View Poll Results: Cea mai antipatica echipa din Liga 1 (2007-2008)

Voters
703. You may not vote on this poll
  • Steaua

    265 37.70%
  • Dinamo

    232 33.00%
  • Rapid

    32 4.55%
  • CFR CLUJ

    33 4.69%
  • Poli Timisoara

    32 4.55%
  • Universitatea Craiova

    23 3.27%
  • "U" Cluj

    20 2.84%
  • Gloria Buzau

    4 0.57%
  • Gloria Bistrita

    6 0.85%
  • Otelul Galati

    2 0.28%
  • Vaslui

    11 1.56%
  • Poli Iasi

    7 1.00%
  • UTA

    7 1.00%
  • Ceahlaul

    16 2.28%
  • Pandurii

    8 1.14%
  • FC Arges

    5 0.71%
Page 10 of 55 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 190 to 210 of 1136

Thread: Cea mai antipatica echipa din Liga 1 (2007-2008)

  1. #190
    manager PENTRU_STEAUA's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Voua,astora de la Steaua nu va e rusine sa vorbiti de blaturi? Mie mi-ar fi,mai ales ca Dinamo v-a batut anul asta de doua ori...
    Nu ne este rusine pt. ca stim ceea ce face si a facut echipa fostei securitati, Dinamo Bucuresti, cunoscuta ca fiind CAMPIOANA MONDIALA A BLATURILOR.
    Ne-a batut cu ajutorul neprecupetit a lui Corpodean, arbitrul lor de casa, iar in retur celor cinci absente din echipa. Si chiar asa, fara Ghionea, Dica, Goian, Thereau care a jucat intr-un picior, Ovidiu Petre, v-am dominat tot meciul. Numai cele 2 bare si Lobont, care a scos 5-6 suturi pe care scris gol, au facut sa castigati acel meci. ATENTIE!!!! Dupa 18 ani.
    In Europa se vede valoarea, uae acolo, fara corpodenti si blaturile lui Porcea, STEAUA este de departe echipa nr. 1 din tara.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]RAPID, PRIMA ECHIPA COMUNISTA DIN ROMANIA![/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][SIZE="1"]"Clubul Rapid inregistreaza in istoria sa si o perioada in care devenise port-drapelul sportiv al Blocului Po****r Democrat (coalitia politica si electorala infiintata si controlata de [COLOR="Red"]Partidul Comunist din Romania[/COLOR]") (EVENIMENTUL ZILEI)[/SIZE][/B]

  2. #191
    Banned
    Join Date
    May 2007
    Posts
    6
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sergio_D View Post
    remy ?
    nuuuuuuuuu!!! KIMI doar

  3. #192
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    ah, OK

    Mă miră faptul că nimeni nu a pomenit nimic de Pandurii, rușinea Ligii I, care a furat locul Sportului :ras-plans:

  4. #193
    Banned
    Join Date
    May 2007
    Posts
    6
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by PENTRU_STEAUA View Post
    Nu ne este rusine pt. ca stim ceea ce face si a facut echipa fostei securitati, Dinamo Bucuresti, cunoscuta ca fiind CAMPIOANA MONDIALA A BLATURILOR.
    Ne-a batut cu ajutorul neprecupetit a lui Corpodean, arbitrul lor de casa, iar in retur celor cinci absente din echipa. Si chiar asa, fara Ghionea, Dica, Goian, Thereau care a jucat intr-un picior, Ovidiu Petre, v-am dominat tot meciul. Numai cele 2 bare si Lobont, care a scos 5-6 suturi pe care scris gol, au facut sa castigati acel meci. ATENTIE!!!! Dupa 18 ani.
    In Europa se vede valoarea, uae acolo, fara corpodenti si blaturile lui Porcea, STEAUA este de departe echipa nr. 1 din tara.
    asa e!sunteti o echipa "MARE"!!

  5. #194
    manager PENTRU_STEAUA's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    @pt steaua tu ai febra mare de tot sau mai rau atat te duce capu

    ai tupeu sa vb ma dupa mizeria de la urziceni? cea mai joasa speta !
    Mizerii cum a facut fosta echipa a securitatii, Dinamo Bucuresti, Steaua n-a facut si nu va face NICIODATA. Dovada sunt meciurile din cupele europene, unde Steaua este de departe echipa cu care fotbalul romnesc se poate mandri. Acolo se vede adevarata valoare. Nu in campionatul lui Mitica, unde Dinamo blatuieste pe banfa rulanta sau apeleaza la corponeni.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]RAPID, PRIMA ECHIPA COMUNISTA DIN ROMANIA![/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][SIZE="1"]"Clubul Rapid inregistreaza in istoria sa si o perioada in care devenise port-drapelul sportiv al Blocului Po****r Democrat (coalitia politica si electorala infiintata si controlata de [COLOR="Red"]Partidul Comunist din Romania[/COLOR]") (EVENIMENTUL ZILEI)[/SIZE][/B]

  6. #195
    Banned
    Join Date
    May 2007
    Posts
    6
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by PENTRU_STEAUA View Post
    Mizerii cum a facut fosta echipa a securitatii, Dinamo Bucuresti, Steaua n-a facut si nu va face NICIODATA. Dovada sunt meciurile din cupele europene, unde Steaua este de departe echipa cu care fotbalul romnesc se poate mandri. Acolo se vede adevarata valoare. Nu in campionatul lui Mitica, unde Dinamo blatuieste pe banfa rulanta sau apeleaza la corponeni.
    steaua nu a facut ca steluta e sfanta!ea doar prelungea meciurile pana in minutul 116(cu bihorul iti dau si exemplu desi nu meriti) ca sa dea si ei gol! mai citeste habarnistule! vb numai ca sa te afli in treaba! nu stii nimic despre steaua si vb!~

  7. #196
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    steluta e sfanta , e nepatata e usa de biserica la fel ca si laura andresan ..tot la fel de virgina e
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  8. #197
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by PENTRU_STEAUA View Post
    Mizerii cum a facut fosta echipa a securitatii, Dinamo Bucuresti, Steaua n-a facut si nu va face NICIODATA. Dovada sunt meciurile din cupele europene, unde Steaua este de departe echipa cu care fotbalul romnesc se poate mandri. Acolo se vede adevarata valoare. Nu in campionatul lui Mitica, unde Dinamo blatuieste pe banfa rulanta sau apeleaza la corponeni.
    ceausica , corpodean.. prietenu nostru de casa ( cum aberai tu in unele mesaje anterioare) ne-a privat de o victorie aseara .

    Cei mai mari hoti din Romania - steaua de la granita cu porumbul , pupati-l in c*r pe tudor ca va mai dat 3 puncte gratis .

    Sunteti de 2 bani , va dati 10 mil suporteri si nu veniti 600 la uriceni .
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  9. #198
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Penalty moca View Post
    steaua nu a facut ca steluta e sfanta!ea doar prelungea meciurile pana in minutul 116(cu bihorul iti dau si exemplu desi nu meriti) ca sa dea si ei gol! mai citeste habarnistule! vb numai ca sa te afli in treaba! nu stii nimic despre steaua si vb!~
    imi place numele user-ului tau :ras-plans: Esti de coma :ras-plans:

    Asa e Steaua Blaturi e cea mai antipatica echipa.

  10. #199
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Ma intreb pe unde e FarulConstanta si cu LazioRoma sa voteze cu Otelul

  11. #200
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caine18 View Post
    ceausica , corpodean.. prietenu nostru de casa ( cum aberai tu in unele mesaje anterioare) ne-a privat de o victorie aseara .

    Cei mai mari hoti din Romania - steaua de la granita cu porumbul , pupati-l in c*r pe tudor ca va mai dat 3 puncte gratis .

    Sunteti de 2 bani , va dati 10 mil suporteri si nu veniti 600 la uriceni .
    e distanta prea mare pana la urzieni nu duce 41-ul pana acolo

    tudor= sclav la stana !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  12. #201
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by PENTRU_STEAUA View Post
    In Europa se vede valoarea, uae acolo, fara corpodenti si blaturile lui Porcea, STEAUA este de departe echipa nr. 1 din tara.
    daca te referi la blaturi, DA, ai dreptate

  13. #202
    manager PENTRU_STEAUA's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    daca te referi la blaturi, DA, ai dreptate
    Ma refer, evident, la performante externe. Iar STEAUA este, cum am mai spus, singura echipa din Romania care a facut si face fat in cupele europene.

    CAMPIOANA MONDIALA A BLATURILOR, O STIE ORICE MICROBIST, ESTE DE DEPARTE DINAMO!
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]RAPID, PRIMA ECHIPA COMUNISTA DIN ROMANIA![/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][SIZE="1"]"Clubul Rapid inregistreaza in istoria sa si o perioada in care devenise port-drapelul sportiv al Blocului Po****r Democrat (coalitia politica si electorala infiintata si controlata de [COLOR="Red"]Partidul Comunist din Romania[/COLOR]") (EVENIMENTUL ZILEI)[/SIZE][/B]

  14. #203
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    nu conteaza deci mizeriile ordinare pe care le face?
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  15. #204
    manager PENTRU_STEAUA's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    nu conteaza deci mizeriile ordinare pe care le face?
    Cine??? DINAMU???
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]RAPID, PRIMA ECHIPA COMUNISTA DIN ROMANIA![/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][SIZE="1"]"Clubul Rapid inregistreaza in istoria sa si o perioada in care devenise port-drapelul sportiv al Blocului Po****r Democrat (coalitia politica si electorala infiintata si controlata de [COLOR="Red"]Partidul Comunist din Romania[/COLOR]") (EVENIMENTUL ZILEI)[/SIZE][/B]

  16. #205
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    tu esti caz patologic ! nu are rost sa mai discut cu tine pt ca aberezi in 4 fraze din 3 pe care le scrii aici ! meri la oi !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  17. #206
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    ba panaramelor ce tot o dati cu blaturi se stie cine era regina blaturilor inainte de momentu zero, se stie care echipa a fost depunctata din cauza unui blat demonstrat....craciunescu inventa expresii gen "fante" de lumina doar pt a apara pe dinamo

  18. #207
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by PENTRU_STEAUA View Post
    Ma refer, evident, la performante externe. Iar STEAUA este, cum am mai spus, singura echipa din Romania care a facut si face fat in cupele europene.

    CAMPIOANA MONDIALA A BLATURILOR, O STIE ORICE MICROBIST, ESTE DE DEPARTE DINAMO!
    stiu stiuu .. 3-0 acasa cu lyon, 4-1 cu madrid, 2-0 cu sevilla . felicitari... aaa, golurile alea multe au fost date de adversari ..upss

  19. #208
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    @iceblu : panaramelor? mizerie ordinara numele tau e steaua bucuresti ! verticalule de ce nu spui nimic de mizeria de la urziceni ma?????????
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  20. #209
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    ba voi care ati umblat mereu la jucatori, mai ales in turul acestui campionat, + mizeria de arbitraj a lui corpodean din meciu direct cand ne-a eliminat 2 jucatori degeaba!...daca borcea tace si face nu inseamna ca sunteti corecti... asta s-a vazut in europa unde ati facut un kkt si anu asta

  21. #210
    manager PENTRU_STEAUA's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    stiu stiuu .. 3-0 acasa cu lyon, 4-1 cu madrid, 2-0 cu sevilla . felicitari... aaa, golurile alea multe au fost date de adversari ..upss
    Oltene, daca esti oltean, mai degraba pari un pechinez deghizat in oltean, esti de-a penibilitate rar intalnita. Retine!!!!! Echipele pe care le-ai mentionat sunt formatii impotriva carora voi sau oricare alta echpa din Romania aveati o soarta mult, mult mai cruda. De bine de rau, Steaua a pierdut la limita atat la Madrid, cat si la Sevilla si a facut egal la Lyon, rezultate de care nici o alta echipa de la noi nu era in stare.
    In ultimii 3 ani Steaua a eliminat sau invins echipe cu o putere financiara mult mai mare, deci si mai valoroase ca lot de jucatori. Iti spun ceva Besiktas, Valencia, Standard (in doua randuri), Lens, Halmstad, Sampdoria, Heerenven, Betis sau Dinamo Kiev? Sunt echipe care au castigat cupe europene, au jucat finale sau semifinale de cupa UEFA sau Liga Campionilor. Cand echipa ta de suflet Dinamo, CAMPIOANA MONDIALA A BLATURILOR, va elimina sau invinge intr-un interval asa asa scurt echipe de asemenea nivel, abia atunci ai voie sa-ti spui parerea. Pana atinci ciocul mic si joc de glezne.
    Last edited by PENTRU_STEAUA; 6th May 2007 at 16:06.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]RAPID, PRIMA ECHIPA COMUNISTA DIN ROMANIA![/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][SIZE="1"]"Clubul Rapid inregistreaza in istoria sa si o perioada in care devenise port-drapelul sportiv al Blocului Po****r Democrat (coalitia politica si electorala infiintata si controlata de [COLOR="Red"]Partidul Comunist din Romania[/COLOR]") (EVENIMENTUL ZILEI)[/SIZE][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •