.

    Cu Gaz Metan a fost jaf la drumul mare, cum numai echipa fostei securitati poate sa faca. Penalty neacordat, si 3 jucatori patrupezi iertati de eliminare. Apoi a venit meciul cu Otopeniul, cand Tames a faultat in situatie de ultim aparator, unde la fel arbitrul, Avram parca, s-a facut ca nu vede. Apoi comisiile, care au trecut cu vederea infractiunile lui Julio Cesar si Tamas, lasandu-i pe acestia sa joace in meciuri importante. Sunt doar cateva mizerii facute de echipa care se identifica cu BLATUL, dinamo, in editia trecuta de campionat. Blaturile nu le-am mai mentionat. N-are rost. Asta-i in pedegri-ul vostru. N-aveti cum sa scapati de el.

    Daca se juca corect, dinamo nu prindea cupele europene in editia trecuta de campionat!

    porcea esti o MIZERIE!
    Last edited by Duba; 16th August 2009 at 17:40.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  18. #286
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    Exclamation

    Dinamo a pierdut campionatul in sezonul trecut pe carca arbitrilor ...

    Unirea ... nu a pierdut nici macar 1 punct pe carca arbitrilor , ba din contra ... sa ne aducem aminte doar de cateva partide din finalul campionatului ... victorie la Constanta cu gol din offside (0-1)... victorie pe teren propriu cu Dinamo (1-0), oaspetii avand gol valabil anulat in mod eronat ...

    Timisoara ... nu a pierdut nici macar 1 punct pe carca arbitrilor , ba din contra ... sa ne aducem aminte doar de cateva partide din finalul campionatului ... victorie pe teren propriu cu Farul, timisorenii primind cadou un gol (in loc de 3-3 s-a terminat 4-3) ... victorie la Bistrita cu gol facut cadou de Retardat Craciunescu ...

    Dinamo ... cateva exemple ... remiza la Tg Jiu (Dinamo a avut gol valabil anulat in mod eronat) ... infrangere la Urziceni (Dinamo a avut gol valabil anulat in mod eronat)

    Cum ar fi aratat clasamentul daca Timisoara si urziceniul ar fi avut cu 4 pct mai putin ? Cum ar fi aratat daca Dinamo ar fi avut cel putin 3 pct in plus ? Cum ar fi jucat Dinamo in ultima etapa ?

    Dinamo a pierdut campionatul pe carca arbitrilor ... e normal ca Borcea sa tipe de arbitraj ...

    Te legi de meciul cu Gaz Metan ? Acel 1-1 ? Poate ca gazul putea sa primeasca un penalty ... poate il rata ...
    DAR , noi am avut gol marcat de Izvoranu, anulat in mod eronat pt o presupusa pozitie de offside ...

    Asa ca bah Duba, tu sustinatorul blatistilor din ghencea ... CIOCUL MIC !!!
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  19. #287
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Aberatii marca rossi, cel mai complexat dintre complexati.

    Baietas, nu v-a anulat nimeni niciun gol, nici cu Pandurii, nici cu Unirea. Si asta pt. ca arbitrul a fluierat inainte de a se suta la poarta. Insa in mintea voastra nu poate pricepe ca in momentul in care arbitrul fluirera o infeactiune, poratrul si jucatorii echipei adverse se opresc, deci e f. usor de bagat mingea in ate.

    porcea esti o MIZERIE!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  20. #288
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Baietas, nu v-a anulat nimeni niciun gol, nici cu Pandurii, nici cu Unirea. Si asta pt. ca arbitrul a fluierat inainte de a se suta la poarta.
    da ? a fluierat inainte sa se traga la poarta ?
    pai ce a fluierat ? nimeni nu a putut sa-si dea seama ce a fluierat arbitrul ... tu cu siguranta ti-ai dat seama ...

    NU UITA CA JUCATI IN CUPELE EUROPENE , DOAR PT CA ATI CASTIGAT FRAUDULOS CU 1-0 ... OFFSIDE DE 5 METRI

    stim ca iti doreai ca Dinamo sa se impiedice la Piatra Neamt ... asta e , baga-ti unghia ...
    Iti doresc vizionare placuta la circul ce va avea loc asta seara in ghencea ... un alt blat mizer al stelei ... al catalea ?
    Last edited by Rossi; 16th August 2009 at 18:12.
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  21. #289
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Mai usor cu jignirile va rog.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  22. #290
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Rossi, nu te mai chinui. nu vezi ca omul nu e capabil de judecata nici chiar in fata evidentelor? Doar GSP a spus anul trecut ca in tur Dinamo si CFR au fost cele mai dezavantajate echipa de arbitraje!! Si pentru 2 greseli din retur, urla astia si acum ca apucatii!
    Greselile contra noastra nu se vad, ca oamenii este "obiectivi"...

    PS: Trica rulzzz!

  23. #291
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Duba iar a ramas fara medicamente?
    victorie clara....dar e doar una...sa vedem ce urmeaza....

  24. #292
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,094
    Reputatie
    0
    Dinamo a jucat foarte bine si-au facut si meciul usor.

    Insa am o intrebare si nu este tendentioasa:
    Am impresia sau A. Cristea imi pare cam dolofan...poate doar mi se pare ?!
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  25. #293
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Iar a evadat ala? Fraieri sunt aia care-l mai baga in seama. Lasati-l in lumea lui.
    @iuliane, este dolofan pentru ca pana acum el nu a fost obisnuit sa alerge. Sper sa-i scoata macaronarul ficatii pe nas.
    Asa si?

  26. #294
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    patru!!????
    https://t.me/pump_upp

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •