Page 352 of 506 FirstFirst ... 252302342350351352353354362402452 ... LastLast
Results 7,372 to 7,392 of 10621

Thread: REAL MADRID - Discutii generale

  1. #7372
    Gracias Raul! torn_beton's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,547
    Reputatie
    1
    Mah voi vedeti meciurile la frigider?
    Heinze nu a jucat aseara, Metzelder a fost petarda si pe alocuri Cannavaro.

    @com: Ramos nu a faultat la al doilea galben, nici macar nu l-a atins pe jucatorul sevillei. Teatru ieftin ca si la "penaltyul" lor din a doua repriza cand a plonjat Keita parca.

    Ruud a facut cateva driblinguri frumoase aseara.

    Antrenorul, intr-adevar este zero barat.
    Gracias Raul! Hala Madrid!

  2. #7373
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    si dupa aceasta etapa tot pe primul loc ramane realu, nu inteleg ce mare scandal cu aceasta infrangere, la sevilla mereu e greu pt real
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  3. #7374
    sport legend iuli_vl's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Hala madrid
    Posts
    719
    Reputatie
    1

    hala madrid

    catalanule daca teai saturat de imbecilitatile mele nu mai intra pe forum io sunt suporter al echipei real madrid si am tot dreptu sa te critic si sa te injur ia gandestate la un meci real madrid-barcelona daca ar intra un suporter catalan in peluza realului ce sar intampla iti spun io ar fi injurat si batut exact asa faci si tu intri pe forumul lui real madrid si critici echipa si nu vrei sa fi injurat tu nai ce cauta pe forumu asta
    realmadrid.com ba vezi ca io nu tiam vorbit urat tu vorbesti ma ca nu am nici legatura cu fotbalu cand io am fost la 5 meciuri pe bernabeu ale lui real madrid

    si daca vrei sa sti ca la vara imi fac abonament pe bernabeu ca ma mut in spania la madrid acolu muncesc parinti mei si de la vara ma mut cu ei

    asa ca io nu stiu la ce ma mai bag cu voi inseama cand nu ati vazut niciodata realu pe viu

    si inca ceva toti dupa forumu asta sunt zero barat pe langa mine eu am cu ce ma lauda am vazut realu pe bernabeu iar voi imi ziceti mie ca nu stiu fotbal vati dori voi sa stiti fotbal pe sfertu meu
    Last edited by Sasuke Uchiha; 4th November 2007 at 22:26.

  4. 4th November 2007, 19:42

    Reason
    consc

  5. 4th November 2007, 19:47


  6. #7375
    blanco kain's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Buzau
    Posts
    4,277
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli_vl View Post
    si inca ceva toti dupa forumu asta sunt zero barat pe langa mine eu am cu ce ma lauda am vazut realu pe bernabeu iar voi imi ziceti mie ca nu stiu fotbal vati dori voi sa stiti fotbal pe sfertu meu
    Daca ai vazut Real pe Bernabeu asta nu inseamna ca stii fotbal, inseamna ca esti suporter adevarat si te duci la meciuri, faci sacrificii sa vezi echipa pe viu.

    De stiut fotbal, multi se lauda ca stiu..

    Singura rugaminte este sa nu mai jignesti, este un lucru cat se poate de simplu si usor de facut Mult succes
    [B]"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.[/B]" ([COLOR="Blue"]Albert Einstein[/COLOR])

    "[B]Di Stefano is the greatest player of all time and Kaka is the best current footballer.[/B]" ([COLOR="Blue"]Pele[/COLOR])

    ex-kainutz / RIP Antonio Puerta / RIP Marian Cozma

  7. #7376
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli_vl View Post
    realmadrid.com ba vezi ca io nu tiam vorbit urat tu vorbesti ma ca nu am nici legatura cu fotbalu cand io am fost la 5 meciuri pe bernabeu ale lui real madrid

    si daca vrei sa sti ca la vara imi fac abonament pe bernabeu ca ma mut in spania la madrid acolu muncesc parinti mei si de la vara ma mut cu ei

    asa ca io nu stiu la ce ma mai bag cu voi inseama cand nu ati vazut niciodata realu pe viu

    Cum ai ajuns tu pe Bernabeu, ai iesit la produs..sa faci rost de bani...sau ai primit bani de la ai tai parinti...probabil capsunari ?.

    @torn_beton

    Intradevar, n-a fost eliminare...dar a fost penalty la intrarea lui Diarra, care trebuia sa primeasca si un galben atunci. Al 2lea galben, tot pt Diarra...la intrarea asupra lui Crespo..deci tot kktu ala e.

    Nu conteaza ca suntem lideri...ma doare capul cand ma uit cat de praf este apararea

  8. #7377
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli_vl View Post
    catalanule daca teai saturat de imbecilitatile mele nu mai intra pe forum io sunt suporter al echipei real madrid si am tot dreptu sa te critic si sa te injur ia gandestate la un meci real madrid-barcelona daca ar intra un suporter catalan in peluza realului ce sar intampla iti spun io ar fi injurat si batut exact asa faci si tu intri pe forumul lui real madrid si critici echipa si nu vrei sa fi injurat tu nai ce cauta pe forumu asta
    realmadrid.com ba vezi ca io nu tiam vorbit urat tu vorbesti ma ca nu am nici legatura cu fotbalu cand io am fost la 5 meciuri pe bernabeu ale lui real madrid

    si daca vrei sa sti ca la vara imi fac abonament pe bernabeu ca ma mut in spania la madrid acolu muncesc parinti mei si de la vara ma mut cu ei

    asa ca io nu stiu la ce ma mai bag cu voi inseama cand nu ati vazut niciodata realu pe viu

    si inca ceva toti dupa forumu asta sunt zero barat pe langa mine eu am cu ce ma lauda am vazut realu pe bernabeu iar voi imi ziceti mie ca nu stiu fotbal vati dori voi sa stiti fotbal pe sfertu meu
    =))
    si daca ai fost la 5 meciuri inseamna k sti fotbal mai mult ca ceilalti ..?
    .com nu mai intra in polemica cu omu`, k a fost pe bernabeu :d
    ..omu` a fost pe bernabeu, da` a lipsit de la scoala
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  9. #7378
    Gracias Raul! torn_beton's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,547
    Reputatie
    1
    @com: Nu m-ar fi derenjat deloc daca chiorul ala de arbitru vedea cum trebuie toate fazele. Oricum la Diarra sunt de parere ca nu a fost de galben faultul, dar penalty a fost.

    Cu aparare sunt de acord, suntem varza, dar nici macar nu atacam tot timpul sa zici ca dam cu 1 gol mai multe ca adversarul ca pe vremea lui Capello.

    @Iuli_vl: Ne bucuram pentru tine ca ai vazut pe viu Realul, dar asta nu inseamna ca te pricepi la fotbal mai bine ca altii.
    Ca o curiozitate poate imi spui si mie cand ai vazut pe viu Realul, cu cine juca, si unde ai avut locul de pe bilet in stadion, daca se poate si cam cat te-a costat biletul.
    Gracias Raul! Hala Madrid!

  10. #7379
    blanco kain's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Buzau
    Posts
    4,277
    Reputatie
    1

    Arrow News

    Christoph Metzelder implineste astazi varsta de 27 de ani ! La multi ani, Metzelder !

    Robinho si Baptista au fost convocati de Dunga la nationala pentru urmatoarele doua meciuri ale echipei carioca

    Sneijder si Pepe si-au revenit si vor face deplasarea la Atena pentru meciul cu Olympiacos

    In schimb vor ramane acasa: Guti, Robben, Higuain, Dudek, Salgado, Metzelder

    SQUAD LIST

    Goalkeepers: Casillas and Codina
    Defenders: Sergio Ramos, Marcelo, Heinze, Pepe, Cannavaro, and Torres
    Midfielders: Gago, Drenthe, Balboa, Sneijder, Robinho, and Diarra
    Forwards: Soldado, Saviola, Baptista, Van Nistelrooy, and Raúl.
    Last edited by kain; 5th November 2007 at 16:01.
    [B]"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.[/B]" ([COLOR="Blue"]Albert Einstein[/COLOR])

    "[B]Di Stefano is the greatest player of all time and Kaka is the best current footballer.[/B]" ([COLOR="Blue"]Pele[/COLOR])

    ex-kainutz / RIP Antonio Puerta / RIP Marian Cozma

  11. #7380
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by torn_beton View Post

    @Iuli_vl: Ne bucuram pentru tine ca ai vazut pe viu Realul, dar asta nu inseamna ca te pricepi la fotbal mai bine ca altii.
    Ca o curiozitate poate imi spui si mie cand ai vazut pe viu Realul, cu cine juca, si unde ai avut locul de pe bilet in stadion, daca se poate si cam cat te-a costat biletul.
    nu vrei si numarul biletului si o poza ??!

    2-0 la greci si primul loc asigurat
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  12. #7381
    sport legend iuli_vl's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Hala madrid
    Posts
    719
    Reputatie
    1

    hala madrid

    kain vezi cine imi demigreaza familia realmadrid .com

    uite ce a scris real madrid.com,,Cum ai ajuns tu pe Bernabeu, ai iesit la produs..sa faci rost de bani...sau ai primit bani de la ai tai parinti...probabil capsunari ?."

    si nu vrei sa il injur io nu m-am legat de parinti nimanui .
    ba realmadrid.com daca vrei sa sti parinti mei nu sunt capsunari lucreaza intro firma de telefonie mobila.

    si am mai vazut un fraier pe nume N0_NaM3 care spunea ca am chiulit de la scoala sa ma duc la meciuri ba io am 20 ani si am terminat scoala de 2 ani asa ca ciocu mic cand voi veti ajunge sa vedeti un meci a lui real madrid io o sa ma plimb cu limuzina si vaporu

  13. #7382
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    noi ne'am plimbat deja bah da nah ce sa stii tu http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/...ticons7/30.gif

    hai ca deja incepi sa fii foarte amuzant... chiar mi'ar parea rau daca te'ar bana kain sau sasuke
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  14. #7383
    blanco kain's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Buzau
    Posts
    4,277
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli_vl View Post
    kain vezi cine imi demigreaza familia realmadrid .com

    uite ce a scris real madrid.com,,Cum ai ajuns tu pe Bernabeu, ai iesit la produs..sa faci rost de bani...sau ai primit bani de la ai tai parinti...probabil capsunari ?."

    si nu vrei sa il injur io nu m-am legat de parinti nimanui .
    ba realmadrid.com daca vrei sa sti parinti mei nu sunt capsunari lucreaza intro firma de telefonie mobila.

    si am mai vazut un fraier pe nume N0_NaM3 care spunea ca am chiulit de la scoala sa ma duc la meciuri ba io am 20 ani si am terminat scoala de 2 ani asa ca ciocu mic cand voi veti ajunge sa vedeti un meci a lui real madrid io o sa ma plimb cu limuzina si vaporu
    Daca el crede ca parintii tai sunt caspunari, doar crede, insa acum ca ai raspuns, am aflat adevarul.

    Nu te-a jignit, e posibil sa fi fost o zi cand ai lipsit de la scoala ca sa te duci la un meci, nu neaparat al Realului

    Ceea ce nu inteleg eu este de ce ne certam intre noi aiurea.. in loc sa ne batem capul cu problemele clubului, care nu traverseaza o perioada prea buna, avand destul de multi jucatori accidentati
    [B]"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.[/B]" ([COLOR="Blue"]Albert Einstein[/COLOR])

    "[B]Di Stefano is the greatest player of all time and Kaka is the best current footballer.[/B]" ([COLOR="Blue"]Pele[/COLOR])

    ex-kainutz / RIP Antonio Puerta / RIP Marian Cozma

  15. #7384
    Gracias Raul! torn_beton's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,547
    Reputatie
    1
    Hai ma ca daca ne batem noi capul cu problemele clubului oricum nu rezolvam nimic.

    @iuli_vl: Imi raspunzi si mie la intrebare te rog, ca strang bani sa merg sa vad un meci anul viitor si as vrea parerea cuiva care a fost acolo. Mersi frumos.
    Gracias Raul! Hala Madrid!

  16. #7385
    sport legend iuli_vl's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Hala madrid
    Posts
    719
    Reputatie
    1

    hala madrid

    torn_beton intreabama ca sa stiu ce sa iti spun

  17. #7386
    sport legend iuli_vl's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Hala madrid
    Posts
    719
    Reputatie
    1

    hala madrid

    io am fost ultima data pe bernabeu anul acesta la meciul real madrid-betis
    cel mai ieftin bilet pe bernabeu la un meci de campionat costa 45 de euro io cel putin atat am dat pe un bilet la meciul real-betis eu am fost la ultimul etaj sus de tot se vede ca o minunatie are aproape inaltime 30 de etaje


  18. #7387
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    cred si eu ca se vede ca o minunatie... iti trebuie binoclu pentru a vedea numarul de pe spatele jucatorilor
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  19. #7388
    Gracias Raul! torn_beton's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,547
    Reputatie
    1
    Iuli mai spune-mi unde ai stat. Pozitionat fata de peluzele cu galeria, ca eu pe acolo as vrea sa-mi iau.

    Si vroiam sa te mai intreb ceva, daca zici ca erai sus, presupun ca era acoperit acolo stadionul. Am auzit ca au montat astia, nu stiu cand, ceva pe acoperis ca sa vina caldura, erau montate si atunci, ca sa stiu cum ma imbrac la meci.

    Mersi!
    Gracias Raul! Hala Madrid!

  20. #7389
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    torn_beton, vezi ca daca nu treci marea mediterana cu vaporu in drum spre madrid si nu te duci la stadion cu limuzina nu te lasa aia sa intri la meci
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  21. #7390
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    terminati cu offtopicul
    torn_beton daca vrei sa te informezi de la iuli o poti face pe o pm, aici nu e chat
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  22. #7391
    Gracias Raul! torn_beton's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,547
    Reputatie
    1
    Bre' sasuke eu altceva urmaream, dar daca tie iti place sa faci exces de zel cu moderarea asta si sa te simti stapan atunci sa fii sanatos.
    Gracias Raul! Hala Madrid!

  23. #7392
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli_vl View Post
    kain vezi cine imi demigreaza familia realmadrid .com

    uite ce a scris real madrid.com,,Cum ai ajuns tu pe Bernabeu, ai iesit la produs..sa faci rost de bani...sau ai primit bani de la ai tai parinti...probabil capsunari ?."

    si nu vrei sa il injur io nu m-am legat de parinti nimanui .
    ba realmadrid.com daca vrei sa sti parinti mei nu sunt capsunari lucreaza intro firma de telefonie mobila.

    si am mai vazut un fraier pe nume N0_NaM3 care spunea ca am chiulit de la scoala sa ma duc la meciuri ba io am 20 ani si am terminat scoala de 2 ani asa ca ciocu mic cand voi veti ajunge sa vedeti un meci a lui real madrid io o sa ma plimb cu limuzina si vaporu
    off`topic(ultimul): auzi ma`, fraier sa`i zici lu` ala care te`a facut...sunt surprins k ai 20de ani, eu am crezut k ai 15...
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •