View Poll Results: pronostic

Voters
68. You may not vote on this poll
  • 1

    39 57.35%
  • x

    13 19.12%
  • 2

    16 23.53%
Page 15 of 17 FirstFirst ... 51314151617 LastLast
Results 295 to 315 of 341

Thread: Etapa 21: Otelul - Rapid

  1. #295
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Eu unul nu ma consider prieten cu "prietenii nostrii de pe litoral"... Cat despre chestia tribunele si anume cu aruncatul de brichete si alte alea.. poti fi convins ca toate echipele patesc la fel indiferent daca te numesti steaua sau rapid... sau pandurii cand ne simtim furati.

    http://img505.imageshack.us/img505/3...335tv82bg9.jpg

  2. #296
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    Eu unul nu ma consider prieten cu "prietenii nostrii de pe litoral"... Cat despre chestia tribunele si anume cu aruncatul de brichete si alte alea.. poti fi convins ca toate echipele patesc la fel indiferent daca te numesti steaua sau rapid... sau pandurii cand ne simtim furati.
    Aia cu "prietenii vostri" era ironica! Stiu ca nu sunteti prieteni
    Io n-am zis ca numai in rapidisti dau galatenii cu brichete (si sticle de suc ), am zis doar ca nu e frumos...
    Sper sa nu primesc replica aia "da' in Giulesti nu e la fel?" pentru ca altii se pretind mai civilizati, acuzand "tigania" din Giulesti.

  3. 3rd March 2008, 01:23
    Reason
    fhgj

  4. 3rd March 2008, 01:24
    Reason
    S-a rezolvat!

  5. #297
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    4
    Reputatie
    0
    unora dintre rapidisti,daca tu te-ai simtit vinovat de cv treaba ta

  6. #298
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Eu am vazut doar prima repriza, in care arbitrajul a fost foarte bun, dupa aceea am plecat sa vad Steaua-CFR. Dar am vazut acum pe reluari ca eliminarile au fost corecte si golul la fel. Singura faza discutabila pe care nu am vazut-o e cea a penalty-ului la Jula. Ma bucur ca si-a bagat infectul ala de Stan unghia in gat dupa mizeria cu transferul lui Szekely din iarna asta.
    Oricum, mare noroc ca si-a revenit Coman, altfel era deranj.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  7. #299
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    ce mizerii ma au fost in iarna? e simplu vrei un jucator platesti asa e in toata lumea epoca lu mm cand pleca cu jumatate de echipa a apus , hai pa
    anti s.d.r.

  8. #300
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by anonim_odg View Post
    unora dintre rapidisti,daca tu te-ai simtit vinovat de cv treaba ta
    Pai evident ca m-am simtit vinovat, m-am simtit vinovat ca nu ti-am spus-o direct: m*** anonim_odg.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  9. 3rd March 2008, 10:58
    Reason
    Sanctiune pentru jigniri

  10. #301
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Datenshi View Post
    Eu am vazut doar prima repriza, in care arbitrajul a fost foarte bun, dupa aceea am plecat sa vad Steaua-CFR. Dar am vazut acum pe reluari ca eliminarile au fost corecte si golul la fel. Singura faza discutabila pe care nu am vazut-o e cea a penalty-ului la Jula. Ma bucur ca si-a bagat infectul ala de Stan unghia in gat dupa mizeria cu transferul lui Szekely din iarna asta.
    Oricum, mare noroc ca si-a revenit Coman, altfel era deranj.
    Da ma prima repriza a fost sa zicem OK, insa in a doua repriza ne-a tocat marunt toata repriza. Daca nu ai vazut meciul cu toata stima ti-o spun e bine sa te abtii de la comentarii de genul asta. Oricum nu am inteles ce treaba a avut meciul Otelul - Rapid cu steaua - cfr ca au fost la ore diferite. Cat despre "infectul de Stan" ce ai fi vrut maestre sa vi-l dea mocca pe Szekely ??? Voi cei din capitala v-ati obisnuit numai cu mocca in ceea ce privesc valorile (fotbalistic vorbind) de la echipele din provincie.

  11. #302
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    va dati m**e wireless?
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  12. #303
    Galatean Mandru SteelBoyA's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    East Side
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Ma si totusi pana la urma urmei...unde erau rapidistii aia periculosi care veneau la Galati cu ganduri mari de vitejie? au imputit si stadionul terminatii aia...is complet de acord cu Maur ca doar am suferit amandoi in zona aia...pacat ca ne desparteau gardurile alea ca in spatele lor erau tare agresivi "negrii"...aveam o impresie mai buna de galeria rapidului....da acum imi dau seama ca is mai baieti si aia de la pandurii decat ei...

    [COLOR="Red"][SIZE="6"]
    FELICITARI CFR!!!![/SIZE][/COLOR]

  13. #304
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    @LEGION eu cred ca ti-am scris destul de civilizat de cand ne cunoastem (pe forum).

  14. #305
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dregan View Post
    M..e Tyler Durden ca e tartan obosit!
    uite cine jigneste

    @cristi_galati : tu ai avut seminte la meci?
    @tataleone: atata timp cat spui ca rapid a castigat pe merit si Steaua nu , parerea ta pentru mine nu conteaza.


    Eliminarile au fost pe merit,Otelul putea egala la sfarsit ,dar nu a fost sa fie .
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  15. #306
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Nu am avut seminte ci un steag, da acest aspect nu te priveste pe tine.

  16. 3rd March 2008, 11:37

  17. #307
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    @LEGION eu cred ca ti-am scris destul de civilizat de cand ne cunoastem (pe forum).
    daca observi eu comentam duelul de la distanta de mai sus!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  18. #308
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Nu vroiam ma sa ni-l dea gratis, sunt convins ca i s-a oferit un pret corect. Problema e ca Stan a tinut neaparat sa fac circ si sa loveasca in clubul Rapid. Fac pariu ca mai mult decat i-a oferit Rapidul in iarna nu o sa ia niciodata pe el.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  19. #309
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    consider ca rapid nu a meritat victoria , dar cum fotbalul se joaca pe goluri asta e

  20. 3rd March 2008, 13:34
    Reason
    Sanctiune pentru jigniri

  21. #310
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Datenshi View Post
    Nu vroiam ma sa ni-l dea gratis, sunt convins ca i s-a oferit un pret corect. Problema e ca Stan a tinut neaparat sa fac circ si sa loveasca in clubul Rapid. Fac pariu ca mai mult decat i-a oferit Rapidul in iarna nu o sa ia niciodata pe el.

    Prea bine sa ramana la noi pana la adanci batraneti.
    Nu cred ca e treaba voastra cum gandeste "infectul de Stan". Mai bine uitati-va in ograda voastra si vedeti cum gandeste comunistul de Copos si cu progenitura raraita de Zotta, marele arbitru a lu peste.

  22. 3rd March 2008, 13:41
    Reason
    Sanctiune pentru jigniri

  23. 3rd March 2008, 13:44
    Reason
    Sanctiune pentru jigniri

  24. #311
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    baieti,rapidisti,lasati-o mai usor cu vrajeala: vad ca trageti tare ca eliminarile au fost corecte si ca arbitrajul a fost bun.nu fiti natie de pinochio si recunoasteti ca a fost penalty clar iar hotzigan a tras cu voi, la orice cadere teatrala v-a dat fault si acest ajutor a fost decisiv in stabilirea castigatoarei.
    iar in ceea ce priveste acuzele de lipsa de civilizatie eu zic sa va mai interesati ce colorati nespalati strigau cu mult inaintea inceperii meciului "la tarani m..e la tarani",ce coclar de herea facea gesturi obscene tribunelor si ce papagal de zotta se facea ca nu mai tine minte cine era fugarit de presedinti de cluburi pentru ca ajuta rapidul cand ar fi trebuit sa fie impartial.corectitudinea unora dintre voi e mult sub nivelul la care se afla groapa marianelor
    meci castigat pe nedrept de rapid si noul sau angajat hotzigan(hategan pentru cine nu s-a prins).daca echipa asta merita sa joace in cupele europene inseamna ca fotbalul european(la nivel de uefa,cl si intertoto) a ajuns sa fie mai slab decat cel din afganistan.dar Dumnezeu vede si pedepseste, va veni si randul vostru cat de curand(stelistii stiu de ce).
    p.s. felicitari tuturor spectatorilor care la sfarsitul meciului au aplaudat efortul depus de jucatorii Otelului si felicitari Otelului pentru jocul prestat
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  25. #312
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    @tataleone: atata timp cat spui ca rapid a castigat pe merit si Steaua nu , parerea ta pentru mine nu conteaza.
    La Rapid a fost o singura faza de care nu sunt sigur (cea cu penalty din min. 86) trebuie sa revad faza...
    Pe cand la Steaua....e offtopic aici, vezi pe threadul respectiv cate probleme au fost! Nu zic ca Steaua nu merita poate sa castige, a jucat mai bine, dar arbitrajul a influentat decisiv scorul.

  26. #313
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    @tataleone nu mai ai ce sa vezi, uite mai sus poza unde fundasul rapidist il tine pe Jula si-l impiedica sa joace mingea... ce claritati iti trebuiesc mai concludente de atat ??? E tinere si gata. O remiza ar fi fost mai echitabila si cu asta inchei polemicile legate de acest meci.

    http://img505.imageshack.us/img505/3...335tv82bg9.jpg

  27. #314
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Oare si acest arbitru va scapa nepedepsit?

  28. #315
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Ati luat razna...pai daca din 20 de ocazii,nu puteti sa marcati,ce mai dati vina pe arbitru?in alta ordine de idei,iar ne-a batut Otelul...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •